Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кафе  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано04.11.09 21:35



Днес се разрази спор в офиса... ( Я да видим има ли колеги тук:)

Вие ОК ли сте с това половинката ви от време на време да излиза да пие кафе с някой от противоположния му/и пол?
На мен ми се струва, че ако някой няма мерак за нещо повече, кафепиенето си е чиста загуба на време...или? Въпросът е кой и защо си губи времето...



Редактирано от sarahmoris на 04.11.09 22:03.



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор aceteris (непознат )
Публикувано04.11.09 21:46



Това е началото на края на връзката.



Тема Re: Кафенови [re: aceteris]  
Автор wiski (с лед)
Публикувано04.11.09 22:29



стига да не е "кафе" с райбер!





Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано04.11.09 22:29



Мисля че няма проблем Човек трябва да има социални контакти все пак Все пак сме стадни "животни" Това че сте половинки не следва да значи че това право му е отнето, както и на теб
А и доверието ако го няма, не само това ще е проблем

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано04.11.09 22:33



"ОК съм", да - може и да не е кафе баш (ракии, бири - квото там). Жив човек е това, да не съм го придобила с нотариален акт, бре!
С малко уточнение - нито той е "половинка", нито аз - цели сме си и двамата... цели-целенички.



А по плаца - кръв и... кестени
в дъхави писАнки смЕстени


Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.11.09 22:45



Че що не?

Само пък на мен някой да се опита да ми забрани!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано05.11.09 05:33



То така с едно "Здрасти" се почва. Пиенето на кафе е предиграта.



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.11.09 10:11



Абе всичко си е до човека. Аз като изключително социален тип човек, комуникирам с много хора, особено с противоположния пол /С жени не се разбирам много/. Това не означава, че изневерявам на партньора ми...
Той, от друга страна, също е комуникативен тип, с познати-приятелки жени, и излизането на кафе с тях не означава задължително да е свалка.

Или вие сте от хората, които мислят, че не е възможно приятелство между жена и мъж?



Keep smiling!

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 10:23



Нямам против, но ще го наблюдавам.



Мне, не е загуба, човек има нужда да общува с различни хора, нови, а това, че си във връзка - не означава, че това право и желание се претопяват. Ние сме половинки на цяло, но и самостоятелни бойни единици. Ше се чувствам ограничена, потисната и издразнена, ако не мога да оросявам..така да се каже това, което е около мен.
Освен това си мисля, че има приятелство жена - мъж, което може да не е сексуално, но пък да е много приятно, макар, че много хора мислят обратното.

Много често хората смесват и бъркат сигналите.
Това, че общуваш с някого периодично, защото ти е приятно, виждате се, кафета - мафета..не означава, че имаш непременно лични претенции към него.



Тема Re: Кафенови [re: impulce]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.11.09 10:27



Абсолютно съгласна! Особено за това със сигналите.

И при мен често се случва да ме разберат погрешно.... Човек съм, който обича да показва какво мисли и чувства, и когато някой ми е приятен за комуникация, като приятел и тн, си го показвам. Ноооо понякога се приема иначе, и иди и обяснявай. Пък аз като не виждам, че другия човек го е възприел по друг начин, и айдеееее, готов е филма.



Keep smiling!

Тема Re: Кафенови [re: CharmingW]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 10:39




Това е така, защото хората не са свикнали с тях да се отнасят приятелски, мило, добре, отворено - извън личните отношения, а разликата в половете нагнетява още повече. Т.е. - ти си мила, приятно ти е да общуваш, виждаме се, говорим си, споделяме, обръщаш ми фнимание, значи..има нещо..Тц, нищо подобно.
Това дали ще има нещо лично аз го знам след първите 2 сек. от виждането - от там нататък вече е..логистика, според резултата - или ще се сваляме, или ще сме другарчета.
Човек се държи добре с хората, дори когато не иска да ги ебе. Принцип!
Затова и си има приятели, гаджета, познати..и още куп разновидности на отношения - все генерално белязани от доброто държание към отсрещния.



Тема Re: Кафенови [re: impulce]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.11.09 11:03



Наздраве за което! :) Много точно казано.

Keep smiling!


Тема Re: Кафенови [re: impulce]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 11:10



Брееей, ква си наблюдателна?! Викаш 2 сек. и ти е ясно тоз с ваклия поглед от другата страна на масата дали мисли за теб ебателно или е просто дружелюбен?! Браво :) Като как ти се явява - като емпатия, или телепатия или просто Те ти го казват?



