Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: CHAPEL OF GHOULSнови [re: Luchezara]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано22.10.09 13:40



Специално Морбид Айнджъл са под контрола на някаква сатанинска секта в Америка. Не знам дали са продажни хора или не.



Тема Re: CHAPEL OF GHOULSнови [re: monetka]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано22.10.09 13:42



И ако не си, как ще го върнеш обратно?


Не съм доволен, ще го върна обратно като помагам на бедни и изстрадали хора.



Тема Re: Те хапчетатанови [re: FilerO99]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.10.09 14:02



"... края на септември започнах редовно да пия Zyprexa, но не можех да се преборя с изключително силният му приспивателен ефект и поради тази причина го спрях."



Тема Re: Те хапчетатанови [re: lnfinity]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано22.10.09 14:03



Чакай, чакай!Зайпрекса започнах да го пия ЧАК СЛЕД нападението на Дявола. Сега пия абилифай за шизофрения.






Тема Минови [re: FilerO99]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.10.09 14:08



Да си жив и здрав. Гледай абилифай да не вземе да пие тебе





Тема Re:за господин Любо Пеневнови [re: FilerO99]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.10.09 15:33



другарю, аз също всеки ден се сблъсквам с дявола, макар и под друга форма. шибаните пари са дяволът. запомни го.



Тема Re: CHAPEL OF GHOULSнови [re: FilerO99]  
Автор Luchezara ()
Публикувано23.10.09 20:23



Е, тогава защо ги слушаш?

Едно е да ги чуеш, друго е да ги слушаш. Бъди отговорен към себе си.






Тема Re: CHAPEL OF GHOULSнови [re: Luchezara]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано23.10.09 20:27



Първо защото изучавам сатанизма като зловредно явление и второ защото много ми харесва саунда им.



Тема Re:нови [re: FilerO99]  
Автор Luchezara ()
Публикувано23.10.09 20:57



За да изучаваш сатанизма, трябва първо ти да си укрепнал. А като чета, не си. Това не е играчка. Дори не всеки свещеник може да си го позволи. Битката между живота и видовете разруха (и хармонията между тях) е огромна и не е твоя. Трябва много подготовка, укрепналост и извисяване на духа, за да си позволи някой човек да го наблюдава и евентуално изучава. Когато човек е уязвим и например болен от пневмония не отива на разходка на Еверест по лятна ризка.

Духовното е поне наука, изисква да се възпитат много качества и затова наистина правилният път е тесен. Понякога човек трябва да е много смирен, за да чуе какво му говорят тревите или тези, които искат да му помогнат. На мен ми се е случвало. Невидимото понякога като че ли се плаши от нашата материалност или просто няма да е невидимо, ако не съществува по този начин. Но силата му е огромна. Много по-голяма от ядрената енергия или подобни неща, разбира се. Темата е голяма. Важен е пътя и как се държиш по време на него.




Тема Re:Мисли на един истински шизофреникнови [re: Luchezara]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано23.10.09 21:10



По време на втората ми шизофренична криза през февруари 2008ма година ме споходиха невероятно оригинални и невероянно налудни мисли на религиозна тематика които определено ще ви ужасят с параноидността си. Първото нещо което ми хрумна е, че някои от предметите в църквата са заложени като адски капани за грешници. Примерно смятах, че златните кръстове които ги слагат в божиите домове са именно такъв адски капан който е предназначен за меркантилните и слабите на вяра христиани които след като го целунат отиват в Лилавия ад - едно наистина ужасяващо място някъде в отвъдното което първо е доста гротесктно оцветено в гадни лилави, жълти и червени цветове подобно на компютърна игра и второ наистина доста зловещо защото на грешниците им се явява по 1000 пъти на ден Дявола в образа на Исус Христос и те падат на колене да го молят да им прости греховете, но той изчезва и отново се появява, а когато истинският Христос се появи наистина пред тях в адът те вече се отчаяни от хилядите явявания на неговия образ и нищо не правят или започват да го псуват...съответно пропускат единственият си шанс да бъдат спасени.


Католическото зло в болното ми параноидно съзнание си го представям именно като такиваокултни капани в църквите примерно като олтар отново от злато който привлича лошите хора в църквите им освен, че им съсипва живота и дава законно право да им се вземе душата след смъртта. Дълбоко религиозната ми и параноидно-шизофренична христианска душа лекувана с най-мощните лекарства на света изхожда също от гледна точка на това от какъв материал е направен съответният религиозен символ и аз признавам само кръстове направени от сребро. Междрудругото тази изключително болна и фанатизирана моя мисъл ми е хрумнала инспирирана от най-сатанинският дет-метъл състав на света Deicide и албумът им Serpents of the Light. Трябва добре да знаете, че слушането на някои американски и европейски дет и блек метъл състави представлява изключителна опасност за здравината на душата и те действително трябва да се забранят!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.