Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Hot_ice]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 13:59



не му дадох топките

Точно това ми беше любопитно - дълбокото ни и независещо от цивилизация убеждение, че това е нещо свещено





Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Poшko]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:01



Невежество не е в никакъв случай, а така, явлението кротък, проницателен и благ, дето ще те кастрира без да му мигне окото, защото е полезно


Типично по телешки



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Luchezara]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:05



Виждала съм стерилизирана женска кучка. Правят им шев от основата на гръдния кош, та чак до долу. Въпросната Лиска остана с години стройна мома-англичанка, без каквито и да било провисляци и следи от умора, както околните кучки.
Но е любопитна логиката "да се кастрират 50 чужди (външни, ничии) кучета, за да не кастрирам своето". Тези ничии кучета са се появили именно заради некастрираното "свое".
А деца животните "искат" да имат колкото се може повече, или поне по едно на година. Къде ще му излезе краят, ако сме природосъобразни докрай? :)



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: _Brave_]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:09



Напълно приемливо предложение.
Едно време са кастрирали момченца, за да може да пеят по-хубаво на дебелогъзите оядени прелати. А виж ни сега





Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Karea]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:12



Ще кажа, че ми се потвърждава предположението за оня пич с кучето "курвар". Че отхвърлянето на кастрацията като решение на доста проблеми, свързани с кучкарлъка (главно) е не заради някакви морални или хуманни подбуди, а защото все още сме с атавистичната настройка, че посягаме на нещо сакрално и ще ни се стоварят едва ли не беди на главата.
И то не толкова за женските животни, колкото за атрибутите на мъжките.



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: glupcho]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:20



Твоят случай е частен и не е за учудване, че си постъпила така, както малцина могат и искат. Аз говорех по принцип.

Че става нещо като порочен кръг, малко абсурден, почти без логика.

Вземам си аз, да речем куче. Няма да го кастрирам, но му подрязвам ушите и опашката, ей така, за прегледност. Нямам как да му осигуря секс, оставям го да му клеясват гениталиите, освен ако не го пусна да се заклещва с разни улични, а то няма как да не стане това поне веднъж (ето ти три нови улични кученца). Тези улични кученца или ще ги кастрират, или ще ги претрепят някъде, във всеки случай няма да добруват. Така насъбралите се глутници вилнеят, плашат и хапят хората, серат по градинките, децата лазят, по болниците е пълно с пациенти с ехинококови инфекции от тения, които на ден зобат по една кофа лекарства и си остават с гадните мехури, които им набъбват по коремите и дробовете за цял живот.
И така до края на света



И друго - един нестерилизиран човек има нужда да прави секс. Ако не прави, това води до редица последствия, лоши за него и за околните. Както неведнъж тук сме констатирали. Някои дори са толкова крайни, че приравняват жизненото значение на секса с това на храната и водата, едва ли не (аз не мисля така). Обаче от друга страна сме склонни да оставим любимото животно, което ни е едва ли не като част от семейството, да се мъчи цял живот без секс.
Къса се логиката някъде по трасето



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:23



Именно!
Обаче ми прави впечатление, че всички тук изказали се за кастрацията, или споделили, че са прибегнали до нея, един вид сякаш се оправдават. Защо? За мен не е необходимо това. Парадоксално това излиза по-хуманното решение.
Макар че моето мнение си остава, че ако нямаш условия да осигуриш на животното начин да живее възможно най-близко до природата си, просто няма смисъл да гледаш животно. Това е обаче частно мнение. Наясно съм с това колко любов дава едно такова същество, даже каква утеха е за самотата.
Но все пак...





Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: O!Sag]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:25



Айде сега, изтрепвани


Достатъчно е само един хубав бой за пазителите на свещените топки



Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Markizata]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 14:28



Напълно съм съгласна и с двата ти постинга. Изчерпваш мнението ми по темата изцяло.
На мен в частност ми беше любопитно това "защо пазим топките (яйчниците, все едно)".
Та, потвърди се. Не е от хуманни подбуди в никакъв случай, а по-скоро от някакъв прастар култ към плодовитостта.





Тема Re: Бихте ли си кастрирали животното - анкетканови [re: Aйшa]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано13.11.09 14:28



свещени са я!
знаеш ли какви бяха големички и пухкави, едната бяла, другата черна



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.