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Ненови [re: _Brave_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 12:29



аз не гледам само него..гледам себе си през това време повече и моите реакции.
Брейви, ужасно много ви/си личи, когато има щрак.


Кога някой има интерес, кога те желае, имате особено изражение(очите святкат, усмивките са повече, ежите се, типичното заграждане и пр.), не знам..аз го усещам - както и антипатиите, не точно хайдее..но..безразличието.
Очите ви издават адски много, ако ще лъхториш - носи слънчеви очила (като покерджиите).



Тема Re: Ненови [re: impulce]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано05.11.09 12:32



Стига бе, мацка. Ми аз като се усмихвам, че и се хиля нонстоп, какво, значи харесвам човека срещу мен ли?



Keep smiling!

Тема Re: Ненови [re: CharmingW]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 12:38




Абе няма да ви убеждавам, аз го надушвам - има разни видове усмивки и погледи, добре е този, който хваща нюансите и дребното (то писмено понякога човек улавя невидимите нишки, ти за тет - а тета ми говориш - с всичките знаци). Интуиция му кажи, опредишен опит, развито 3то око, тиру - лиру..както искаш.
На мен ми върши работа в отношенията доста добре. Нямам пропуски или скашвания - много добре зная кой иска, кой не иска, докъде , или няма да се получи, кой какво и защо заобикаля.Просто се усеща.



Тема Re: Ненови [re: impulce]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 12:42



Вярвам ти. Може би щото аз съм будале и не вдявам много от нишани, затова ми стана интересно как става при нормалните хора :)

И за да си ми още по-полезна, кажи вие женките как ви се проявава "щрак"-а. Как се ежите, пъчите, заграждате... Щото ето на, усмивките не били точно знак за ... по-такъв

интерес.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Кафенови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 12:50



Това е така, защото хората не са свикнали с тях да се отнасят приятелски, мило, добре, отворено - извън личните отношения, а разликата в половете нагнетява още повече

Точно така, дори някои и в личните отношения не са свикнали, а това е много тъжно.

Много често ми се налага да обяснявам на мъже, че просто така си се държа - мило и отворено с хора, които са ми приятни и че това не е свалка, но не аз ще се променям, защото смятам такова поведение за правилното, а останалият свят трябва да го прави. Толкоз по въпроса!

Човек се държи добре с хората, дори когато не иска да ги ебе. Принцип!
Затова и си има приятели, гаджета, познати..и още куп разновидности на отношения - все генерално белязани от доброто държание към отсрещния.


Така си мислим ние с теб и още някои единици, обаче я питай повечето народ.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 12:52



Може би щото аз съм будале и не вдявам много от нишани




Да не би да не си точно будале, ами като мен - да вдяваш, ама да не си сигурен, докато не ти направят тънък намек като ритник от типа "Пено, ила да та ибъ пуд дъбъ!"
Не гледайте как изглежда, разберете какво Е <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от paзбиpaм на 05.11.09 12:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от paзбиpaм на 05.11.09 12:57.



Тема Re: Кафенови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 12:52



ми аз кат пих кафе с теб , и като е ясно колко та обичам направо -не само харесване-моят мъж и молба за развод да е подал....





Тема Re: Кафенови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 12:53



Не му казвай - за всеки случай!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кафенови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 12:55



не му казах , ама нали от нас излезох , китки ти набрах ти ми донесе нещо и аз го занесох в къщи.
и видех как веждата му са качи на врата


и вика-вече с педали са срещаш-рози им носиш



Тема Re: Кафенови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 12:56



Ох, стига, че се задавям, нали сега съм болна от нашите хелоуински коминчета и кашлям като простинало магаре.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 05.11.09 12:58.



Тема Re: Ненови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 13:00



Няма какво да те лъжа

н е в д я в а м и това е. На кафе ходя за мухабета с човека, пък ако ми се направи "тънкия намек" (както правилно го описа) и секс може да се случи.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 13:03



Пък не ви разбира аз от тънките намеци на вас, пък.


На мен думи нищо не ми говорят, въобще не ми въздействат и не им вярвам.
Само гледам, душа във въздуха и така..като първобитен човек.



Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 13:04



ааааа.Брейви чекай сега-ти нали си овень?
чуфства требва ли да има освен мохабети? да речем , да подпаля покривката с поглед-ма ти ша речеш далио та еба в нагона , животно такова-начи требва нещо румънтично-/искам да ма разбере тереза, щот ми е скъпа /
как да изобразим чувства в кафене , за да катурнем овен и той да легне с удоволствие?!
та като овень /може и другите овни да ми пишант мола ве / кажи какво е потребно?





Тема Re: Кафенови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 13:05



Следващия път ще дода маскирана като..пура.


Е, надявам се дотогава да съм придобила елегантността на..пурета, но ако не..чакай ме като гореща, тъмна, Хаванска.. пушилка!
И в пряк, и в преносен.



Тема Re: Ненови [re: impulce]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 13:06



браво ма!


тамън писах да давате рецепти как са докарва влюбеност-и ти? недоносен телец гаче ли са изказа!



Тема Re: Ненови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 13:09



Брейви съм казала аз, че ми е много съмнителен Овен. Пък тази тук Овенка има асцендент Кантарче, та е омекотена и женствена, не див женски коч.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 13:13



Ама това тук е друга тема. Терезхен е ясна - понеже е умна мисли, че няма прородни влечения, ей така от дълбините на плътското.

Тук обаче говорим за кафето. Имаше теза, че ако няма ебане - няма смисъл от кафе (или нещо подобно). Затова по този въпрос поне аз съм категоричен - кафето си е за мухабета. Ако със съответната личност се случи нещо по-инкаво - добре дошло. Поне аз никога не съм ползвал оправданието "хайде да пием кафе" като завоалирана покана за секс. Как да се изразя по-точно. А бе, ако искам секс - си искам секс, а не кафе :) Ако искам кафе - искам кафе и приказки (след които може, не изключвам, но не предполагам, че ще се случи секс)



Ша са побъркам вече, от сложните ви казуси....

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 13:30



ааа....едва сега та разбрах-


и ти кат мен нямаш потребност да наричаш половите сърбежи кафе
поклон , мда



Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 13:36



Поне аз никога не съм ползвал оправданието "хайде да пием кафе" като завоалирана покана за секс.

На времето като невинна първокурсничка във Варна често ме канеха "у тях, да сме слушали музика" и аз се разхилвах като тиква, на което обикновено ми се казваше "Ела, нищо няма да ти направя!", при което аз още повече се смееех, пък на един, дето ми харесваше много, му тръснах "Че що да идвам тогава?", което си беше чиста революция по онова време.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Чюфства в кафененови [re: dalya_night]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 13:44



Виждам га да идва издалече(това е защото съм винаги точно, даже по - рано обичам да са занеса и после да зяпам по витрините наоколо и магазини- застопорява ми вълните и нервата и балансира слънчевия сплит, диагноза: потенцялен шопинг - адиктед)..ебаси, не стига че е хубав..ами и умен!


Вътре настанявам с гръб към стената..не мога инак, все едно някой ще ми скочи да ме души и напада, момъка тургам към хората с гръб - да ме гледа само мен не..просто..не ми е комфорно с гръб към тълпата. Освен тва нямам видимост за хубав барман, ако има.
Седя, назландисвам са, въртя кутия с цигаре на ъгълчето и..страшшшни пируети прави, чета меню по 100 часа, все едно на китайски писали - баси ууж чета го, нищщщо не вдявам.
След 100 часа аз още не съм си избрала, хич и не ми се яде даже, и не пие ми се - не пей ми се, не смей ми се!Голям чанч, ръцете ми се потят..ми сега..ако ме пипне - кво става, ще каже тая потече отвсякъде..кфо, кфо...фащам салфетката и почвам 3и часов китайски масаж с антистрес цели и без ароматерапии, моля. Късам на парченца..все едно неговата риза размятам, бузите ми се зачервяват, очите ме кат на недоспала клошарка на студено бродила светват, цигари са пуфтят до неузнаваемост - даже не усещам как ми влизат, ебаси, накрай театрално понеже не избрала..питам го..ей ти..момченцето - какво ще консумираш?(тук показвам че му имам доверие) - еди кфо си, добре - взимам и аз такова (бягам от отговорност). После..фатки - говорим си уж небрежно за живота, фтичките и тревичките - ни ям, ни пия, старата се усмихва лукаво, пооправи куфилото, понареди го на всеки 5 минути, наведеееее напред да си боцне уж нещо, така да може циците да се опрат в масата, че контурът да изпъкне..ама апетит хич никъв. Само едно сърДце тупти там! А може и две, зависи..и така в шеги и закачки - опразва са кръчмата, той - оставя са бакшиш популистки и ..
Не е лесно, вярвай ми.

