Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Модераторка мечта..  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 17:46



за мен е разбирам или ПОЛУидиотчето

А тази храбра жена трябва да е..

Точна, кристално ясна, мъдра, присъства достатъчно, посветена на тоз дълг, обективна достатъчно, чете, слуша, чува достатъчно, безпристрасна достатъчно, пак чете, отново чете, работи безвъзмездно, слуша, пак чете, пак присъства, чете бележки от всякакви... потребители да кажем, понася безстрастно негативи тип "мода винаги е педал", не се води по личното си мнение за юзера или тематиката, отново чете чете чете нощем, опитвайки се да прочете човека. Нерви - корабни въжета, щитове вселенски.. Отношение соломоновско. Писмовна реч кинжал, език ясно достъпен. Аргументация бетон. Логика народна и човешка. Елитарност и снобария - модерна или не - нула. Субективизъм - минимален. Участие и нужната емпатия - максимално.. Чувство за клубна и нетска справедливост - уникално. Негатив - достатъчно толерантен. Форумна оперативност - отлична.. Прагове на търпимост - високи...

Приятелко виртуална разбирам, да ме прощаваш.. вярвам го, виртуално.. Полу - също. Не знам искат или не, ама такова ми е мнението..

Останалите сме кълба от.. айде меко казано страсти, страсти и страсти.. И вие да ме прощавате

"е-другарки"..

Тая тема е отделно от темата за първия-трети модератор, само се подсетих, че и преди сме спрягали женската управа...

И какво още, уважаеми клубари и клубарки?



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 17:56



... и да е дашна!

Така де, нали такава е насочеността на клуба... пък после к`ви теми ще текнат... Кой, как, кога ... модераторката. - Пък Тя като почне - "Ти ли бе олиго... ??? Ти ли бе, дето не си става, ти ли ша даваш акъли с твоите 10 см. ... мозък!? Що не сии ... "
Така де сеир да има. Направо сценарий за цял филм нахлу в главата ми изведнАж.

Уффф.... размечтах са...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.10.09 18:00



Пък аз гледам филмите за Ханибал Лектър с ръка в бикините. Толкова ми става... мокро

Обичам мириса на сурово човешко месо, сцени на канибалщина, и особено групова канибалщина страшно ме дървят. Ето, сега, чета финалната сцена на "Парфюмът" и се разтърсвам в мощни оргазми
И хлебарките са ми любимите животни. Когато някоя от тях обърне крачката, другите се погрижват за нея, не я оставят да се превърне в жален непотребен скелет, а действат с усти и членчета. Защото и те обичат приятел за вечеря

А при вас как е?
Ядете ли си сополите? Дърви ли ви как мастурбират маймуните в зоопарка? Представяте ли си с кеф как ебете майка си с чувал на главата?
Хайде всички тука свободно да си отпуснат душицата. Дума дупка не прави, нали.



qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:01



ти сега още малко и да кажеш, че разбирам и идиотова са оперирани от страсти


немой така по тез хубави страстни жени, които пък за мен не са виртуални приятелки, ми прозаично реални

сериозно, не мисля, че изобщо се нуждаем от нови модове, от настоящите дискусии и най- малко пък от заклеймяването, войните и настаналия лов на вещици
много, ма много се изложихме в последните дни

Влюбена в теб


Тема Re: Модераторка мечта..катргорично ПРОТИВнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.10.09 18:05



жена модератор, това иначе персонално и разбирам и ПОЛУидиотчето
ме кефят , особено пък разбирам, много точна мацка





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Aйшa]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:05



ееееееееее Айш............................................
дали пък малко не се прекали, не ти конкретно, ама малко се забравихме и малко забравихме, че по този свят има всичко, не само нашето
аз викам да се поспрем, да се поогледаме и да преценим като толкова сме склонни да съдим другите, ние самите да видим какви сме ( пак казвам, не конкретно ти, просто за теб се закачам, щото вече аман от ставащото в клуба)
и да се пробваме да отворим чиста страница за клуба, щото инак е противно да се влиза
ако ме разбирате какво искам да кажа



Влюбена в теб


Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 18:09



Първо според мен бъдещата/евентуална/ модераторака трябва да пожелае да бъде такава -демек сама трябва да се предложи което само по себе си ще покаже силен характер и здраво дупеи куп други качества...
Второ клубарите вече ВИП персонитрябва да изберат дали тя става или не.
Иначе подкрепям напълно мнението тиТези две дами са точно това, което си описала...сега остава и те да пожелаят



Тема Мноу ма дърви!!!нови [re: Aйшa]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 18:10



Мноу са кефя да праа тройка с хлебарки МЖМ!!!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:12



защо???????? не те разбирам, наистина, защо трябва да се ровим още, да размирисваме пак и пак, защо ?

