Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Здравето <=> сексанови  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано11.11.09 12:06



Какво става със сексуалното ви желание, когато не сте в цветущо здраве? И не говоря за временно неразположение или хремичка?

Аз тези дни съм си в домашен арест /с "леееека" хернийка, която отново се обади/ и въобще не съм сексуално настроена. И да съм, дори ми е противопоказно....

Хем да те сърби, хем да те боли. Шантава работа ви казвам.



Keep smiling!

Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: CharmingW]  
Автор мнoro тъп (не-запознат)
Публикувано11.11.09 12:30



Oще древните индийци са открили лек за всяка болежка - толкова много пози има в Кама-сутрата, че чак да ти се завърти главата !



А мераците/ЕХ, МЕРАЦИТЕ-следва въздишка/ са друго нещо.

Мераците/СЕКСУАЛНИТЕ/ са хубаво нещо, стига да не се стигне до следният вариант, разбира се:
-"Единият умира, ама другият гледа да му го завира"

И правете повече любов, а не война.



Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: CharmingW]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.11.09 12:48



Ами аз съм Телец, тоест физическият комфорт е от изключителна важност за мен. И най-малкото неразположение ми влияе отрицателно на либидото. Затова се старая да съм здрава - няма да си прецаквам секса, я!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: paзбиpaм]  
Автор lzbg ()
Публикувано11.11.09 12:52



Пак обърна коня след каруцата - здрава си, щото правиш много секс, а не - секс, щото си здрава...



victoria per caudum

Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: paзбиpaм]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано11.11.09 12:57



Макар да не съм юнИца - много ме брига личният ми физически комфорт и мен. Пъна се - доколкото е възможно - да не съм ни болна, ни кахърна... е, морна може





А по плаца - кръв и... кестени
в дъхави писАнки смЕстени


Тема Re: Здравето <=> секса [re: lzbg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.11.09 13:00



Ще видим и от тази гледна точка.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.11.09 13:27



разбирачева , вий сте телец който несръчна акушерка леко е изпуснала да му са тресне едната рога в некое метално кьоше....


от там ви идва своеволния и малко въртогъз опортюнизъм на ниво ментално , и то чат пат като се обади старата травма. Кафе....ох дайте носни кърпи



Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: CharmingW]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 13:32



Обикновено нищо не ме спира. Първо леглото винаги ми действа... разнежващо :) Второ - оргазмът е най-добрия аналгетик. Трето - изпотяването е доказан лек срещу много болежки. Четвърто - движенията помагат за по-бързото възстановяване. Пето - няма нищо по-скучно да си сам в леглото (освен когато спиш - тогава не е съвсем скучно при некои сънища).

С други думи спре ли да ти се чука - викай бърза помощ или поп.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: CharmingW]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.11.09 15:19



Мен физически неразположения не ме притесняват особено - по - гушкава ставам, отпускам се, пък и то леглото предразполага, някой да се върти около теб, така - една пилешка супа да направи с много черен пипер, да те завие и пр.глезондрене един вид. Много се глезя аз като съм болна, простоооо..чак не мога да се понасям..
Един път на 2е пресни относително операции, ама..мерак..какво да правиш, така се случи. Любов по време на мигрена..виж..може би, само тогава не съм физически - в състояние. Ама..истинска мигрена.



Що да е противопоказно - гореща баня, здраво мачкане, един хубав масаж, да ти отпорят кожата - ако настинка, ако друго - ръце, устни, краци - ако е напрежение - има си начини, ако сърдце ти не трае.



Тема Re: Здравето <=> сексанови [re: _Brave_]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано11.11.09 15:28



Ето, аз си знам защо си падам по овненца, щото нищо не ги спира за едно голо ебане




И мен така, та си пасваме яко по тоя критерий. Дееба, всички мъже ги искам така


Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.