Редактирано от impulce на 05.11.09 13:45.



Тема Re: Кафенови [re: paзбиpaм]  
Автор pax (разпознат)
Публикувано05.11.09 13:46



хубуу казано ...

Па и аз кат пия кафе, пия кафе ... вас ни ва знам какво правите. Онова другото не е пиене на кафе и си личи от самолет.



Тема Re: Чюфства в кафененови [re: impulce]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 13:48



оооооохххххххххххххххххххххххххххххххххххх


ни е за мен тъз работааа....жива да не бях
Значи не може да се влезе да си метнеш чантата на другия стол и да кажеш-"Здрасти бре чумо любима /гъз, бате и т.н./ , кво ще пием?!



Тема Re: Чюфства в кафененови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 13:52



Очевидно кафенетата са се превърнали в сексуални ловни полета :)))) Пак съм го пропуснал това.... :))))) Вече по друг начин ще гледам на кафето, обещавам!

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Чюфства в кафененови [re: dalya_night]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 13:53



Може, ама тва - гъз, чук - са вече любовни обръщения, кат сме си установили наклона, почопкали сме пъпен мъх и сме са гаджосали - поне 4 - 5 среща.


Такива думи преди тва не употреблявам - те са интимни и лични и искат доза близост.
Сериозно..гъз интимно мога да нарека човек - на когото много пъти съм яла от чинията. Тва е фаза две - забрайх да кажа..кат взема да му бъркам по чиниите (а по късно и по дупките)..интимността напредва значи.

Редактирано от impulce на 05.11.09 13:54.



Тема Re: Чюфства в кафененови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 13:55



цигари са пуфтят до неузнаваемост - даже не усещам как ми влизат

пооправи куфилото, понареди го на всеки 5 минути

Казвай сега кого хареса на купона, щото и там така правеше.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Чюфства в кафененови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 13:57



Тва е фаза две - забрайх да кажа..кат взема да му бъркам по чиниите (а по късно и по дупките)..интимността напредва значи.

А-а, бръкнат ли ми в чинията, бъркане по дупки няма да има!

Не го прилагай на Телец - съвет от мен.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 05.11.09 13:58.



Тема Re: Чюфства в кафененови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 14:00



Ти..още... се съмняваш ....в мойте чувства, след толкова време??


Е веке не знам как да ти ги докажа. Ся и тва кат прочете - ни са ли убеди накрая?Баш срещу мен та бях турила, следващия път ща затисна под климата в ъгъла, белким разбереш кви са ми намеренията веке.




Тема Re: Чюфства в кафененови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 14:03



Ма аз си мислех, че с някое мъжку говеду ще ме сменяш. Много се извинявам, даже и цици ми показваше от време на време - сега се сетих, ух, че съм Червена шапка!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 05.11.09 14:05.



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор BRAWLER (oIo)
Публикувано05.11.09 14:31



На кафе - може , но на питие - НЕ





Тема Ахам :)нови [re: paзбиpaм]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.09 14:38



И аз така мисля!



Впрочем (пък и да сверим часовниците), по мои впечаления - мацките са по-параноични, когато човек се държи мило с тях.

~*~

Тема Re: Ахам :)нови [re: dePhil]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 14:40



Може, може! Те съвременните хора са толкова объркани, че ги хваща параноя от това, към което всъщност се стремят и което им липсва, откачена работа, ако питаш мен.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Всеки ден пия кафе с всякакви хора (жени и мъже).нови [re: sarahmoris]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.09 14:45



Обожавам общуването, интересните разговори, с интересни хора.
Пък дори и да подхвръкне някоя искра/намек, това само дообогатява усещането и комуникацията.

Ако половинката ти е с теб, защото иска да е с теб - не виждам никакъв проблем да се вижда, пие кафе, разговорва с други хора.
Дори - проблемът би бил (за мен) ако не го прави.

Едно от пътешествията ни е да се отдалечим от комплекси, заблуди и ограничения.
Когато и двамата сте свободни един в друг и един към друг - връзката ви нито едно кафе не може да й образува пукнатина и слабост.