Влюбена в теб




Тема Нали?нови [re: dymo]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 18:12



Даже по едно време мислех да я тресна...



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.10.09 18:13



Ами, принципно си права, но аз не смятам да правя нищо, също както нищо не съм правила и досега


Гледам да се придържам общо взето към правилата на клуба, и като не ми харесва или някой друг не ги е зачел и това ме е засегнало по някакъв начин, просто не пиша и пасувам
Честно казано, не ме интересува особено дали и кой ще е модератор.
Не съм писала през последния месец, но смятам, че няколко човека тук си направиха яко зрелищно парти от нашата внушаемост, доверчивост и емоционалност
А иначе сигурно знаеш - аз съм скептик
Не очаквам коренни промени от нещо, което е такова, каквото е.
Колкото до това, че хората мразят изнасилвачи и че обикновено този вид престъпници ги шибат всички в затвора, то си е ясно отдавна. Реакцията на такава тема е напълно предсказуема.
Не обвинявам хората за бурната им реакция.
Също както и не вярвам, че можем да отворим нова страница.
Също както и не вярвам, че от нас зависи дали да избираме модератор, дали изобщо да има модератор, дали той да е жена и кой точно да е.
Всичко е на ташак, ако мога така да кажа.


qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 18:14



А по темата?





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.10.09 18:14



Лейди , ама кой ти каза че се търси друг модератор?!
никой не го е обявявал , дакота може би ще бъде издигнат за президент вярно , но пък никой не е казвал че ще има друг трети модератор , така че стига сте мечтали и чертали облаци , приберете клиторите и вървете да сготвите по една яхния


Ок, да сготвиМЕ по една яхния



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 18:14



"...не те разбирам" - Ето за това не ставаш за модераторка!!!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 18:16



Абе помня, че и двете не щяха предния път



Мъдро, както винаги

Ама то не пречи да помечтаем..



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано19.10.09 18:16



Гласувам само след пействането на голи снимки в цял ръст от кандидатките!
Може и срещу безплатни кебапчета...и ... бира!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 18:17



Абе фантазирам си с ръка в бикините бе Дал

И туй ли не може вече



Аз и ти не ставаме щото Дарксайд е против



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 18:18



и аз не те разбирам...
какво лошо има да има жена модератор???
аз наистина не разбирам защо само мъже са наши модератори?



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 18:19



Абе и ти ставаш много, ама си твърде страстна така виртуално...

двете номинирани колежки по-добре го контролират



А за да те номинират, не те питат, мда...



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.10.09 18:21



Ааа, като се постави на дневен ред ще гласувам.
Дотогава - и двете са ми любими и уважавани, но познавам и обичам МНОГО Полуидиотчето. Така че, аз съм ясна



А сега на яхнията, ок?

qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Aйшa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 18:23



Абе то повече от тая клубна яхния и пълен гювеч има ли



Тебе няма да те номинирам заради светлата ти мизантропия..



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 18:24



що да е фантазия? аз наистина искам жена модератор...или какво ??нали за демокрация е тоя бум и гмеч в клуба тия дни...или направо да се напише списък с клубарите дето имат право да си пишат свободно и тия дето не могат да изразяват мнение...желание и там разни неща...аааааа



Тема Re: Мноу ма дърви!!!нови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.10.09 18:24



Само тройка и само с хлебарки ли?


