Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема sms  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 10:58



sms пример 1:
Лягам си сега, трябва да ставам утре рано, но единственото, за което мога да мисля в момента са секси извивките ти... и ако трябва да бъда честен, това, което най-много ме възбужда, е секси умът ти и химията между нас... привличане което не съм изпитвал от години... ИСКАМ те... ЦЯЛАТА...

sms пример 2:
...И да... току що ставам...иска ми се да си до мен в момента заспала... Бих прокарал ръката си по линията на тялото ти, по гърдите ти, корема, бедрата ти... нежно докосвайки те първо с върха на пръстите си, а после с устни... по дяволите колко искам да целувам тялото ти... и докато стигна с устни вътрешната страна на бедрата ти, ти току що ще се събуждаш, а аз ще ти се усмихна: "Добро утро, страхотна"

sms пример 3:
Жалък ли съм, ако ти кажа, че всъщност ревнувам леко, защото ще вечеряш с бившия ти приятел?

sms пример 4:
...Това е абсолютно вярно... А и аз те харесвам много... така че те искам за себе си... ЦЯЛАТА...

sms пример 5:
Добро утро, страхотна... липсваше ми...

sms пример 6:
..нищо ново, но всъщност се възбуждам само като си помисля за теб...направила си ми заклинание, което изглежда не е здравословно... не съм сигурен, че ми харесва да съм извън контрол по този начин...

sms пример 7:
Малко е рано тук за такъв въпрос, а и прекалено дълбоко за смс. Засега просто искам да си тук, далече от цивилизация и други неща, които да отклоняват вниманието ни.. искам да те опозная...да знам всичко за теб...

sms пример 8:
...ще трябва да дойдеш и да видиш сама...но точно в момента е относно теб...и не просто плът...но да те правя щастлива. Искам да те накарам да се почувстваш желана, искам да те накарам да полудееш, искам да те накарам да се почувстваш свободна и искам да те накарам да свършиш, както никога не си свършвала досега...

sms пример 9:
Казах им, че съм срещнал невероятно остроумно, интелигентно и зашеметяващо момиче...трябваше ли да им кажа и за другите ти атрибути?:)

sms пример 10:
... но знам какво искам и не много хора доживяват да отговорят на очакванията ми - било то бизнес партньори, приятели или любовници...но трябва да ти кажа: мисля за теб непрекъснато...



И този мъж твърди, че иска САМО СЕКС с мен?!?!

Моля ебачите и мацките, които разбират от ебачи, да ми обяснят кога един мъж пише такива смс-и на жена и ако е решил, че иска тази жена само за секс, защо си губи времето да пише по 20 такива на ден, като знае, че със сигурност може да получи секс? Един вид, минахме периода на аз-се-правя-на-очарователен-за-да-й-сваля-гащите. Сега всичко е въпрос на организация: да сме заедно на един и същи континент като за начало...

Аз си признавам първа: за мен мъжете са тотална мистерия. Това смисълът на живота, платото Наска, Мачу Пикчу и т.н. са като 5-минутен пъзел в сравнение.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.11.09 11:02



странно , за мен жените си остават мистерия...
мъжете са ми ясни





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано11.11.09 11:11



Казваш иска само секс
Това означава ли, че иска само да те ебе?
Защото сексът не е просто ебън...



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано11.11.09 11:11



оооо Есте не го очаквах от теб...

мислех те за по....напред с материяла


този тук го демострира "играч" , ако ти се ебе с него давай, ама и ти като "играч", друго не очаквай там, подобни идеи за развитие, за съвместен живот...забрави



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано11.11.09 11:23



Дааааа........
Познавам този тип мъже. Това е човек, на който все не му стига женската любов. Иска да очарова всички - от момиченцата до бабите и те да са му в краката.
Никога няма да се измори да пръска очарование края себе си. Струва ти се невероятен, докато не му научиш репертоара. Макар и на пръв поглед разнообразни изречения, вдъхновяващи и зареждащи, в един момент започват да се повтарят във вариантите.

П.С. Такъв мъж беше най-голямата ми любов. Пълен страхливац и пазещ статуквото си. Преди месеци ми сподели колко съжалявал, че не се развел и не взел мен. Изобщо не се вързах.



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 12:29



С извинения към романтичната аудитория, ама това ми лъха на такъв театър, че повече няма накъде
Иначе твърдението, че те иска само за секс звучи далеч по-достоверно от буламача, излят в телефона ти. Приеми го като целуфан (демек лъскава, шумяща опаковка).

(все пак това е само мое мнение)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: smsнови [re: _Brave_]  
Автор lzbg ()
Публикувано11.11.09 12:34



Романтичната боза щеше да е пълна, ако екстето беше публикувала и нейните смс- и...

Колко трафик, генериран към оператора, вместо категорично - ясното - "Ще те еба, довечера ме чакай без гащи"...

victoria per caudum


Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.11.09 12:55



Еххх, Барокова...човек ВСИЧКО може да напише, джанъм.