И така.
Живот



~*~

Тема Re: Ахам :)нови [re: paзбиpaм]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.09 14:49



Много са. Факт.
Ама и необърканите не са чак толкова малко



~*~

Тема Re: Ахам :)нови [re: dePhil]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 14:50



Аз нямам толкова оптимистични наблюдения, уви!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема ?нови [re: dePhil]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 14:54



Това не са ли онези..ощипаните моми?





Тема Re: Ахам :)нови [re: paзбиpaм]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.09 14:59



Ооо - пътувай повече, за повече оптимизъм, бих предложил :)

Светът е МНОГО по-хубав, шарен и интересен, извън България, Европа и Северна Америка :)

~*~


Тема Re: ?нови [re: impulce]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.09 15:02



Те със сигурност, ама далеч не само те.
Над половината от мацките по принцип, бих казал.
И не че пичовете не сме допринасяли за този вид паранои, де



~*~

Тема Ай, стига, бе...нови [re: sarahmoris]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано05.11.09 15:35



Всякакви делови и социални контакти, които не са в кабинета на някого си или в моя кабинет, са на чаша кафе/бира/вино и т.н.

Не си спомням да съм имал делови контакт на... концерт на... Плевенската филхармония, напр.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор smileagain (непозната)
Публикувано05.11.09 22:13



На мен ми се вижда напълно нормално половинката да се вижда с хора от противоположния пол - все пак всеки си има свой живот и свят преди да срещне другия - приятели, приятелки, колеги, колежки и т.н. и няма нищо по-нормално да продължи да поддържа отношения с тях ...



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано06.11.09 16:03



кафето е само повод
няма жена която да ме е поканила на кафе и да не съм я наебал после
тва какво ти говори???



Тема Re: Кафенови [re: caiko]  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано06.11.09 17:24



Красноречиво е, да :)
И аз се чудя защо някой се напъва да ми обеснява, че просто си пада по пиене на кафе с противоположния пол :)))
Мога да изключа някои стари познати и приятели - ок, но когато слабопознат, да го наречем, мъж ме покани на кафе... винаги съм усещала недвусмислено желание за нещо повече...
аз от своя страна като се замисля, не съм канила мъж на кафе... има ли наколо някой заради когото да си заслужава да се поправя :)))



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано06.11.09 17:25



виж ся може да не е точно на кафе
мен и на бира ме канят макар че знаят че не пия....
въпроса е че винаги има задни мисли
останалото е заблуда



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:07



Съвсем си е ОК.



Тема Re: Ненови [re: impulce]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:12



Май твърде много четеш "Езика на тялото" и прочие...





Тема Re: Кафенови [re: BRAWLER]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:14



Шъ си прав да знаеш - имах 2 познати навремето - когато кажеха "айде на кафе" само се шляехме, когато беше "айде на бира/вино/водка" - на 30-тата минута се замъквахме у тях

. Така че - кафето е очевидно полово неутрална напитка .



Тема Re: Кафенови [re: caiko]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:15



Че много ебеш!





Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Megan (драка)
Публикувано07.11.09 17:25



Ако някой не иска да е с мен, ако ще с белезници за радиатора да го сложа, няма да бъде.. В този ред на мисли, не виждам с какво едно кафе, кино, разговор, ще промени нещата. Хората са хора, с индивидуалните си характери, независимо от това, че са обвързани. Както аз нямам интерес да присъствам постоянно в живота на другия, така очаквам и той да приеме, че имам нужда от общуване и с други хора. Нищо нередно. И :-) всичко е в главата. Изневярата също.



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано08.11.09 11:46



много общ въпрос и никаква насоченост

По принцип кафе може да се пие с много цели. И не е задължително да е секс.
Може да си губи времето със съвсем други цели



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано08.11.09 13:18



Няма нищо лошо да се виждаш с други
хора на кафе от противоположния пол.
Дори е "освежаващо". Нови познанства, нови съдби,
различно мнение, различни интереси.
Ама почнат ли да те лъжат, че отиват на кафе с приятелка
а се срещат "на кафе" с друг мъж, значи си търсят и райбера.
А като си го търсят, ще си го намерят.



разклати преди употреба

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано08.11.09 13:58



чак загуба на време не, но освен ако не е някой дългогодишен приятел, с който просто да се случи да седнем на кафе, считам за ненужно да давам повод на някой да си мисли, че има някакви симпатии, приемайки поканата.

защото приемане на покана за мен значи точно това - симпатичен си ми и ще ми е приятно да кафепием заедно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.