Боже, колко си нормален

qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Aйшa]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:33



ок, нека тогаз да кажа какво мисля
не е ташак, НО
клубовете тук са нечия собственост и така нареченото наше право "на" е малко или много под въпрос, щото тук сме гости, не плащаме за престоя си и като гости може би трябва да се съобразяваме с правилата на домакина ни, даже да не ни харесват
модовете тук са доброволци, "длъжни" да четат всякаква помия за да уж не се избием, щото явно сами не можем да се опазим от това
за мен няма значение дали са те жени или мъже, щото ако си гледат работата, това не би трябвало да има значение
кое още остана, а да, изнасилвачите
честно казано, срамувам се, че съм част от общество, което без да познава човека го сложи на кладата и пална огъня
нямах никакво намерение да коментирам Дакота по няколко причини, ама нали съм жив човек, малко ми кипна и на мен
как така става, че някой влиза тук ( мод или не, няма никакво значение), споделя някакво свое си нещо- кога добре изказано, кога по- зле ( сякаш па всички тук се изкават издържано и си мерят всяка дума!) и веднага се спрята един същи другарски съд, заклеймява се този някой и айде да го разпнем, щото видите ли казал нещо непростимо
да де, ама дали ако се вгледаме в себе си няма да намерим някоя мръсничка тайна, дето няма да посмеем да я напишем, м?
качиха тука Дакота на въжето, само щото му станала патката от нещо, без да го е сторил съзнателно
ами малко ли са случаите на подмокрили се изнасилвани?
не, не защитавам изнасилвачите, опазил ме бог, мразя всякакво насилие, но коя от нас управлява путката си? ( извини ме и ти и другите за думата)
та какво сега стана?
някой, с нашия случай Дакота, сподели нещо и сме готови да го изпъдим, щото аз на негово място отдавна да бях избягала обляна в сълзи и съсипана
че как някой нещо би казал тук, щом ще нагласяме трибунал всеки път когато някой сподели нещо шокиращо?
изобщо дълго бих писала още, ам не виждам смисъл
още по малко виждам как имаме право да съдим някого само за някакви негови мисли и усещания
аз поне на знам Дакота да е изнасилил някого, а вече е обявен за насилник
защо?
нуждаем се от кръв, от зрелища?
имаме нужда от жертва?
защо?
за да скрием собствените си дефекти?
какво е това?
и защо го правим?
и за тези, коиото биха ме обвинили в пристрастие към Дакота или към друг, който и да е той, да кажа, че нямам такива, просто ми е гадно да чета всичко това и да виждам как сме готови да утрепем някого, само щото е казал нещо( щото ние доказателство, че нещо е направил нямаме, а и да имахме едва ли е наша работа)
те така те мисля за разлялата се клубна тъпня в последните дни
нямам нерви да си редкатирам печтаните и правописни грешки

Влюбена в теб




Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:34



не, няма лошо да е жена
просто не виждам смисъл изобщо да се повдига въпроса за смяна и тези вършат работа
и те питах защо ти е нужно подобно разлайване.....толкова простотии има в реалния ни живот че може поне тук да си ги спестим

Влюбена в теб


Редактирано от glupcho на 19.10.09 18:37.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:37



разбира се, че не ставам за модератор
твърде емоционална съм за да мога да преценявам хладно нещата, твърде лесно се поддавам на уговорки и още по- лесно ме лъжат


просто не се съгласих с фомулировката ти за тези две жени, кат оперирани от страст

Влюбена в теб


Тема Трэбва пропорционалност...нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано19.10.09 18:41



да има! От тримата модератори 35% трябва да са жени, 20% да са с малцинствен произход, 10% - с друга расова принадлежност, 5% да са инвалиди, 2% - новопридобили българско гражданство.

72% общо. Останалите 28% не правят един цял от тримата съществуващи модератори. Гласувайте коя част и от кой от модераторите да оставим в клуба.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 18:41



не разлайвам нищо.
изказвам лично мнение и желание.

п.п. Прочетох какво си написала на Айша...дълго си писала. ..само искам да ти кажа, че аз наистина не правя връзка с другите теми...просто си искам и жена модератор така ми се струва справедливо и толкоз.

Редактирано от CлънчoГлeд на 19.10.09 18:45.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:42



е, ти си знаеш, за мен това просто няма смисъл и е разлайване в неподходящ момент, но пък да, всеки има право на мнение и на желания

Влюбена в теб




Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 18:49



Не знам какво имаш предвид под неподходящ момент...корегирах си горе мнението след като ти прочтох поста към Айша..и тъй като може да пропуснеш поправката ти я поствам тук щото много си държа на доброто отношение с теб..но в случая наистина не смятам, че постъпвам лошо и ненамясто.


