Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ай, стига, бе...нови [re: sarahmoris]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано05.11.09 15:35



Всякакви делови и социални контакти, които не са в кабинета на някого си или в моя кабинет, са на чаша кафе/бира/вино и т.н.

Не си спомням да съм имал делови контакт на... концерт на... Плевенската филхармония, напр.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор smileagain (непозната)
Публикувано05.11.09 22:13



На мен ми се вижда напълно нормално половинката да се вижда с хора от противоположния пол - все пак всеки си има свой живот и свят преди да срещне другия - приятели, приятелки, колеги, колежки и т.н. и няма нищо по-нормално да продължи да поддържа отношения с тях ...



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано06.11.09 16:03



кафето е само повод
няма жена която да ме е поканила на кафе и да не съм я наебал после
тва какво ти говори???



Тема Re: Кафенови [re: caiko]  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано06.11.09 17:24



Красноречиво е, да :)
И аз се чудя защо някой се напъва да ми обеснява, че просто си пада по пиене на кафе с противоположния пол :)))
Мога да изключа някои стари познати и приятели - ок, но когато слабопознат, да го наречем, мъж ме покани на кафе... винаги съм усещала недвусмислено желание за нещо повече...
аз от своя страна като се замисля, не съм канила мъж на кафе... има ли наколо някой заради когото да си заслужава да се поправя :)))



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано06.11.09 17:25



виж ся може да не е точно на кафе
мен и на бира ме канят макар че знаят че не пия....
въпроса е че винаги има задни мисли
останалото е заблуда



Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:07



Съвсем си е ОК.



Тема Re: Ненови [re: impulce]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:12



Май твърде много четеш "Езика на тялото" и прочие...





Тема Re: Кафенови [re: BRAWLER]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:14



Шъ си прав да знаеш - имах 2 познати навремето - когато кажеха "айде на кафе" само се шляехме, когато беше "айде на бира/вино/водка" - на 30-тата минута се замъквахме у тях

. Така че - кафето е очевидно полово неутрална напитка .



Тема Re: Кафенови [re: caiko]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.11.09 09:15



Че много ебеш!





Тема Re: Кафенови [re: sarahmoris]  
Автор Megan (драка)
Публикувано07.11.09 17:25



Ако някой не иска да е с мен, ако ще с белезници за радиатора да го сложа, няма да бъде.. В този ред на мисли, не виждам с какво едно кафе, кино, разговор, ще промени нещата. Хората са хора, с индивидуалните си характери, независимо от това, че са обвързани. Както аз нямам интерес да присъствам постоянно в живота на другия, така очаквам и той да приеме, че имам нужда от общуване и с други хора. Нищо нередно. И :-) всичко е в главата. Изневярата също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.