Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кафенови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 12:53



Не му казвай - за всеки случай!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кафенови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 12:55



не му казах , ама нали от нас излезох , китки ти набрах ти ми донесе нещо и аз го занесох в къщи.
и видех как веждата му са качи на врата


и вика-вече с педали са срещаш-рози им носиш



Тема Re: Кафенови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 12:56



Ох, стига, че се задавям, нали сега съм болна от нашите хелоуински коминчета и кашлям като простинало магаре.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 05.11.09 12:58.



Тема Re: Ненови [re: paзбиpaм]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 13:00



Няма какво да те лъжа

н е в д я в а м и това е. На кафе ходя за мухабета с човека, пък ако ми се направи "тънкия намек" (както правилно го описа) и секс може да се случи.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 13:03



Пък не ви разбира аз от тънките намеци на вас, пък.


На мен думи нищо не ми говорят, въобще не ми въздействат и не им вярвам.
Само гледам, душа във въздуха и така..като първобитен човек.



Тема Re: Ненови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 13:04



ааааа.Брейви чекай сега-ти нали си овень?
чуфства требва ли да има освен мохабети? да речем , да подпаля покривката с поглед-ма ти ша речеш далио та еба в нагона , животно такова-начи требва нещо румънтично-/искам да ма разбере тереза, щот ми е скъпа /
как да изобразим чувства в кафене , за да катурнем овен и той да легне с удоволствие?!
та като овень /може и другите овни да ми пишант мола ве / кажи какво е потребно?





Тема Re: Кафенови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.11.09 13:05



Следващия път ще дода маскирана като..пура.


Е, надявам се дотогава да съм придобила елегантността на..пурета, но ако не..чакай ме като гореща, тъмна, Хаванска.. пушилка!
И в пряк, и в преносен.



Тема Re: Ненови [re: impulce]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.11.09 13:06



браво ма!


тамън писах да давате рецепти как са докарва влюбеност-и ти? недоносен телец гаче ли са изказа!



Тема Re: Ненови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.11.09 13:09



Брейви съм казала аз, че ми е много съмнителен Овен. Пък тази тук Овенка има асцендент Кантарче, та е омекотена и женствена, не див женски коч.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано05.11.09 13:13



Ама това тук е друга тема. Терезхен е ясна - понеже е умна мисли, че няма прородни влечения, ей така от дълбините на плътското.

Тук обаче говорим за кафето. Имаше теза, че ако няма ебане - няма смисъл от кафе (или нещо подобно). Затова по този въпрос поне аз съм категоричен - кафето си е за мухабета. Ако със съответната личност се случи нещо по-инкаво - добре дошло. Поне аз никога не съм ползвал оправданието "хайде да пием кафе" като завоалирана покана за секс. Как да се изразя по-точно. А бе, ако искам секс - си искам секс, а не кафе :) Ако искам кафе - искам кафе и приказки (след които може, не изключвам, но не предполагам, че ще се случи секс)



Ша са побъркам вече, от сложните ви казуси....

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.