Зависи от целите, стремежите, обстоятелствата и т.н.
Светът е сцена, а ние вехти театрали, така че..
Ние всички сме чели поне по веднъж подобни неща, ама как да ти кажа какво значи..диагнозата зависи от контекста.

Какво се случва на практика (като отношение цялостно), с тоз чиляк с ...изказ - рококо?

Щот то на думи всички сме силни и вилни.



Тема Re: smsнови [re: lzbg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.11.09 13:07



Напомни ми за една случка: Един баш така ми се натягаше на времето, аз слушах, гледах телешката, не казвах нищо, чаках го да се изприкаже и накрая му рекох: "И за какво беше тоя цирк, толкова ли не усещаш, че ще си легна с теб независимо какви глупости ми разправяш?"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 11.11.09 13:18.



Тема Re: smsнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 13:09



Е, някой като те гледа телешката и мълчи как да разбереш ще си легне ли с теб? М?



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано11.11.09 13:10



темата аз, съвършената и милионите ми мъже започва да се поизтърква, ама на таз криза всичко върви ...



Тема Re: smsнови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.11.09 13:14



бе точно телешката като те гледа, едва ли ще потънеш в неведения....
пламват ти шортите и...





Тема Re: smsнови [re: dalya_night]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:18



Очаквам наръчник в два тома тогава.



Тема Re: smsнови [re: Бaй_xyй]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:20



Един мъж в темата и веднага започва да ми просветлява...



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.11.09 13:22



чакай да ма отпусне малко грипа , че съм двуредна , като ми мине ще пробвам двутомна...





Тема Re: smsнови [re: dymo]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:22



Наистина е играч и е най-добрият играч, който съм срещала до момента. Аз отдавна реших, че ще ми разкаже играта, но поне ще легна и ще се наслаждавам, докато ми я разказва... Или по-скоро няма да лежа...





Тема Re: smsнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:25



Не е точно такъв. Познавам го от една година и го знам какво арогантно, недостъпно, самовлюбено същество може да бъде. Така че тези смс-и май само аз мога да ги оценя.



Тема Re: smsнови [re: Jolee]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:26



Не се правя изобщо, този мъж искам да го изнасилвам по 24 часа в денонощието.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано11.11.09 13:27



наслаждавай се , забавлявай се, и най накрая го изпързаляй , ей така за спорта и може би от женска солидарност





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.11.09 13:30



тези смс и самовлюбената му същност не са в никакво противоречие...
ти на колко години си?



р.р. понеже писа към брейви , да допълня-някак си да заклекна от двете страни на океана и да си играя придърпвайки паницата с ментална храна пред носа на кучето и после обратно , остави друго ами и то така към мен-аз това не го виждам.По никакъв начин. Няма ли допир няма ли очи и тет а тет-каквото и да се напише-това са ластъци и дъвки за отегчени емоционалности... подобна кореспонденция храни разболяно и разклатено его...и нищо друго.Очи празни путка празна-не е за мен таз работа....

Редактирано от dalya_night на 11.11.09 13:33.



Тема Re: smsнови [re: _Brave_]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:30



Виждам, че си мъж, затова ти обръщам специално внимание.
Значи... приеми, че имаш дата, когато ще се видиш с жената и знаеш, че вече тя е завоювана така или иначе. Въпросът все още стои: защо й пишеш тези смс-и?

Аз му пиша, защото ме възбужда, действа ми адски, поддрържам невероятното електричество, защото ще е по-интересно за самата среща, а и защото ми липсва. Като не ми е писал няколко часа почвам да се питам какво ли прави. Знам, че и с него е така, защото вече го тествах няколко пъти, а веднъж мълчах цял ден и той откачи. Пак питам: защо?



Тема Re: smsнови [re: lzbg]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:39



Само че и на него, и на мен се оказва, че не ни харесва "чакай ме без гащи", защото такава беше първоначалната уговорка - да му звънна като се върна след месец. Аз си мълчах прилично, докато той не реши да ми каже, че е в някакъв секси клуб в Буенос Айрес и се чудел аз какво правя. И се почна. А и на мен си ми беше добре да се изнасилваме в смс-и и точно това и правех, докато отново той не почна с липсваш ми, цял ден не ми говориш и квалификационните въпроси "С колко мъже си била?" и т.н. Между другото се оказа, че в около 200 смс-а може да опознаеш живота на някой - това за тези с интернационалната любов, ако искате да си планирате разходите. Иначе си прав - и двамата работим за светлото бъдеще на един швейцарски мобилен оператор в момента.



Тема Re: smsнови [re: impulce]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:42



Ами да... мерси за въпроса. Ето затова го обичам този клуб!
На практика нещата се случват точно, както ги искам. Цялостното отношение е точно такова, каквото искам. Повърхностно е да се правят изводи от 10 смс-а при положение, че имаме около 500-600 сигурно до момента и както виждам, мила импулсна, ти не правиш тази грешка. Отново мерси за въпроса.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.11.09 13:44



Значи... приеми, че имаш дата, когато ще се видиш с жената и знаеш, че вече тя е завоювана така или иначе. Въпросът все още стои: защо й пишеш тези смс-и?

