Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: smsнови [re: _Brave_]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:30



Виждам, че си мъж, затова ти обръщам специално внимание.
Значи... приеми, че имаш дата, когато ще се видиш с жената и знаеш, че вече тя е завоювана така или иначе. Въпросът все още стои: защо й пишеш тези смс-и?

Аз му пиша, защото ме възбужда, действа ми адски, поддрържам невероятното електричество, защото ще е по-интересно за самата среща, а и защото ми липсва. Като не ми е писал няколко часа почвам да се питам какво ли прави. Знам, че и с него е така, защото вече го тествах няколко пъти, а веднъж мълчах цял ден и той откачи. Пак питам: защо?



Тема Re: smsнови [re: lzbg]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:39



Само че и на него, и на мен се оказва, че не ни харесва "чакай ме без гащи", защото такава беше първоначалната уговорка - да му звънна като се върна след месец. Аз си мълчах прилично, докато той не реши да ми каже, че е в някакъв секси клуб в Буенос Айрес и се чудел аз какво правя. И се почна. А и на мен си ми беше добре да се изнасилваме в смс-и и точно това и правех, докато отново той не почна с липсваш ми, цял ден не ми говориш и квалификационните въпроси "С колко мъже си била?" и т.н. Между другото се оказа, че в около 200 смс-а може да опознаеш живота на някой - това за тези с интернационалната любов, ако искате да си планирате разходите. Иначе си прав - и двамата работим за светлото бъдеще на един швейцарски мобилен оператор в момента.



Тема Re: smsнови [re: impulce]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.11.09 13:42



Ами да... мерси за въпроса. Ето затова го обичам този клуб!
На практика нещата се случват точно, както ги искам. Цялостното отношение е точно такова, каквото искам. Повърхностно е да се правят изводи от 10 смс-а при положение, че имаме около 500-600 сигурно до момента и както виждам, мила импулсна, ти не правиш тази грешка. Отново мерси за въпроса.



Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.11.09 13:44



Значи... приеми, че имаш дата, когато ще се видиш с жената и знаеш, че вече тя е завоювана така или иначе. Въпросът все още стои: защо й пишеш тези смс-и?

Поддържа интереса човекът, какво толкова? Абе ... яко скучаеш ти, пък и май ни взимаш тук за мезе.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано11.11.09 13:46



Поне на мен кратката форма на есемесите някакси не ми въздейства. Всичко ми е като рекламни слогани и клишенца. Предпочитам да дам куп пари, но да ти звъня и да те слушам, и да ти говоря, отколкото да цъкам на дребните клавишчета на телефона. Просто изразните средства, които харесвам са други...

Иначе това с датата е гот от една страна. Напрежението трябва да се подържа, а ако може и повишава :) Обикновено такива ... отложени срещи при мен завършват с доста страстен и после дълъг секс.

Ако толкова си падате един по друг, не виждам нищо учудващо, че търсите възможния контакт по всяко време. Както знаем да си паднеш по някого съвсем не значи, че си безумно влюбен в него/нея и виждаш съвместния ви живот и деца до дълбоки старини. Но страстта е сериозен стимул.

Питаш дали той иска само секс или връзка. Де да знам. Щом ти е казал, че иска само секс очевидно или това иска, или се застрахова (което е почти същото. Но в същото време те захранва с романтизми, да не ти "мине" тръпката до заветната дата :)

Все пак в такива сюжети има три линии за развитие. Едната е да се праснете и да ви хареса. След, което когато можете да го правите и да си станете нещо като резервната бройка (многократно описвана от Далката). Втория е да се треснете и да не се получи - тогава и есемесите и ожиданието ще се стопят като снежинка върху прозорец (бавно и оттичащо). Третия вариант е след сексенето нещата да се задълбочат, защото ... понякога така става, че сексът прави нещата сериозни и се появява онова парене в коремчето и неутолим глад за другия дето му викаме официално Любов. Гот е, случвало ми се е и ти го пожелавам.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано11.11.09 14:35



тоя мъж се чувства самотен и застрашен от нещо ... мъжете често полагат усилия по тези 2 причини.

Лично аз когато ме удари музата мога да пиша адски красиви неща, без да имам сериозни намерения.



"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: smsнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано11.11.09 15:00



На смс-и вече нямам вяра,откакто видях как се разминаха километричните поезии и реалните срещи


Пък и мъжете може да си ги говорят едни...къде ще те пипнат,къде ще те закарат на нова година,къде ще ти го турят...и накрая се оказва,че просто са си правили гимнастика на пръстите



Тема Re: smsнови [re: Francuzoikata]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано11.11.09 15:13



уверявам те - те са го направили ама на друга ... прасета сме кво да се прави

ама ти ни обичаш

"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: smsнови [re: Poшko]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано11.11.09 15:23



И аз съм била праскиня с вас,така че сме равностойни...обичам ви какво да ви правя





Тема Re: smsнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано11.11.09 16:10



А, един да им запуши устите на тези хвалебки

. Agreed.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.