Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ох, лелелленови [re: DarkSide]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.11.09 15:04



льох, льох лили льох...



Гледай сега, моят възлюблен знае, че пиша тук, но собствено не проявява интерес да участва, нито според мен има някакво време и търпение въобще да се занимава с моите словоблудства, освен ако не става въпрос за нещо особено смешно или ценно за прочитане, в резултат на което прихвам да се хиля понякога, четейки.
Моето верую е, че ако едно писателство може да ти събори покрива на къщата, ебем ти и къщата тогава. Може и да дращи, знам ли га..нека..щом това го забавлява - хорошо, може и да чете - нека му - нищо ново и непознати няма да види- за мен е важно с нас двамата какво се случва, наяве, на практика - защото тук аз всичко мога да напиша и да кажа, ама какво е и що е - само ние си знаем, а тва се вижда у дома.
А засега там - у реала - стават неща, които ме радват, преобладаващо, което и ми е най - същественото, като се замисля.

Виж, ако се крие като в миша дупка..и потайно и покрито..е те тогава може да наостря хантени, че е тръгнАл да сваля нещо по- свежо и сочно от мен и ще ме замисли..ахахаха

Кажи сега за жена ти, така като сме се разговорили на дернек, тука?



Тема Re: Ох, лелелленови [re: impulce]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.11.09 15:17



значи твой възлюбен няма да има нищо против ако започна да ти пиша горещи дъхаво сексуални постинги





Тема Re: Ох, лелелленови [re: DarkSide]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.11.09 15:19




Ми хади де, пиши, ма не само на мен, на всички, ние за какво сме се събрали тука.
Откога чакаме да се разсеят облаците над главата ти, да отпуснеш веждите и да наостриш..писалката, може би, едва ли не.

Редактирано от impulce на 20.11.09 15:20.



Тема Хубаво, ама...нови [re: ukulele]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано20.11.09 16:41



за мен е безсмислено.

Излизаш на пазара, харесваш си един продукт и продължаваш да си го купуваш ежеседмично до края на живота си. Старомодно, романтично, препоръчва се от църквата, държавата и съседките бабички.

Имам едни приятели - същата картинка като теб. Харесали се в края на пубертета си, взели се. Той е година или малко повече по-голям от нея. И така... до днес.

Третото им дете, пуберка, веднъж казала на майка си: "Мамо, точно ти с твоя опит с "мъжете" и в секса ли ще ми даваш съвети?!"

Та, така.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: Хубаво, ама...нови [re: ABe]  
Автор ERlCH HARTMANN (LUFTWAFE)
Публикувано20.11.09 16:49



Мамо, точно ти с твоя опит с "мъжете" и в секса ли ще ми даваш съвети

Опита не идва с поредната бройка(мъж или жена).
Някои постигат в секса(и не само там) с един партньор това, което други и с хиляда не могат да постигнат.


Въпрос на усвояване.

Някои цял живот една свирка не могат да направят, а други за цял оркестър свирки са направили. Но нека не забравяме, че не от всеки надървен става свирка.



Тема Re: Хубаво, ама...нови [re: ABe]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.11.09 16:50



Бе и аз не знам, всеки да си живее както му хареса, аз като съм спала с повече от двама мъже в живота си та чудо голямо...Тези, които са оставили трайна следа се броят на пръстите на едната ми ръка...Освен това явно изкуквам, защото колкото повече остарявам, толкова повече ме влече моногамността, минала съм през другото, не ми е интересно, изисква усилия, напъни и време, честно казано й завиждам благородно на авторката на темата, да обичаш един мъж толкова години...еееех....



Тема Re: Хубаво, ама...нови [re: ABe]  
Автор Aйшa ()
Публикувано20.11.09 16:56



Това, че някоя е направила свирки на триста хуя не я прави по-добра в секса от онази, която е направила триста на един.
Единствено я прави по-предразположена към папиломни брадавици





Тема Силно подозирам, ...нови [re: ERlCH HARTMANN]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано20.11.09 17:01



че посочените от теб върховити майсторки с един-единствен любовник през целия си живот са точно толкова често срещани, колкото ватманите-будисти в Чипровци.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 20.11.09 17:14.



Тема Ми, да.нови [re: copadevino]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано20.11.09 17:10



Така е. Но дали е за завист, не зная.

Като си имал(а) само един партньор в живота, нямаш база за сравнение.

А както знаем, всичко е въпрос на база за сравнение.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 20.11.09 17:15.



Тема Бе, не си...нови [re: Aйшa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано20.11.09 17:13



права, но не ми се пише.

Както и да е. Петък е и ме мързи.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.