Поддържа интереса човекът, какво толкова? Абе ... яко скучаеш ти, пък и май ни взимаш тук за мезе.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 13:46



Поне на мен кратката форма на есемесите някакси не ми въздейства. Всичко ми е като рекламни слогани и клишенца. Предпочитам да дам куп пари, но да ти звъня и да те слушам, и да ти говоря, отколкото да цъкам на дребните клавишчета на телефона. Просто изразните средства, които харесвам са други...

Иначе това с датата е гот от една страна. Напрежението трябва да се подържа, а ако може и повишава :) Обикновено такива ... отложени срещи при мен завършват с доста страстен и после дълъг секс.

Ако толкова си падате един по друг, не виждам нищо учудващо, че търсите възможния контакт по всяко време. Както знаем да си паднеш по някого съвсем не значи, че си безумно влюбен в него/нея и виждаш съвместния ви живот и деца до дълбоки старини. Но страстта е сериозен стимул.

Питаш дали той иска само секс или връзка. Де да знам. Щом ти е казал, че иска само секс очевидно или това иска, или се застрахова (което е почти същото. Но в същото време те захранва с романтизми, да не ти "мине" тръпката до заветната дата :)

Все пак в такива сюжети има три линии за развитие. Едната е да се праснете и да ви хареса. След, което когато можете да го правите и да си станете нещо като резервната бройка (многократно описвана от Далката). Втория е да се треснете и да не се получи - тогава и есемесите и ожиданието ще се стопят като снежинка върху прозорец (бавно и оттичащо). Третия вариант е след сексенето нещата да се задълбочат, защото ... понякога така става, че сексът прави нещата сериозни и се появява онова парене в коремчето и неутолим глад за другия дето му викаме официално Любов. Гот е, случвало ми се е и ти го пожелавам.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано11.11.09 14:35



тоя мъж се чувства самотен и застрашен от нещо ... мъжете често полагат усилия по тези 2 причини.

Лично аз когато ме удари музата мога да пиша адски красиви неща, без да имам сериозни намерения.



"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано11.11.09 15:00



На смс-и вече нямам вяра,откакто видях как се разминаха километричните поезии и реалните срещи


Пък и мъжете може да си ги говорят едни...къде ще те пипнат,къде ще те закарат на нова година,къде ще ти го турят...и накрая се оказва,че просто са си правили гимнастика на пръстите



Тема Re: smsнови [re: Francuzoikata]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано11.11.09 15:13



уверявам те - те са го направили ама на друга ... прасета сме кво да се прави

ама ти ни обичаш

"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: smsнови [re: Poшko]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано11.11.09 15:23



И аз съм била праскиня с вас,така че сме равностойни...обичам ви какво да ви правя





Тема Re: smsнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано11.11.09 16:10



А, един да им запуши устите на тези хвалебки

. Agreed.



Тема :-)нови [re: Exte Barrocco]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано11.11.09 16:20



1: "доебало ми се е като на циганин трудовак - сега срещнах една на улицата със задник като твоя, но твоя поне мога да го оправя..."

2: "сутрешната ерекция така ме е вдръвила, че дали ти или Гичка от горния етаж - все тая, ама ти по-добре де..."

3: "аз съм по-голЕм ебач от оня твоя бивш...да знаеш..."

4: "чек' да ти пусна нещо като от филмите..."

5: "пак сутрешната ерекция...но поспадна вече..."

6: "да знаеш, че вече трябва да се изпляскаме - ще получа някой здравословен проблем от тоя куродръв..."

7: "виждам, че с намеци за е... не хващаш - чакай да ти пусна малко романтизъм тинтири-минтири..."

8: "явно ще трябва повече от горното..."

9: "...дай пак да се върнем на секса..."

10: "да знаеш, че въпреки че се дърпаш съм адски вървежен и няма да сбъркаш..."

П.П. Всички прилики с действителни случки и лица са случайни.





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано11.11.09 16:30



Най-жестокия начин сам/а да се прецакаш е да излъжеш себе си.


Затова питам собственото си АЗ кое е вярно и затова се научих да вярвам на факти, конкретности, себе си и онова, което ми цъка отвътре, някои хора го наричат АЗ, други го наричат бог е навсякъде и във всеки от нас, каквото и да е, то ми дава силата и вярата и преценката какво е вярно и истинско.


За мен си човек, в огромна грешка, пълна с комплекси и откаченящини, заместващи и компенсиращи липси и празноти и комплекси и оная най-важна и огромна липса на личност, идентификация и ориентация.


Нищо не си научила от така любимия ти клуб. Сам п себе си тоя факт показва деградация и разпад на АЗ-а у теб. За мен си клиничен случай.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: smsнови [re: !Roxana!]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано11.11.09 16:32



Ей, ама и ти...понякога човек просто има нужда да се похвали - това не е признак за душевно разстройство

.



Тема Re: smsнови [re: nikie]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано11.11.09 16:41



Аре моля не през 5 минути същия номер всеки път един и същ, това няколко години вече.


Тая е зациклила на тема "ного съм желана, но не ме обичат достатъчно да ми подарят всчките си 17 имота и аз затова се колебая между следващите триста юнака и 1578 им имота".