не разлайвам нищо.
изказвам лично мнение и желание.

п.п. Прочетох какво си написала на Айша...дълго си писала. ..само искам да ти кажа, че аз наистина не правя връзка с другите теми...просто си искам и жена модератор така ми се струва справедливо и толкоз.


Редактирано от CлънчoГлeд на 19.10.09 18:45.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:56



чакай малко, девойко, това, че тук споря с теб ни най- малко не значи, че не те обичам, нито пък , че разликата в мненията ни поне за мен би довела до разваляне на добрите ни отношения, обратното, смятам, че е нормално да можем, да си кажем каквото мислим, без страх, че това би ни съсипало приятелството и се надвям това е да е така и за теб
може да не прави връзка, но връзка има, даже да не искаш
няма начин винаги нещата са свързани и да, сигурно искаш жена модеартор, но в контекста на ставащото в момента в клуба, едва ли е най- подходящото искане

, това имах предвид
за всяко нещо си има време и начин
но, разбира се, това е само моето скромно виждане, което само изказвам и не налагам на никого

Влюбена в теб


Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано19.10.09 19:02



Тц, няма да стане! Аз разбирам от две години я агитирам. Не ще и не ще.

За полуидиотчето не знам. Май и на нея не й се занимава.


А тази храбра жена трябва да е..

Точна, кристално ясна, мъдра, присъства достатъчно, посветена на тоз дълг, обективна достатъчно, чете, слуша, чува достатъчно, безпристрасна достатъчно, пак чете, отново чете, работи безвъзмездно, слуша, пак чете, пак присъства, чете бележки от всякакви... потребители да кажем, понася безстрастно негативи тип "мода винаги е педал", не се води по личното си мнение за юзера или тематиката, отново чете чете чете нощем, опитвайки се да прочете човека. Нерви - корабни въжета, щитове вселенски.. Отношение соломоновско. Писмовна реч кинжал, език ясно достъпен. Аргументация бетон. Логика народна и човешка. Елитарност и снобария - модерна или не - нула. Субективизъм - минимален. Участие и нужната емпатия - максимално.. Чувство за клубна и нетска справедливост - уникално. Негатив - достатъчно толерантен. Форумна оперативност - отлична.. Прагове на търпимост - високи...


И всичкото това за без пари.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 19:06



Стига де...направо се ядосах...значи ако плесна някоя извратена фантазия ще е мястото и времето...дори подкрепа ще получа...но ако пледирам за нещо разумно и справедливо не било време и не било нам си какво си.
ми ок...ето...
Хора да знаете, че адски се дървя при мисълта да има жена модератор. Сън не ме лови от месец и четири дни...събуждам се обляна в пот с викове за модераторка. Отказах да се храня и да пия..залинях.
Към кого да се обърна с молба да се сбъдне този ми блян?? Честно към кого и каква е процедурата за да я спазя до последната точка. Знаеш, че съм царица по спазването на процедури и сроковеИскам си жена модератор...Даже ми стана весело на глупостите дето пиша от мерак са...и аз те обичам



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.10.09 19:11



Абе ти не си добре - за мен дето става дума.


Инак благодаря за оценката за моята безПРИстрастност.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано19.10.09 21:55



Не държа да е яхния, важното е да е гювеч





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано19.10.09 22:10



Момичета, хубаво сте се размечтали, но с този администратор в най скоро време ще останете модератори на водопад...



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: mizrahi!]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.10.09 22:14



ай млъкни па ти бе


ходи изнасяй революции оттатъка , стига маха потни мишници тука
който го е турил той ще го слага и маха, админа ;

като не ти изнася гаси компа и излез се поразходи
е за тва сте ми смешни , вечно сте на барикадата с некви тъпи каузи и кресливи мота...



