Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кафенови  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано04.11.09 21:35



Днес се разрази спор в офиса... ( Я да видим има ли колеги тук:)

Вие ОК ли сте с това половинката ви от време на време да излиза да пие кафе с някой от противоположния му/и пол?
На мен ми се струва, че ако някой няма мерак за нещо повече, кафепиенето си е чиста загуба на време...или? Въпросът е кой и защо си губи времето...



Редактирано от sarahmoris на 04.11.09 22:03.



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор aceteris (непознат )
Публикувано04.11.09 21:46



Това е началото на края на връзката.



Тема Re: Кафенови [re: aceteris]  
Автор wiski (с лед)
Публикувано04.11.09 22:29



стига да не е "кафе" с райбер!





Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано04.11.09 22:29



Мисля че няма проблем Човек трябва да има социални контакти все пак Все пак сме стадни "животни" Това че сте половинки не следва да значи че това право му е отнето, както и на теб
А и доверието ако го няма, не само това ще е проблем

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано04.11.09 22:33



"ОК съм", да - може и да не е кафе баш (ракии, бири - квото там). Жив човек е това, да не съм го придобила с нотариален акт, бре!
С малко уточнение - нито той е "половинка", нито аз - цели сме си и двамата... цели-целенички.



А по плаца - кръв и... кестени
в дъхави писАнки смЕстени


Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.11.09 22:45



Че що не?

Само пък на мен някой да се опита да ми забрани!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано05.11.09 05:33



То така с едно "Здрасти" се почва. Пиенето на кафе е предиграта.



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.11.09 10:11



Абе всичко си е до човека. Аз като изключително социален тип човек, комуникирам с много хора, особено с противоположния пол /С жени не се разбирам много/. Това не означава, че изневерявам на партньора ми...
Той, от друга страна, също е комуникативен тип, с познати-приятелки жени, и излизането на кафе с тях не означава задължително да е свалка.

Или вие сте от хората, които мислят, че не е възможно приятелство между жена и мъж?



Keep smiling!

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 10:23



Нямам против, но ще го наблюдавам.



Мне, не е загуба, човек има нужда да общува с различни хора, нови, а това, че си във връзка - не означава, че това право и желание се претопяват. Ние сме половинки на цяло, но и самостоятелни бойни единици. Ше се чувствам ограничена, потисната и издразнена, ако не мога да оросявам..така да се каже това, което е около мен.
Освен това си мисля, че има приятелство жена - мъж, което може да не е сексуално, но пък да е много приятно, макар, че много хора мислят обратното.

Много често хората смесват и бъркат сигналите.
Това, че общуваш с някого периодично, защото ти е приятно, виждате се, кафета - мафета..не означава, че имаш непременно лични претенции към него.



Тема Re: Кафенови [re: impulce]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.11.09 10:27



Абсолютно съгласна! Особено за това със сигналите.

И при мен често се случва да ме разберат погрешно.... Човек съм, който обича да показва какво мисли и чувства, и когато някой ми е приятен за комуникация, като приятел и тн, си го показвам. Ноооо понякога се приема иначе, и иди и обяснявай. Пък аз като не виждам, че другия човек го е възприел по друг начин, и айдеееее, готов е филма.



Keep smiling!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.