Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.11.09 16:41



Ако да - защо?
Ако не - защо?
Естествено си представяте, че имате животно, дори и всъщност да нямате.

После ще кажа случката, заради която питам.



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.11.09 16:46



Не.
Мхм, вярвам в преражданията и въобще в наличието на жива енергия/душа навсякъде - вкл. и в гадинки, предмети, цветя и пр..





Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано12.11.09 16:50



няма нужда да си представям - имам котарак, не съм го кастрирала въпреки неудобствата, които създава. ако ме питаш дали съм го обмисляла и дали имам аргументи в едната и другата посока - чувала съм ги, но това което надделява в мен е че не мога да му причиня това. без доводи.

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: impulce]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.11.09 16:51



Добре,
но животното ти прави секс тук и там, уличното му потомство му се множи, настава една майка Индия, както знаем.
С кастрацията ти не му нарушаваш никакви други функции, освен че ограничаваш способността му да се възпроизвежда. Така ограничаваш и лошата вероятност по улиците да плъзнат безброй въшливи дръгливи и безстопанствени нещастничета. Кое е по-лошата карма?
Не защитават кастрацията, а питам, манипулирайки



Ако имаше (солена) глоба, в случай че хванат кучето ти (примерно) да чука някоя улична кучка, щеше ли да го кастрираш?



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.11.09 16:52



импулс да кажа-НИКОГА!
но миналата година кастрирах котарака ....всяка нощ се трепеха и се прибираше целия бушониран с разпрани уши строшена опашка зъби по него и висящи меса .Целият в абцеси , влачех го по ветиринар и на шестия месец аз вече кандисах защото щеше да умре. Закара го един шофьор , да не гледам
. За два дена докато му зарастваха конците го държах в къщи и го гледах как се влачи и мяучи. Ревах заради него че го съсипах /така си мислех/. Купих черна отрова и като чеченска вдовица избих цялото дворно поголовие от ничии котараци.
След една година котаракът си е все така див , дойдоха нови котараци , само че той не е вече 4 кг ,а 9 и никой не успява да го трепе. Понякога се съмнявам че е кастриран , защото не стана дебел и ленив, а жилав и атлетичен.
Разбира се че не знам дали съм била права да изтровя пет ничии котака на цената на неговите топки. Изобщо не изпитвам грам самоукор за постъпката си , за сметка на което


ти защо питаш?!

р.р. подбудите ми беха жажда за мъст и никакви грийнпийс съображения нито пък да ограничавам популацията. Живот срещу топки , тва е

Редактирано от dalya_night на 12.11.09 16:53.



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано12.11.09 16:54



ако е котарак и го държа само в апартамент - да
защото иначе се измъчва сам себе си. Измъчва мен и тн.
Отделно знам, че е по-полезно за мъжките котки.

"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"


Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.11.09 16:54



Тц.





Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: TePe3a]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.11.09 16:54



Добре, котка. Хуманните доводи са ми ясни, споделям.
Но при въпроса с кучетата и тяхната безконтролна популация вече нещата стоят с ранг на обществена опасност, която застрашава живота на децата (ни).
Ако улично куче (не дай боже) ухапе твой близък и знаеш, че за да ги има тези кучета, то е тъкмо поради безотговорността на стопаните на "питомните", би ли гласувала в един референдум "за" кастрацията?



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор lzbg ()
Публикувано12.11.09 16:56



На моето куче девойките му се подбират по-строго от султански харем. Никакъв чанс да даде потомство с улична кучка.

Само петел искам да кастрирам с научна цел, ама няма такива ветеринари...

victoria per caudum


Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано12.11.09 16:57



аз си кастрирах и двете котета, не защото ми създаваха неудобства, тях си ги изтърпявах, но се разболяха и ако ги исках живи......
понеже не ходят навън и не правят секс и съответно не раждат, както ми обясниха лекарите в клиниката, котките ( не знам как е за кучетата), за съжаление, произвеждат тумори и често умират, което щеше да се случи, просто ги хванахме на самия крайчец и двете



Влюбена в теб



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.