Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Вдъхновена от темата на лахудзи...нови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.11.09 16:30



...и от моя собствен опит последно време исках да ви задам един въпрос...
Последните няколко месеца изживявам връзка с един фотограф (мисля,че всички разбраха за моите 45 минути

),секса,колкото и да е рядко,е доста страстен и т.н...ПроблемЪТ обаче е друг..Той никога не лиже.В началото си казвах,че е заради гаджето му..Когато фактора "приятелка" вече не съществуваше и това продължи си казах,че е време да му задам въпроса.Преди няколко дни след като той свърши докато аз му духах,ме поздрави и ми сподели,че независимо кой какво казва,свирката си остава най-голямото удоволствие за мъжа.При което аз го попитах "А какво е твоето отношение към лизането?"...Неговия отговор (буквално) бе,че мрази "това",повече от ужасно е и това,което най-много ме шокира бе гримасата,която направи представяйки си клитор пред себе си...и естествено промени темата начаса..
Не мога да си обясня реакцията му.За мен секса не е само n-часово клатене,а всяко едно малко докосване,целувка,погалване,тласък и т.н.,а и въпреки че не държа да ме лижат всеки път,това е единствения начин,по който свършвам,така че определено ми липсва един добър сеанс
И в крайна сметка си казвам,че тази личност си остава пълен егоист,щом не се интересува дали партньора свършва и най-малкото какви са начините да му достави удоволствие...Не казвам да ми задава "досадни въпроси",но една-дискусия кой-какво-как-обича-си-остава-задължителна-според-мен

И от много писане,забравих да си задам въпроса-кажете сега,мили мои,ако има нещо в секса,което не харесвате,бихте ли го практикували ако знаете,че то доставя огромно удоволствие на партньора ви (изключвам всякакво само,мазо и перверзии естествено)?И още нещо-важно ли е за вас другия да свършва всеки път?

Редактирано от Francuzoikata на 26.11.09 16:35.



Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано26.11.09 16:40



Да.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.11.09 16:41



ООо,много ти благодаря,лейди,ще ти прочета с голям интерес темата


Най-вече до мъжете,да
Един или два пъти мъже не са свършвали с мен и то най-вече поради преумора или повечко количество алкохол или дрога..



Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: _Brave_]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано26.11.09 16:43



По-кратък и лаконичен отговор не можа ли да ми дадеш?До утре ще те чета





Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано26.11.09 16:46



Франциии, душо моя любима

! Младо дете си още... слънчево и разкошно! И сякаш повече алтруистични проекти те влекат- разбираемо е... от прозореца на тия години изглежда, че пози, рози, мъзги и оргазми няма свършване да имат никога.

Съвет от мен, непоискан: лошо няма да си натресеш путката в роля "опитно поле за леворЪки" (образно казано, да'н'сЪ възприема буквално), но да не е повече от един-два пъти. Отмъщава кофти (тя, не леворъкият).

Не стига, че ебе от дъжд на вЕтър, ами и повече от ужасно му било да лиже


А по плаца - кръв и... кестени
в дъхави писАнки смЕстени


Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано26.11.09 16:47



Измори се човекът от обяснения с женки и техните оргазми и задоволености оттатъка





Тема Искаш да кажеш,нови [re: Francuzoikata]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано26.11.09 16:50



че никога не си изживявала ВАГИНАЛЕН и/или МАТОЧЕН оргазъм???

Френчи, чак ми звучи невероятно... Определено смятам, че между партньорите ТРЯБВА да има разговори и комуникация, особено, ако единия - както е в твоя случй - има нужда от специални ласки, за да получи удовлетворение... ... Нали затова се казва "интимен" партньор?. Егати казуса... за първи път чувам за подобен случай... то, ще излезне вярна публикацията, че 70 процента от жените изобщо не преживяват оргазми... Е, какъв е смисъла от секса, тогава? В смисъл, ако не ти носи удоволствие, защо го правиш - за спорт? Направо ме разби... надявам се, не те ранявам с тези ми думи, но просто съм изумена...



Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано26.11.09 16:53



Помъчих се да открия и по-кратък знак за съгласие на клавиатурата, ама не можах :)
Твоя казус го имаше сравнително наскоро и там категорично бях ЗА реципрочността във френските ласки. Пък и за мен те не предтавляват някаква екзотика или чудо-невиждано, а една от основните части на секса.
Но пък ти самата също (макар и в скоби) поставяш неприемливи за теб неща, така че не е чудно понякога да попаднеш на човек, който харесва садомазото и ти да направиш гримаса, ако ти го предложи. Аз се насилих да бъда насилник с една такава, но не ми се получи и връзката ни се разпадна в самото начало.
Проблемът е, че се лишаваш от единствения сигурен начин да стигнеш до оргазъм. Но при неговата (описана от теб реакция) не виждам шанс този да се промени, та.... де да знам....

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Редактирано от _Brave_ на 26.11.09 17:00.



Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано26.11.09 16:55





и имаше една тема на жена, чийто мъж я беше почти изгонил, че искала френска ласка, ама не мога да я намеря..



Тема Re: Вдъхновена от темата на лахудзи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано26.11.09 16:58



Няма такова нещо, което не ми харесва душицо. Не ми харесват перверзиите, садо, мазо, АТМ и да ми пишкаш в устата, или аз в твоята.

Иначе за всичко друго - добре си ми дошла, само да ми стане уя, че от всяка върба свирка не стаа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.