Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 31.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпрос: обръснати п***нови  
Автор 1639 (непознат)
Публикувано15.07.09 11:28



Много често съм си задавал следния въпрос -- жените, които си бръснат путетата после не ги ли сърби ужасно, когато космите набодат след няколко дена?



Тема хаха ...нови [re: 1639]  
Автор Telibe Juju (★♡)
Публикувано15.07.09 11:50



... сърби ги я



... и съ чоплятъ здраво у кенефъ, па никой дъ не ги види



Тема Re: Въпрос: обръснати п***нови [re: 1639]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.07.09 11:56



когато си направих прическа първият път имах такова усещане при подрастването на косъмчетата след това не, напротив контакта на пубиса, клитора при секс с партниора е много по силен и чувствен

при френска партниора не е необходимо да прониква със затруднение с език и да "търси" клитора, всичко е много по секси, по хигиенно, чисто и си е много гот, ако се направи казват и лазерна терапия поне за 8 г. не растат косъмчета



Тема имъ и ...нови [re: dymo]  
Автор Telibe Juju (★♡)
Публикувано15.07.09 11:58



... по ефикасно решение



... дъ си изпърлиш космите с горелка ... тогава нема ти никнатъ цел животъ



Тема Re: имъ и ...нови [re: Telibe Juju]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано15.07.09 12:05



Като те чета, май си сбъркал клуба...

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: имъ и ...нови [re: Telibe Juju]  
Автор 1639 (непознат)
Публикувано15.07.09 12:06



Аз питам като представител на мъжката половина. Ако си обръсна окосмяването долу, след максимум една седмица се започват брутални сърбежи, особено в страничната част между краката и топките, та затова недоумявам. Има ли някакви кремове, които да облекчават процеса?

Гаджето ми наскоро спря да бръсне до кожа (само подстригва, колкото да са късички) и твърди, че така е много по-приятно.



Тема Re: имъ и ...нови [re: _Brave_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.07.09 12:32



и аз така мисля, той трябва да отиде в медицина с този доктор хаус тук:))))





Тема Re: имъ и ...нови [re: 1639]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.07.09 12:36



имах едно гадже което си бе направило кола маска и си я правеше най редовно на топките и цялото окосмяване там, беше гладък като бебе и много секси така както казах за френска не ми се е оплаквал от болки, сърбене и т.н напротив каза ми че е свикнал и не може да си представи хуя си в косми...



Тема Re: имъ и ...нови [re: 1639]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано15.07.09 12:41



Сладур,ти и гаджето ти да сте чували нещо за кола маска?
Тя може и сама да се научи да си прави,но задължително първо я прати на козметик.Ще се роди,обещавам ти.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Въпрос: обръснати п***нови [re: 1639]  
Автор Karea ()
Публикувано15.07.09 19:20



Сърби, боде, но ги мързи да ползват съвременни методи за обезкосмяване, та затова карат така. Плюс това космите изобщо не набождат след няколко дена, а много по-скоро.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.