Съжалей, ма нещо яко й куца у мейнборда. Най-малкото основно захранване плюс няколко памети и процесора. Давам й до 15% работоспособност, колкото да сертифицира логване у дир и рипийт-рипийт-рипийт- .....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано11.11.09 19:03



обсебен е

може би от идеята за теб, може би от идеята за секс с теб, може би от идеята за секс

вероятно и той не знае точно от кое

"само секс" е незначителна част от играта: или поза, или стандартна клауза от договора, или кой знае - но не го вземай насериозно

колко време отнема да напишеш 600 смс-a? време в което си съсредоточен в 10 кв. см. от реалността: екранчето и клавиатурата на мобилния телефон, вместо секс клуба в буенос айрес, или бизнеса, или другия там пълнеж който представлява остатъка от живота ти

представяш ли си как получава твой смс по време на лап денс? извърта се и го прочита... и сексапила в двете неща взаимно се унищожава

свали есемесите на компютър, редактирай ги леко ако има нужда и ги публикувай на хартия, в блог или туитър - ама и твоите, целия диалог в двете посоки, с контекст

бахти постмодерните радини вълнения...

Редактирано от Demon.. на 11.11.09 19:56.



Тема Re: smsнови [re: dalya_night]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано11.11.09 21:52



Ей, тоя материализъм!
Що да не се обичмат и през континентите?



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.11.09 22:09




Е, те грешки са ставали, стават, пък и за вбъдеще ще има ситуации - сигурна съм - в които ще сме големи бели птици, но...това е животът.
А въпросът..мда, то той дава и отговорите, когато човек се приземи и се поогледа в реалността какво се случва - факти, действия, бездействия и пр.
Кийп уолкинг, просто.
Всъщност, щом е така, както го искаш и се чувстваш добре..значи - няма казус.

Редактирано от impulce на 11.11.09 22:10.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Luchezara ()
Публикувано11.11.09 22:34



На мен ми звучи като секс по телефона. Но всъщност доста по въздържано. Ако е така, не виждам противоречие.




Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано12.11.09 04:26



че е в някакъв секси клуб в Буенос Айрес и се чудел аз какво правя ооо, Ексте, какъв е тоя дето в секси-клуб в Буенос Айрес почва да щрака смс-си. Щото са му безплатни явно, а аржентинките не го бръснат за слива



Между другото, не само Брейви е мъж от отговорилите ти тук


Major e longinquo reverentia

Тема Re: smsнови [re: paзбиpaм]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 07:18



Датата, мястото и часът е известен... Първо сме на концерт, после ще вечеряме и после той предлага един бар на върха на една кула, откъдето се вижда целия свят, само че не съм сигурна, че ще стигнем до бара... Някъде между 30-ия и 40-ия етаж асансьорът може внезапно да заседне





Тема Re: smsнови [re: paзбиpaм]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 07:21



За мезе?
Кое звучи недостоверно или аз нещо не разбирам, разбирам...?



Тема Re: smsнови [re: _Brave_]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 07:32



Не ги дисквалифицирай смс-ите така. Има неща, които звучат по-добре написани, отколкото казани. Помисли си.

Той винаги е бил откровен с мен за това какво търси - секс. С други жени може би не, но с мен да - работихме заедно по един проект по едно време, виждала съм как им говори, типичен играч. С мен винаги е бил пич. Сигурно затова и се умопомрачих така. Но какво да кажа... харесва ми да знам, че му липсвам. Харесва ми да знам, че дори и две аржентинки да му правят свирка в момента, той си мисли за мен. А знам, че си мисли със сигурност, но няма сега как да ви обясня защо го знам, пък и трябва ли.



Тема Re: smsнови [re: Poшko]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 07:35



Интересно мнение. Разгърни темата, позицията... моля.



Тема Re: smsнови [re: Francuzoikata]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 07:40



И аз точно вчера си мислех, че ще е голяма криза, ако се окаже скапан ебач, но ти сега направо ме уби.

Не, ще трябва да се появи на срещата, имаме билети за концерт...





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.11.09 09:01



сега , независимо от известното количество обезсърчаващи мнения не може да се отрече едно нещо:със смс от растояние може да се разбръмчат яко трафопостовете. Човешкото добиче е така устроено , че има нужда периодично да си къпе мозъка в невъзможности и да лапа мухи наместо пишки. Логически не му разбирам генезиса на този процес , но очевидно го има. Добрата новина за теб е , че даже да се окаже скапан ебач след толкова трели и припеви и с мазолите на палците от писане ти така и така ще се самоубедиш че си е струвало. Лошата новина е , че растоянието и времето в края на краищата са видяли сметката на всяка връзка-даже и на най-любовните. Защото човешкото добиче неизлечимо страда от телесности. И дори най глухия петел и най замаяната кокошка в един миг на съзерцание се сещат , че в кафенето в офиса на улицата в чата на светофара и на отсрещната маса има живи хора с ръце устни тела мисли погледи допир и т.н.
Успех , и да разказваш





Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:04



Накара ме да се усмихна.
Той също ме кара да се усмихвам.
Само че ако трябва да избирам дали да ти пиша сега тук на теб или да му пиша на него, познай кой е гладиаторът.

