Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Свят без либидонови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано10.12.09 13:42



Що? Стремежът към свобода сексуално чувство ли е? :) Според мен много неща няма да се променят, а само ще сменят мотивите*основанията си Прекомерната жажда за власт ще се съревновава с мнозинството такива, така че средното ниво ще се запази. Има дори вероятност да се намали социалното разслоение. Тъй като бедните няма да правят само секс (и бебета) както досега, ще искат други удоволствия...

(баси авангардизма, спирам дорде е време)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Свят без либидонови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.12.09 13:54



Не приемаш толкова зле нещо, което не ти липсва.
Предричам пенсионерско спокойствие.
То между другото и сега е нещо като преддверието на някаква асексуална епоха. Колкото повече финтифлюшки и стимули се слагат на секса, толкова по-малко секс е това, а по-скоро някакъв декоративен древен танц, като онзи японски театър с варосаните маски.
Все повече засичам по форумите теми от сорта на "не ми се прави секс", "не му се прави секс".
Децата са с несъбудено, неосъзнато либидо (не смея да кажа липсващо) и хич никак не им е зле - тъкмо напротив.



Тема Re: Я!нови [re: _Brave_]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано10.12.09 16:11



Смислено мнение в тоя клуб!
Това не може да бъде!!!!!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Я!нови [re: Aйшa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано10.12.09 16:14



Второ смислено мнение в тоя клуб!
Какво става тук? Да не би клубарите да са спрели да правят секс и оттам да идва полезна умствена дейност?



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Я!нови [re: Markizata]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.12.09 16:20



Е, не. Просто си приличат мисловните ни настройки.
Като четох твоето мнение си казах, че вече са написали вместо мен.
Напънах се само където се казва, от спортна злоба, да не остана по-назад в тази философско-футурологично-песимистично-зимна тема





Тема Re: Свят без либидонови [re: Aйшa]  
Автор Taigun (вълчица-Варвара)
Публикувано10.12.09 16:35



Предричам пенсионерско спокойствие.

Еми тъй де - баш елоите го олицетворяват това: кротки "хормонални" пенсионери, удобно разположени в оптимални (и безвъзрастови) телеса

...

А дано мИрне човечеството, след всичкото бесУване на хормони и нагони!


А по плаца - кръв и... кестени
в дъхави писАнки смЕстени


Тема Re: Свят без либидонови [re: Taigun]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.12.09 16:37



Да не мирне чак съвсем не, но една голяма детска площадка е добре


Макар че и при дечицата ги има борбите за надмощие, собственическото чувство и стремежът към надделяване. Въпреки доказуемата липса на така набедения тестостерон
Поне канибалщина обаче може да има по-малко, дано.



Тема Re: Свят без либидонови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано10.12.09 17:55



децата вярно нямат проявено либидо , обаче те поради това че са малки не са и на терена , а загряват наоколо....
та май не са съвсем точен пример;
не мисля че ще има спокойствие ,и не е случайно че динозаврите умряха, пък хомосапиенсите оцеляха





Тема Re: Свят без либидонови [re: dalya_night]  
Автор Aйшa ()
Публикувано10.12.09 18:04



Мисълта ми беше за децата, че и там без тестостерон човешките тенденции си присъстват и си прозират съвсем ясно.
А децата са щастливи освен поради безпроблемието относно битието, също и поради липсата на други функции на чурките и шушитата, освен отделителни :)
Каквото и да си говорим, сексуалното влечение си е още една робия


За динозаврите... бе аз много много на тези палеонтолози и намсиквози не им вярвам, много ми мирише като да съчиняват приказки за пораснали дечица.
Много ми мирише на стъкмистика в тия науки, дето боравят със задна дата




Тема Re: Свят без либидонови [re: Taigun]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано15.12.09 13:49



Да интересно е как ще изглеждат индивидите (хората) в един такъв свят? "мъдри и кротки скопци, "плуващи в олио" сякаш ... " - дали ще са мъдри?
Замислих се сериозно как ще изглеждат, сигурно ще са груби, недодялани особено жените, силно окосмени, сравнението с нас сексуалните хора ще е както да сравниш грациозната газела с една продуктивна крава-рекордьорка, кокалеста, едра, безформена

. А мъжете като расов състезателен кон с вол.

Суетата - любимият ми грях!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.