Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Модераторка мечта..нови  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 17:46



за мен е разбирам или ПОЛУидиотчето

А тази храбра жена трябва да е..

Точна, кристално ясна, мъдра, присъства достатъчно, посветена на тоз дълг, обективна достатъчно, чете, слуша, чува достатъчно, безпристрасна достатъчно, пак чете, отново чете, работи безвъзмездно, слуша, пак чете, пак присъства, чете бележки от всякакви... потребители да кажем, понася безстрастно негативи тип "мода винаги е педал", не се води по личното си мнение за юзера или тематиката, отново чете чете чете нощем, опитвайки се да прочете човека. Нерви - корабни въжета, щитове вселенски.. Отношение соломоновско. Писмовна реч кинжал, език ясно достъпен. Аргументация бетон. Логика народна и човешка. Елитарност и снобария - модерна или не - нула. Субективизъм - минимален. Участие и нужната емпатия - максимално.. Чувство за клубна и нетска справедливост - уникално. Негатив - достатъчно толерантен. Форумна оперативност - отлична.. Прагове на търпимост - високи...

Приятелко виртуална разбирам, да ме прощаваш.. вярвам го, виртуално.. Полу - също. Не знам искат или не, ама такова ми е мнението..

Останалите сме кълба от.. айде меко казано страсти, страсти и страсти.. И вие да ме прощавате

"е-другарки"..

Тая тема е отделно от темата за първия-трети модератор, само се подсетих, че и преди сме спрягали женската управа...

И какво още, уважаеми клубари и клубарки?



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 17:56



... и да е дашна!

Така де, нали такава е насочеността на клуба... пък после к`ви теми ще текнат... Кой, как, кога ... модераторката. - Пък Тя като почне - "Ти ли бе олиго... ??? Ти ли бе, дето не си става, ти ли ша даваш акъли с твоите 10 см. ... мозък!? Що не сии ... "
Така де сеир да има. Направо сценарий за цял филм нахлу в главата ми изведнАж.

Уффф.... размечтах са...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.10.09 18:00



Пък аз гледам филмите за Ханибал Лектър с ръка в бикините. Толкова ми става... мокро

Обичам мириса на сурово човешко месо, сцени на канибалщина, и особено групова канибалщина страшно ме дървят. Ето, сега, чета финалната сцена на "Парфюмът" и се разтърсвам в мощни оргазми
И хлебарките са ми любимите животни. Когато някоя от тях обърне крачката, другите се погрижват за нея, не я оставят да се превърне в жален непотребен скелет, а действат с усти и членчета. Защото и те обичат приятел за вечеря

А при вас как е?
Ядете ли си сополите? Дърви ли ви как мастурбират маймуните в зоопарка? Представяте ли си с кеф как ебете майка си с чувал на главата?
Хайде всички тука свободно да си отпуснат душицата. Дума дупка не прави, нали.



qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:01



ти сега още малко и да кажеш, че разбирам и идиотова са оперирани от страсти


немой така по тез хубави страстни жени, които пък за мен не са виртуални приятелки, ми прозаично реални

сериозно, не мисля, че изобщо се нуждаем от нови модове, от настоящите дискусии и най- малко пък от заклеймяването, войните и настаналия лов на вещици
много, ма много се изложихме в последните дни

Влюбена в теб


Тема Re: Модераторка мечта..катргорично ПРОТИВнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.10.09 18:05



жена модератор, това иначе персонално и разбирам и ПОЛУидиотчето
ме кефят , особено пък разбирам, много точна мацка





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Aйшa]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:05



ееееееееее Айш............................................
дали пък малко не се прекали, не ти конкретно, ама малко се забравихме и малко забравихме, че по този свят има всичко, не само нашето
аз викам да се поспрем, да се поогледаме и да преценим като толкова сме склонни да съдим другите, ние самите да видим какви сме ( пак казвам, не конкретно ти, просто за теб се закачам, щото вече аман от ставащото в клуба)
и да се пробваме да отворим чиста страница за клуба, щото инак е противно да се влиза
ако ме разбирате какво искам да кажа



Влюбена в теб


Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 18:09



Първо според мен бъдещата/евентуална/ модераторака трябва да пожелае да бъде такава -демек сама трябва да се предложи което само по себе си ще покаже силен характер и здраво дупеи куп други качества...
Второ клубарите вече ВИП персонитрябва да изберат дали тя става или не.
Иначе подкрепям напълно мнението тиТези две дами са точно това, което си описала...сега остава и те да пожелаят



Тема Мноу ма дърви!!!нови [re: Aйшa]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 18:10



Мноу са кефя да праа тройка с хлебарки МЖМ!!!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта.. [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:12



защо???????? не те разбирам, наистина, защо трябва да се ровим още, да размирисваме пак и пак, защо ?

Влюбена в теб




Тема Нали? [re: dymo]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 18:12



Даже по едно време мислех да я тресна...



Суетата - любимият ми грях!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.