П.С. Той спи в момента.



Тема Re: smsнови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:08



Роксе, ти започваш да ми харесваш - бавно, но сигурно. Знаех си аз, че има надежда.



Тема Re: smsнови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:11



Краткотраен блясък, Роксе. Жалко.



Тема Re: smsнови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:23



И без това казах прекалено много, давайки тези 10 примера. Останалите 590 са си лично мои, само за моите очи - интимни въпроси и отговори, не порно, а неща които казваш на близък човек. С този мъж аз съм абсолютно себе си, абсолютно искрена с риск да го разочаровам... и той беше разочарован за около няколко часа... докато не ми каза, че вече ме харесва прекалено много, за да може много малко неща да го разочароват наистина. Нищо не е сериозно, докато не стане такова. Да не забравяме, че все още не сме правили секс. Отношенията между двама души винаги минават през квалификационни етапи - при нас следващият е вечерята и това, което може да последва... После - кой знае.



Тема Re: smsнови [re: dalya_night]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:37



Ние само временно сме на различни континенти. Скоро ще сме в една и съща държава. Едва ли ще разказвам, не си падам наративна - на мен тук ми е като книга за похвали и оплаквания. Но ще ви уведомя специално - теб и френското маце, защото виждам, че ви е любопитно.

И на мен ми е любопитно!!!





Тема Ох,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.11.09 09:39



трудно ми е да го обясня, без да го сметнеш за обида, а аз не искам да те обиждам. Някакво измислено и изнасилено ми звучи на мен лично, изобщо, откакто пишеш тук и те чета, оставяш в мен впечатлението за силно объркан човек, който се мята в крайности, например понякога звучиш като студена, безпощадна и жестока, а друг път - като незряла наивка с шекерено-розови блянове. Не казвам, че е невъзможно човек да съчетава такива качества, самата аз съм изтъкана от несъчетаеми такива, но съм си ги помирила до голяма степен. Не се сърди, това е само усещане през нета, а и винаги може да греша.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 12.11.09 10:49.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано12.11.09 09:39



Не знам какво точно да добавя. Когато хората са застрашени да изгубят нещо което желаят са склонни на всякакви извращения. Според мен си далеч от него и той има причина да се съмнява. Може да е несигурен.
Другото което се сещам е, че хората полагат много усилия за да те сложат в задния си джоб и след време да станеш на повикване.
Може и просто да се е разлигавил ... ти би трябвало да знаеш по-добре.

"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"


Тема Re: smsнови [re: LadyMorgana]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:53



Не ми пука дали е в секси клуб или умира от скука сам - пука ми, че ми пише точно на мен.

А иначе за самия мъж, за начина по който изглежда, държи се, говори... всъщност няма смисъл да обяснявам. Аржентинките са сексапилни циганки. За тях той ще е красивият европейски плантатор с бяла кожа и зелени очи, за който ще навиват пури по телата си, докато пълзят в краката му. Това е Латинска Америка. Глад.



Тема Re: Ох,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.11.09 09:57



Ти пък, не се сърдя. Какво да кажа... до скоро бях объркана. Вече не съм. Сега знам какво искам от себе си, живота си и хората около мен. Само този мъж още не знам как да го покоря по начина, по който той ми е влязъл под кожата и това ме дразни жестоко.

Какво друго?:)



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.11.09 09:59



бе..от кога па бялото е на мода..ама, ейде-тъй да е
там навиват говеждо , а не пури





Тема Re: :-)нови [re: Exte Barrocco]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано12.11.09 10:00



Ами виждам, че ми пишеш...





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.11.09 13:19



1 - твърде обстоятелствен е за мъж
2- твърде обстоятелствен е за опитен ебач
3 - може да те е взел за тъпа патица дето ще си падне по такива смси тоест правиш такова впечатление

при всички положения е некъв смотаняк - това е гаранция
сега остават следните хипотези:

1) мисли те за смотла
2) смотла си наистина
3) малко над нивото му си - примерно ти караш меган, а той е с колело



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано12.11.09 13:40



Ооо,концерта е добър избор,вдига либидото и адреналина...кого ще видите?
Аз преди два дни си купих за Депеш за 20ти януари





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.11.09 14:01



Абе, много говори тоя мъж, много ги къдри така златоусто флиртовете :)
Хм, като знам как ме мързи да цъкам смс-и, не мога да си представя мъж (а те са къде-къде по-пестеливи на лиготии и по-мързеливи от нас) с толкова свободно време, че да клечи час по час да твори електронно хайку.
Мне, не ми е страстно това. Прилича на клишето с едновременните оргазми от чиклит хартишка и огнените целувки върху легло от рози, специално поръчано от Дик Мур за Пуси Джет преди секса на живота и :)



Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.11.09 14:05



Ще ти присъдя ордена на Главния Салатиер на форума.
Щъкаш налево и надесно с по триста постинга на минута и всички ни прайш на салата за нула време, мамка му и рицаря извънземен





