Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Неадресирано желаниенови  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано04.11.09 19:01



за секс.
Ако може да ми отговорите честно че да знам колко съм олдфешън:)
Имате ли такова - просто ви се прави секс, другият е средство и е абсолютно без значение кой е.
Щото при мен го няма това - секс ми се прави задължително с някой, който ми е на дневен ред, нямам неадресирани желания, либидото ми заспива ако няма обект.
Има и още пластове, ама засега това.

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.11.09 19:19



И при мен седят горе-долу така нещата с изключение на едно-понякога и без идентифициран обект ми се прави секс,но в подобни случаи прибягвам до услугите на секс играчки,там поне знам,че няма да има разочарования и винаги ще остана доволна





Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор Poopy (лидер)
Публикувано04.11.09 19:30



Ако путката става дето има една дума ,какво значение има коя е.



Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.11.09 19:52



И аз съм така.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор dalya_night (())
Публикувано04.11.09 20:21



казват , че жените плащали със секс за любовта , а мъжете плащали с любов за секса;всеки по своите си причини и табута на кълбета в голямото надлъгване...

аз лично даже не бих ги разделила на жени и мъже , а емоционалното разтреперване ми е твърде хлъзгав постамент, че да си разположа цялата чувственост върху него.
и не е точно заглавието може би , поне за мен-желания си имам, адреси имат , всякак бива



Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор Megan (драка)
Публикувано04.11.09 20:41



Понякога ми се прави просто секс. Понякога ми се прави секс, но с конкретен човек, и само с него. Понякога либидото ми спи със седмици, а понякога е будно 24/7 ...
Имам си неадресирани желания, и в секса, и не само..



Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: Megan]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано04.11.09 20:55



Мъжко момиче



Не всичко дет хвърчи стаа за ябане

Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано05.11.09 06:30



Абсолютно съм така.
Разликата е само, че понякога имам нужда от оргазъм. Нуждата възниква без мисълта за конкретен човек, но за да свърша ми трябва конкретен стимул - играчка и фантазиите ми за този, който ми е на дневен ред.



Тема Re: Неадресирано желание [re: TePe3a]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано05.11.09 08:52



Това само при мъжете бе, Терезка! Те казват "много ми се ебе", все едно "много ми се яде", или "много ми се сере". Ъндърстенд?





Тема Re: Неадресирано желаниенови [re: TePe3a]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано05.11.09 09:24



хммм, чак да няма значение кой е ....едва ли
неадресирано в този смисъл - нямам, винаги е някой, когото искам, някой, който ме привлича по някакъв начин
но пък и не мога да кажа, че либидото ми заспива, ако няма обект, почти се е случвало да заспи, ама съвсем - не
сменям батериите на вибраторите и ги тормозя, докато се покаже някой подходящ за опъване от храстите



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.