Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пак за моногамията - абсолютната!нови  
Автор ukulele (непознат )
Публикувано19.11.09 00:26



Здравейте всички! Чета ви отдавна щтото много ми харесвате, но с тия теми за моногамията ме предизвикахте и да пиша!
Повечето тука флиртувате с понярието "моногамия" - кой за 6 години, кой за 10....Я чуйте моята история и после говорете!
Срещнах ГО на 18 години, омъжих се пак за Него на 21......е, тия дни ще навърша 49

.....и все с Него!!!!!!!!!!!!! Ха сега де? Да се радвам ли или да съжалявам за пропуснатите възможности? Обичам го много - може би дори повече отколкото в началото, но да не се заблуждаваме - сексът не е както в началото. Може би дори не както в средата.....все пак това са мноооого години.
Хайде кажете де?



Тема Е,нови [re: ukulele]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано19.11.09 00:39



ти си късметлийка! Радвай се!





Тема Re: Пак за моногамията - абсолютната!нови [re: ukulele]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.11.09 01:13



Хвала! [бурни аплодисменти]





Тема Re: Пак за моногамията - абсолютната!нови [re: ukulele]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано19.11.09 01:53



Ние какво да казваме. Ти ще кажеш.
Щастлива ли си? Липсва ли ти нещо.
Имаш ли чувство за "пропилени възможности"?
Сега като си на прага на менопаузата (ако не си направо в пауза)
промени ли се нещо?
Отговорите са само твои



разклати преди употреба

Тема Re: Пак за моногамията - абсолютната!нови [re: ukulele]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.11.09 09:09



хех , вчера имах такъв разговор с любима дружка!
после си мислех , че сигурно има и такива хора-раждат са с мисия!
Мисията: градиш олтар и побиваш тотем , и се помват жертвоприношения , там ревеш ,там се радваш, там спиш ,там ебеш , на тотема се подпираш като те схване лумбагото и ебагото , от 20 изходящи 18 са към тотема , това е твоя свят , няма врати няма прозорци тотемът ти е трамплин и като се наложи да ходиш за лимонада скачаш два пъти и излиташ нагоре , на геостацзионарна орбита Хюстън крещи и чека да го чуе кулата , това е центъра на кълбото и пъпа на вселената , въдиш малки тотемччета , кихаш , кашляш от тотемен грип , въртиш се като пощурял в кръг и така-има няма 40-50-60 години!
Ово е традиция и стандарт , даже некой път може да не забележиш че пета година тотема некой го е задигнал.....
Мисията-напълно възможна!
Вземат екстракт от вас , пречистват и го дават у биониката да направят перпетум мобиле, което всъщност е строшена латерна на фотосинтеза , а публиката стиска палци да не мине облак да засенчи слънцето и да спре фотосинтезата



р.р. ако спре фотосинтезата вземаш путката и я носиш в музея -тя не е достойна друг да я бара , разбира се!
Плюс това е малко употребявана, но да не ставаме зли

Редактирано от dalya_night на 19.11.09 09:15.



Тема Евалата.нови [re: ukulele]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.11.09 10:12



И никога, ама никога, никога, никога..на теб не ти е било интригуващо какво се случва отвъд?


Никога никой друг не те е привличал, никога не си срещала нов човек, когото да поискаш, не си се питала как би било, не си искала да опиташ и да разбереш, да потърсиш?

Аз тва с тази моногамия вечна не го разбирам бе..ти не знаеш утре жив ли ще си, не ли, какво те чака, кого ще познаеш, как ще ти се завърти живота, нови хора, нови работи, приятелства нови, хобита разнообразни..всичко наоколо се движи.
И в цялото това кълбовидно нещо, което се трансформира за секунди, понякога..вие сте 100% бетонни.
Не го разбирам аз тва.
Не съм пророк, не зная какво ще се случи, какво ме чака, дали няма да се променя/и/им - аз, човекът, връзката, отношенията, всьо..как да дам гаранция доживотна,бе аджеба?

Не сте хора ей - не човек, а джелезо!
Евалата.




Тема Браво жено!нови [re: impulce]  
Автор Saburo Sakai (samurai)
Публикувано19.11.09 10:28



Отвъд интереса и любопитството няма нищо.
Дори и с един можеш да постигнеш всичко.
Стига той да е ТОЧНИЯ ЧОВЕК с него ще постигнеш всичко, за което си мечтаеш, което с никой друг не можеш да постигнеш.
ВЕРНОСТТА е принцип.
Ако живееш без да нарушаваш принципите си, ще лягаш спокоен и ще ставаш спокоен. Всички ще са довлни от теб, дори сам ще си доволен от себе си.
МОНОГАМИЯТА е принцип.
Който остане верен на този принцип е честит в дните си. Уважаван е от другите, но най-важно е себеуважението.



Тема Re: Евалата.нови [re: impulce]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано19.11.09 10:34



за повечето хора бързо става очевидно че "отвън" не се случва нищо качествено различно, както че и "там" не е по-добре от "тук" и че новата кола върши абсолютно същата работа която и старата



Тема Re: Пак за моногамията - абсолютната!нови [re: ukulele]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано19.11.09 10:37



Какво да кажа? Искрено се надявам да си щастлива и да чувстваш живота си пълен и осмислен. За мен е важно твоето чувство, а не предположенията - какво би било, ако... и т.н. Никой не може да ти каже "да се радваш ли, да съжаляваш ли" защото тези неща идват от сърцето на човек.

Интересното тук е "отчетения" спад в качеството на секса. Очевидно е, че и ти самата го осъзнаваш. Дали е като преди двайсетина години пак е все едно, ако си доволна и не изпитваш някакви... празноти в това отношение.

Любопитно ми е защо подхвърляш фактите за оценка на нас? Нормално е всеки от собствената си камбанария да "изкоментира" - "ти си луда", "евала на теб", "блазе му на мъжа ти", "ко се прайш на..." и от този сорт. За мен по-ценното е, че още го обичаш (че и повече от преди) и аз ти вярвам на 100%. Но сигурно се сещаш, че много малък е процентът на тези, които са улучили 6-ца от тотото с първия си фиш. Обикновено животът на хората преминава през различни фази на очарования и разочарования в любовта (и леглото) и това е толкова нормално, колкото и твоята "история"



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Пак за моногамията - абсолютната!нови [re: ukulele]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано19.11.09 10:38



А за какво ти е секс като в началото? Сърби ли те нещо в действителност или зорът ти е само щото четеш тука какви сексуални атлети и атлетки има и какви чутовни подвизи извършват на сексуалната арена ти се приисква да не останеш по-назад?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.