Тема Re: smsнови [re: Aйшa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.11.09 14:10



внасям нужен реализъм в океана от виртуални самочувствия



Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Aйшa ()
Публикувано12.11.09 14:18



Че къф реализъм може да има в извънземен, който си пада по български футболен отбор





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано12.11.09 15:56



не тои просто не иска секс
тои просто много го иска тоя секс
един съвет - не преценяи мъжете по приказките а по делата
и аз като много искам да го мушна на някоя и аз ставам сладкодумен
а то пък като помислиш от разстояние освен СМС няма как да се разбере какво иска





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Zeib (princesa leq)
Публикувано12.11.09 16:26



Бля


Поизчетох ти темата - в крайна сметка я карате само на смс-и, още секс е нямало.Недей да имаш големи очаквания..при мен тия ала-бала чат/смс истории не са звършвали с ебънта на живота ми.Колкото по се надъхвате със смс-и, толкова по-сдухано ще е накрая..при положение, че ще ви е за пръв път.Въобще според мен е голяма грешка да опознаваш някой виртуално..в твоя случай с 200-ина смс-а.Иначе не знам, какво точно дири..но на ниво смс-и е нормално да иска само секс не милиш ли?



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано12.11.09 18:13



На теб ти се иска той да е влюбен в теб, а?



Може да се случи.

Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: smsнови [re: Beщицa;)]  
Автор cristal_reaver (минаващ)
Публикувано12.11.09 20:46



аре кво го усуквате толкова бееее, като латино-американски сериал.


Или ше трайш или ше се усмелиш да му го кажеш. тоя докато не му кажеш кво испитваш което си личи щом и във форума си писала. няма да си каже и няма да спре с тея лубовно-первезни смс, мерси за което от утре и аз почвам да ги пращам ако може да напишеш целия архив
Проблема е че докато ти не омекнеш 1ва той няма, а може и точно тогава да те прецака,. На мен лично не ми се вярва арогантен мъж да пише толкова и найстина да го чувства. Само добри по душа и палави в леглото мъже може да пишат такива нешта толкова време.



Тема Re: smsнови [re: Aйшa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.11.09 00:21



отборът е трансгалактически ако се сещаш



Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.11.09 05:19



Мда, тебе ще си те взема за пудел номер 2.



Тема Re: smsнови [re: Francuzoikata]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.11.09 05:56



Не искам да коментирам за концерта, че знае ли се кой чете тук...





Тема опасявам сенови [re: Exte Barrocco]  
Автор Ф. ()
Публикувано13.11.09 11:58



че ми се налага да изложа предположението, че участниците вероятно са индивиди с психически отклонения. Едва ли нормален човек би използвал телефона за нещо друго освен за оперативна комуникация.

Всеки нормален мъж би преосмислил сексуалното си увлечение пред алтернативата на наказанието да пише смс с повече от 5 символа и унижението телефона му да дрънка от смс-и на пет минути като на тинейджър.



Тема Re: опасявам сенови [re: Ф.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.11.09 12:03



a много по-вероятно е участниците да са художествена измислица





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.11.09 12:37



не се сдухвай - декомплексирай!!





Тема Re: опасявам сенови [re: DarkSide]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано13.11.09 13:43



Разбира се, че са художествена измислица, това се случва само в главата на Екстето.


Питам се аз, тая сваща ли как сама се прави за смях, правейки се на неотразима и отворена за всеки случаен ебач. Проекти, континенти, дрън-дрън, на пръсти се броят хората в България да живеят по този начин, и тя не е от тях, макар да й с иска като на улична кучка да си отвори гъза за тоя живот. Wishful thinking anyway.


Ех, няма да се свършат голд-дигърките на тя свят. Докато има голд-дигърки, ще има и мъже, които ги ебат безплатно, това е положението




Мъже, виждате ли какъв ураган от емоции причиняват два-три смс-а у лекоатлетки като Екстето. То така се ебе, ако са на различни континенти, хаха, Далисима, утрепа ме от смех, както винаги, дееба и езика трионски имаш



Смеем да твърдим, че никой не й обръща фнимание в реалния живот и тя си търси фнимание тука, това смеем да твърдим. Еле тук се злъже некой да й купи билет за концерт, хаха, а това с кулата ме уби, тая не знае какав ветар дуе точно на това место, затова си фантазира така, а и има аудитория да й се връзва, белки некой тук е маал краци до варха ама не, хаха



Ох, тея туристи, ледам ги всеки ден какво правят на едно друго подобно място, еми нема такава човешка глюпост, заклевам се ах! днес дошъл принц Филип и де що има застаряваща баба туристка, тръгнала да брица колко чаровен бил, аха, питайте Елизабет какво му харесва освен регистрирания немски произход


Нема да кажа какво чета за херцогинята, и как простолюдието си трака зъбите по нея. Ей, човешката глупост край няма. Приискало й се на екстето смс-и, концерти и кули, ще ги сънува и ще пише по форумите ац, хаха.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано13.11.09 13:46



Ако е пращл дори само 1 смс, досега да те беше ебал и забравил, каквато си лесна за имоти




Ще ти размахам няколко имота и ще ми оближеш путката след като съм срала толкова си лесна а после ще ти тегля шута, както правят всички, които са те ебали, не си ли разбрала колко си евтина и лесна


Ей, и това върви по улицата и може без да искаш да го настъпиш




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 13:53



Трансгалактически бездарници

ако е този, за който се сещам.
Форца Юве и точка



Тема Re: smsнови [re: Aйшa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.11.09 17:48



баба ти цял живот в торино е живяла.



