Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано20.12.09 02:41



с далия си знаем възможностите без да сме се докоснали. макар че седи отворен въпроса: - кой би издържал повече при евентулана заварка, щото и двамата сме големи ербапи. Но това е нещо което никога няма да разберем.

ама ти си отскоро в клуба, едва ли си чела моментите в които сме разкривали сексуалните си възможности. то доста от тях има в библиотеката, но подозирам че и библиотеки не четеш. та баба ти (а дано скоро :) ) далия я чета от 2005г, когато се появи в клуба и го озари с пищния си език. а за 4ри години бая може да се поопознаят хората....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: sms 2нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 16:40



Мерси, че ме допусна под чаршафите ви.



Редактирано от Exte Barrocco на 20.12.09 16:42.



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано20.12.09 17:56



оу- за тройка жмж няма проблеми. не е трудно да бъда навит :))))

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано20.12.09 22:31



мда-а, определено ми звучи като разговор между водолей и близнаци...

май се опиянявате от собственото си остроумие и словесна еквилибристика.
Ами това също е страхотен афродизиак за хората на изящната словесност. Намерили сте се, това е важното... Понякога е много по-важно от грубия материализъм...



Тема Re: sms 2нови [re: monetka]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 10:24



Познала си една от зодиите.


С този мъж имаме рожден ден в един и същи ден.
Аз в зодии не вярвам, но ти ме шокира.

Историята обаче е приключила там. Намерихме се и се оказа, че не сме се намерили точно, защото критерият за намиране е поне човекът да ти е в същата държава. Пф, не ми се говори повече.



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано21.12.09 19:51



нали си чувала израза "търся своята половинка"? Ами вие щом сте родени на една дата, значи сте астрални близнаци - две половинки от едно цяло. А двете половинки винаги неудържимо се привличат...
Астрологията не е религия за да вярваш в нея, тя е древно познание, което изисква задълбочено изучаване и много свободно време, което на мен, за съжаление, ми липсва. Занимавам се от време на време - като хоби.
Не можеш да си представиш аз пък колко шокирана бях, когато си направих сама първия хороскоп...

Използвах компютърна програма и нямаше как да я обвиня в измама и шарлатанство, а ми се изясниха неща от живота ми, на които винаги съм се чудила на какво се дължат... Но това е доста встрани от тематиката на клуба...



Тема Re: sms 2нови [re: monetka]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 00:05



По стечение на обстоятелствата познавам и друг мъж, който е роден на моята дата и с който се разбирам перфектно, но физически не ме вдъхновява с нищо. И той астрален близнак, ама не съвсем. А другият астрален близнак астралът реши да го прати на няколко хиляди километра от мен. Астрал, какво да се прави. Не мислиш ли, че понякога отдаваме прекалено голямо значение на зодии и "знаци на съдбата" - може би по-голямо, отколкото е необходимо?



Тема Re: sms 2нови [re: Exte Barrocco]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано22.12.09 19:51




Ако задълбаем в темата 100% астралния близнак трябва да е роден не само на твоята дата, но и в същата година, а и в същото населено място, което не е невъзможно, но е по-малко вероятно за по-малките селища. За многомилионните градове е друга работа. Кой обаче би твърдял, че ако в момента, когато си се родила, в същия родилен дом са изплакали още 10-15 момченца, то всички те еднакво биха те привличали като мъже? А и не бива да бъркаме духовното привличане със сексуалното, нали... двете могат да съществувата поотделно и заедно без проблем.
Аз пък от своя страна съм имала 3-ма (!) интимни партньори, родени на една и съща дата, (различна от моята), но в различни години. Рождената им дата научавах доста след взаимното опознаване. Втория път се опулих, занемях и едва успях да смотолевя нещо за да замаскирам странната си реакция. При третия случай обаче вече ми дойде прекалено много...
Моя близка пък все попада на мъже със странно еднакъв статус, уж са с различен произход, различни характери, а накрая се оказват като две капки вода (едно дете в семейство с рано починал родител и пр.).
Случайности? Може би.
А знаците може да ги подминаваш ако така се чувстваш по-добре.
Някои не спират дори на червен семафор пред жп прелез..
Въпрос на избор...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.