Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема smsнови  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 10:58



sms пример 1:
Лягам си сега, трябва да ставам утре рано, но единственото, за което мога да мисля в момента са секси извивките ти... и ако трябва да бъда честен, това, което най-много ме възбужда, е секси умът ти и химията между нас... привличане което не съм изпитвал от години... ИСКАМ те... ЦЯЛАТА...

sms пример 2:
...И да... току що ставам...иска ми се да си до мен в момента заспала... Бих прокарал ръката си по линията на тялото ти, по гърдите ти, корема, бедрата ти... нежно докосвайки те първо с върха на пръстите си, а после с устни... по дяволите колко искам да целувам тялото ти... и докато стигна с устни вътрешната страна на бедрата ти, ти току що ще се събуждаш, а аз ще ти се усмихна: "Добро утро, страхотна"

sms пример 3:
Жалък ли съм, ако ти кажа, че всъщност ревнувам леко, защото ще вечеряш с бившия ти приятел?

sms пример 4:
...Това е абсолютно вярно... А и аз те харесвам много... така че те искам за себе си... ЦЯЛАТА...

sms пример 5:
Добро утро, страхотна... липсваше ми...

sms пример 6:
..нищо ново, но всъщност се възбуждам само като си помисля за теб...направила си ми заклинание, което изглежда не е здравословно... не съм сигурен, че ми харесва да съм извън контрол по този начин...

sms пример 7:
Малко е рано тук за такъв въпрос, а и прекалено дълбоко за смс. Засега просто искам да си тук, далече от цивилизация и други неща, които да отклоняват вниманието ни.. искам да те опозная...да знам всичко за теб...

sms пример 8:
...ще трябва да дойдеш и да видиш сама...но точно в момента е относно теб...и не просто плът...но да те правя щастлива. Искам да те накарам да се почувстваш желана, искам да те накарам да полудееш, искам да те накарам да се почувстваш свободна и искам да те накарам да свършиш, както никога не си свършвала досега...

sms пример 9:
Казах им, че съм срещнал невероятно остроумно, интелигентно и зашеметяващо момиче...трябваше ли да им кажа и за другите ти атрибути?:)

sms пример 10:
... но знам какво искам и не много хора доживяват да отговорят на очакванията ми - било то бизнес партньори, приятели или любовници...но трябва да ти кажа: мисля за теб непрекъснато...



И този мъж твърди, че иска САМО СЕКС с мен?!?!

Моля ебачите и мацките, които разбират от ебачи, да ми обяснят кога един мъж пише такива смс-и на жена и ако е решил, че иска тази жена само за секс, защо си губи времето да пише по 20 такива на ден, като знае, че със сигурност може да получи секс? Един вид, минахме периода на аз-се-правя-на-очарователен-за-да-й-сваля-гащите. Сега всичко е въпрос на организация: да сме заедно на един и същи континент като за начало...

Аз си признавам първа: за мен мъжете са тотална мистерия. Това смисълът на живота, платото Наска, Мачу Пикчу и т.н. са като 5-минутен пъзел в сравнение.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.11.09 11:02



странно , за мен жените си остават мистерия...
мъжете са ми ясни





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано11.11.09 11:11



Казваш иска само секс
Това означава ли, че иска само да те ебе?
Защото сексът не е просто ебън...



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано11.11.09 11:11



оооо Есте не го очаквах от теб...

мислех те за по....напред с материяла


този тук го демострира "играч" , ако ти се ебе с него давай, ама и ти като "играч", друго не очаквай там, подобни идеи за развитие, за съвместен живот...забрави



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано11.11.09 11:23



Дааааа........
Познавам този тип мъже. Това е човек, на който все не му стига женската любов. Иска да очарова всички - от момиченцата до бабите и те да са му в краката.
Никога няма да се измори да пръска очарование края себе си. Струва ти се невероятен, докато не му научиш репертоара. Макар и на пръв поглед разнообразни изречения, вдъхновяващи и зареждащи, в един момент започват да се повтарят във вариантите.

П.С. Такъв мъж беше най-голямата ми любов. Пълен страхливац и пазещ статуквото си. Преди месеци ми сподели колко съжалявал, че не се развел и не взел мен. Изобщо не се вързах.



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 12:29



С извинения към романтичната аудитория, ама това ми лъха на такъв театър, че повече няма накъде
Иначе твърдението, че те иска само за секс звучи далеч по-достоверно от буламача, излят в телефона ти. Приеми го като целуфан (демек лъскава, шумяща опаковка).

(все пак това е само мое мнение)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: smsнови [re: _Brave_]  
Автор lzbg ()
Публикувано11.11.09 12:34



Романтичната боза щеше да е пълна, ако екстето беше публикувала и нейните смс- и...

Колко трафик, генериран към оператора, вместо категорично - ясното - "Ще те еба, довечера ме чакай без гащи"...

victoria per caudum


Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.11.09 12:55



Еххх, Барокова...човек ВСИЧКО може да напише, джанъм.


Зависи от целите, стремежите, обстоятелствата и т.н.
Светът е сцена, а ние вехти театрали, така че..
Ние всички сме чели поне по веднъж подобни неща, ама как да ти кажа какво значи..диагнозата зависи от контекста.

Какво се случва на практика (като отношение цялостно), с тоз чиляк с ...изказ - рококо?

Щот то на думи всички сме силни и вилни.



Тема Re: smsнови [re: lzbg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.11.09 13:07



Напомни ми за една случка: Един баш така ми се натягаше на времето, аз слушах, гледах телешката, не казвах нищо, чаках го да се изприкаже и накрая му рекох: "И за какво беше тоя цирк, толкова ли не усещаш, че ще си легна с теб независимо какви глупости ми разправяш?"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 11.11.09 13:18.



Тема Re: smsнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 13:09



Е, някой като те гледа телешката и мълчи как да разбереш ще си легне ли с теб? М?



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.