Тема Re: smsнови [re: !Roxana!]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.11.09 17:48



това е изключително невъзпитано!



Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Aйшa ()
Публикувано13.11.09 18:09



То и баба ти не е живяла цял живот в Мировяне, надявам се





Тема Добрият тоннови [re: Aйшa]  
Автор мнoro тъп (не-запознат)
Публикувано13.11.09 19:12



Другари СЪКЛУБАРИ,
нека спазваме добрия тон и да не прехвърчат искри на напрежение.


Все пак Нета е, за да ни обединява, а не да ни разединява и противопоставя.
Нека го изполваме така, че освен нас и другите да са доволни от присъствието ни.
Поводи за заяждане, конфликти и дрязги винаги могат да се намерят- Кому са необходими?

НЕ Е АДРЕСИРАНО САМО ЗА АЙША, А ЗА ВСИЧКИ НИ.
ДОРИ И ЗА МЕН.
НЕКА НЕ СЕ МИСЛИМ ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ И ДА СЕ ЗАЧИТАМЕ ВЗАИМНО С ДРУГИТЕ СЪКЛУБАРИ!!!

Кто он:-Костя ]

Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.11.09 20:44



Меко казано.

Но завистта е грозно нещо.

Уж бяхме ВИП клуб.




Тема Re: smsнови [re: Luchezara]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.09 22:48



Уж бяхме ВИП клуб.

"Най-лесното нещо? Да се заблудиш."

Майка Тереза





Тема Re:нови [re: Aлиca.]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.11.09 22:54



Аз не се заблужвам, само се чудя защо тогава е целия този хаос, затруднения и усилия с ВИП клубовете.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.09 23:31



Някому е нужно да е ВИП.



п.п. Не съм от тях, как` Сийке!



Тема Re: smsнови [re: LadyMorgana]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.11.09 00:57



Ако си мислиш, че са супер красавици много се лъжеш. От УБАВИЦИТЕ на Южна Америка, аржентинките са най-трудни. Бразилия е истината. Там чар и малко кинти и на килограм.





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.11.09 01:09



Аз знам какво му е в главата, но трябва да видя твоя снимка. Може и на бележка. Ако ли пък не просто се опиши ама честно.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.11.09 10:15



Латинска Америка ти е малко боза в главата - но всеки си има представата, която е успял да си създаде за отдалечените места на света. Имам приятели на различни места там, затова ми стана забавно, че твоята Латиска Америка е гювеч от Бразилия, Куба и Доминикана .... но все пак - екзотичен гювеч - пАри на акъла.

Тези неща, да ми пишат отнякъде, където се чувстват интересно но са сами са го правили и на мен. Но теб явно наистина този смс-ния ти е бръмнал под полата

и сега се кефиш. Понякога това не е толкова 'подпалващо', особено ако си бил на същите тези места самият ти. Когато си бил там, по-скоро вече наистина е важно дали те кефи човека ... 'хора, улици,салтанати' има навсякъде.

Аз лично обичам да пътувам и съм пропътувала приличен брой държави, а никой от мъжете, които са ми скъпи (или и нескъпи) в момента се оказа, че не е по пътешественик от мен. Та - като ти дойде друг акъл след време няма така да те кефи, но истината е, че сега ти е егати тръпката какъв ли ще е секса ....

Знаеш ли, в един момент от живота си ме познаваха като 'мацката с смс-ите'. тогавашният ми работеше за дълго в чужбина и аз му пишех през интернет, а той на мен - смс-и. Та колегите му постоянно са чували кликването на гсм-а и са били на мнение, че 'тая мацка не го оставя и да се храни' Е - секса после беше за световно, но ... това беше една връзка, която просъществува доста години и аз си го обичах. А вашето още не се знае какво ще е Така че, по-леко с ентусиазма


Major e longinquo reverentia

Тема Re: smsнови [re: TheExorcist]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.11.09 14:29



Дебела, грозна, с малки цици и голям гъз.......





Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.11.09 14:30



Шо бе баце...може да се е хванал на бас с другарите, че ще я наебе и затова да се старае толкова много.....





Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.11.09 16:12



Днес се появявам в темата ми, 15 мнения, нито едно не ме вдъхнови да отговоря. Даже твоето. От теб очаквах повече.



Тема Re: smsнови [re: TCP/lP]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.11.09 18:55



Аа, значи сте се виждали вече. Ок.





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.11.09 19:00



Явно не можеш да уловиш провокативния елемент. Или трябва само постинги със сексуално естество в прав текст като смс-а на твоя човек да се пускат...





