Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано10.12.09 00:28



да бе, представяш ли си да го отпратиш без нищо след толкова навиване

давай по програмата с трите шанса :)

"it's better to regret something you have done, than to regret something you haven't done"

и по-добре да те боли отколкото да си безчувствена



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано10.12.09 00:36



разбирам те и съм убеден че всичко това е истина, само че този клуб едва ли ще ти помогне

трябват ти приятели



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 05:05



еее, как очакваш да го чета тва бе...ти да не си наталия гуркова та да ти се прая на заинтересован



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано10.12.09 08:58



сериозно Естензия , замисляла съм се и знам че ми служи вярно , иначе бих приличала на сергия без продавач или на банка без охрана....


понеже болезнено ми изживяваш коментарите /уж/ да кажа , че не намирам нищо лошо в това всеки да пише и пита и фантазира колкото ще-но е нормално да получава всякакви отговори , включително и такива като моите....

една описана ситуация, колкото и налудна да е събира коментар и мнения-а това винаги е някакъв ориентир за температерата наоколо-и в този ред на мисли продължавай да си пишеш



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано10.12.09 09:13



Ху ху ху
Много ме кефи когато жените така са им омекнали краката, че чак са се вцепенили и не могат да помръднат. Единственото което им остава преди да се предадат е да лалат. Говорят как те не, не, не и не ... да ама твойте не за мене е ДА!
Та това си е баш същото. Това е мъж на годинки, който е шибучил девойки като теб толкова много време, че с нищо не можеш да му се противопоставиш. Той е толкова отегчен, че постоянно търси вдъхновението. Това кара такъв тип мъже да продължават - мимолетнотно вдъхновение което получават от въпросните булчета. Всички въпроси и заплахи, които си отправила са твоите страхове. В неговите отговори търсиш собствената си сигурност.
Ако бях жена - изчуквам го, събирам си гащата и му пожелавам приятен ден!
айде сполай ти!



"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.12.09 09:56



Абе, колко време остава до заветната дата на късане на прашките, че да започваме отрицателното броене?



Сега сериозно: радините ти вълнения са ми много сладки, смс-ното дъра-бърене за подгряване на страстите и да мине време - също. Но какви мании за контрол мъчат девичата ти главица? И какви хамлетовски въпроси да му стопя ли лагерите на тоя или да си остана само на смс-мастурбичкане?
Не се самонавиваш да го жениш за себе си, нали?

Ако много ти се иска да вдигнеш мизата, млъкни като пукал поне за седмица и не му пиши. Щото сега като ти чета отговорите, ми приличаш на идеалната предвидима муха в паяжината. Бръмчиш в равен тон вече.

п.п. и като дойде време да те води на вечеря, не му прилагай номера с портфейла на масата - сакън!



Тема Re: sms 2нови [re: Aлиca.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано10.12.09 10:01



какви портмонета бре, вечерята ще е в родовия му замък





Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано10.12.09 10:16



Компроментирайки пантомимиката на фундаменталната илюзия вие евентуално парадоксално ще възстановите вашата хидроактивна терминология на маркетинговия бизнес.



Мисля в движение

Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.12.09 10:36



Трудно го изчетох, леко по диагонал, което не ми пречи да схвана духа на разговора.

Абе що не ги издадете тези SMS-и в томче "Съвременна епистоларна литература"?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.12.09 10:45



Имаш много секси ник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.