Тема Re: smsнови [re: Aйшa]  
Автор Лaмa ()
Публикувано14.11.09 19:19



Мерси за забавлението и на двама ви





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Лaмa ()
Публикувано14.11.09 19:21



Оф, ти живееш в друго измерение, това обяснява всичко

Гледах, четох, мигах на парцали, да беше казала по-рано, че си героиня от роман, да не се чудя толкова



Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор John Daniels (sophisticated)
Публикувано14.11.09 21:05



абсолютно точно казано, уважаеми
все едно аз съм го писал
бих допълнил само,че определението "страхотна" показва крещяща липса на въображение у въпросния суперебльо
а на който му липсва въображение по принцип , му липсва такова и в леглото



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.11.09 22:28



тоест това, на което сега отговарям го е писал онзи евнух с smsите ли?



Тема Re: smsнови [re: TCP/lP]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.11.09 22:30



ама къв е чалънджа - че е много недостъпна щото виси у клубовете или щото си ебало майката ква воля е нужна за да го сториш? кое е?





Тема Re: smsнови [re: TCP/lP]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.11.09 22:31



170 90 60 90 мноо ясно. а, на 22 години с красиво лице и тотали conditioned



Тема Re: smsнови [re: LuboPenev]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.11.09 22:41



Виж какви изроди пък пишат тука!







Редактирано от TheExorcist на 14.11.09 22:43.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано15.11.09 00:52



Ам, аз не разбирам от ебачи, ама хич никак!
Това, като за начало. А, като за по - нататък, от така представените писмени материали бих си извадила обоснования и много вероятен извод, че

този мъж е
МНОГО хлътнал - до над уши!
Друг вероятен извод е, че има висок интелект и богат изказ, така че хем да изказва пряко най - интимните си желания и състояния, хем в това да няма пошлост и простотия. Или тийнейджърска незрялост.
Възможно е, да се кефи на тези си редки особености и на въздействието, което имат. Своего рода, интелектуално - емоционален екзибиционизъм.
Но, все пак, първата версия ми се вижда по - вероятна!
Честито на печелившата! Дано поне това свЕстно момче да не иде зян, че е грехота, като се има пред вид, каква рядкост са!

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.11.09 03:05



Да ти кажа, в тоа разпознах себе си, когато съм бил в състояние на тотално хлътнал, направо затънал.
Знам ли.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: smsнови [re: Markizata]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано15.11.09 15:34



Мерси за мнението. И на Стефан също. Ами да. Сюжетната линия се разгърна точно в тази посока. Датата, която си бяхме определили първоначално сега и на двамата ни се струва ужасно далечна, така че ще се налага да летя до него моментално като се върна. С което приключвам темата, защото така или иначе отдавна намерих отговори на всичките си въпроси.

–––––––––––
Уважаеми г-н Пенев,

Бих желала да Ви уведомя, че нивото на провокациите Ви е точно каквото се очакваше - български държавeн стандарт. Моля, насочете се към следващата преслава.

С пожелания за успехи,

Е.



Тема Re: smsнови [re: StefanPan]  
Автор Luchezara ()
Публикувано15.11.09 19:32



Дано да е така, тогава остава да се радваме за тях.






Тема хехехе :-)нови [re: Aйшa]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано16.11.09 10:58



...а както казваше неговото копие в реала: "...на който не му харесва, да...", хе-хе-хе...





Тема :-)нови [re: TCP/lP]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано16.11.09 11:03



...my kind'a woman...





Тема Re: smsнови [re: TheExorcist]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано17.11.09 12:06



нормално баце, той е плантатора със зелени очи ... само дето не е споделил къв го дърви в Буенос Айрес, щото последно обикаляше хашиш баровете на Амстердам





Тема Re: smsнови [re: Poшko]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано17.11.09 12:13



Такива неща не се споделят ... си мисля наивно ...
и за да го правиш, пак си мисля, е или защото се фукаш или защото фантазираш, че се фукаш...
Щото, драга, мъжете не са под общ знаменател и жените също- имате много подвидове с различни характеристики и поведение... т.е. ТОЗИ мъж може да прави така, но друг не, а трети да праща съвършено различни есемеси...

иначе Рошко е най точен в предположението си ... във втората половина на вторият си пост към теб...



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано17.11.09 12:19



Такива неща не се споделят ... си мисля наивно ...
и за да го правиш, пак си мисля, е или защото се фукаш или защото фантазираш, че се фукаш...
Щото, драга, мъжете не са под общ знаменател и жените също- имате много подвидове с различни характеристики и поведение... т.е. ТОЗИ мъж може да прави така, но друг не, а трети да праща съвършено различни есемеси...

иначе Рошко е най точен в предположението си ... във втората половина на вторият си пост към теб...





Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.11.09 17:16



LuboPenev е прав, "сексуалният" ти партньор (ако въобще може да става дума за някакво подобие на качествен "секс" между вас и ако въобще е удачно използването на мъжки род за това същество, което ти праща смс-и) трябва да е пълен убитак, което пък на свой ред говори и много зле за теб и стила ти при избиране на мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.