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: mizrahi!]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.10.09 22:16



само доказа правотата на първоначалното ми действие. Другата тема- в Попържа.
Аре лпж вече.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Kиpo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.10.09 22:54



добре де остави една тема народът иска да те псува , трябва да има поне една , па макар и от теб пусната ?
кръсти я "Народния гняв за демократичен ГЗС"
има нужда , трябва да се псува , сега -не става така , вентил трябва!
кат стигне 100 мнения кажи едно мерси и я заключи





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.10.09 22:57




Не лоша идея, Лейде, но се иска човек да се хабстрахира ного, а и да има достатъчно време.
Мисля, си даже, че няма да има нужда от др.освен Саго - с темповете на обезлюдяване тук, едва ли ще е нужен 2ри мод, при положение, че сега остана само 1. И да има..честно казано..може би трябва да е външен човек - който да е безпристрастен, джелезен и необременен от истории и лични познанства, които малко или много влияят на обективността.
Да, може би една жена - ще укроти кокошарника и ще балансира мъжко и женско. Но коя да е тя?



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.10.09 23:11



nqkolko dni/sedmici bez offtopici.
Преместил съм и темата, а тук в тоя клуб може да с еобсъжда секса, не модератора или админа: те са безполови, платонични същества.





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Kиpo]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано19.10.09 23:32



Ти нещо съвсем откачи. Идвам в Попържа да развия по-подробно тезата си, която може да придружа с някои възгруби сексуални закани (тук го наричам така, за да не съм оффтопик).



Тема ти си играй на принципнанови [re: Лилит]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.10.09 23:39



и демократка, аз нямам време за глупости.


Смятам за известно време да въведа принципа" Решенията на администрацията не се обсъждат". КОйто иска да пише по тематиката на клуба- моля. Който не му изнася-форуми бол, нямам повече време за детска градина.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано19.10.09 23:44



Лейди,

тази енергия защо не я изпозлва за да напишеш нещо друго, клубно...м ?





Тема Re: ти си играй на принципнанови [re: Kиpo]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано19.10.09 23:53



Добре. Докато ти си играеш обаче на бате Бойко, няма да ме видиш повече тук. Поне докато не махнеш бановете и не смениш тона.



Тема няма да махам никакви банове,нови [re: Лилит]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано20.10.09 00:00



тъй като не съм слагал такива. Това е хубаво на клубните списъци.
А инак, да пишеш или да не пишеш някъде е лично твой избор. На какво да се хванем на бас, че пак ще пропишеш?





Тема Re: Мноу ма дърви!!!нови [re: Aйшa]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано20.10.09 08:33



Сигурно има смелчаци дето биха си легнали и с клубарка, но аз съм си боязлив по природа...



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 09:32



Нали писах, че съм с ръка в бикините



Кво по-клубно ...

Но ще взема да я извадя, че ми спадна от тая цялата разправия тука.. не мога да разбера в дълбочина какво става..

Ти един служебен модераторка не щеш ли да изпълниш ... докато не проберем..

Защото всичките соломонки, дето стават, не искат да дадат ресурс за любимия клуб..



Тема И ти ставашнови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 09:39



Ти обаче не си достатъчно често тук за тая работа...



Освен тебе, импулс и джоли също ...

Лошото е, че никоя не ще да си развали юзерския рахатлък .. а знаем всичките да поставяме граждански права.. на клубен ред.

Аз като не съм готова да поема нещо поне за показно, много внимавам как го критикувам..



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано20.10.09 09:48



Абе, няма ли за кво друго да се говори в последно време, че толкова голямо внимание се обръща на темата "модератор".

Явно студа вкарва в депресия обществото говорещо си за секс и мания за ръководни органи. А кво стана с членО(вете) ?



Я, малко секс

Мисля в движение

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Casper.]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано20.10.09 10:41



A представяш ли си Касперче, цялата тази енергия да се пренасочи към омекотяването на членове и запълване на членки???

Тук че настане мъртвило баси...

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано20.10.09 10:46



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ...НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... никакво омекотяване, а само втвърдяване, че ни отидЕ VIP -а, верно, че от сЕка свирка дърво на става, ама ... да живее твърдостта на члена, че няма да има иначе членство



Мисля в движение

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Casper.]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано20.10.09 10:48



Ма чеки ся, то вдвърдяването се подразбира беее, ма нали целта на втвърдяването е, да бъде изстискано кат лимон и омекотено???



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Изабела от "Любов"нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Taleiran (архиепископ)
Публикувано20.10.09 10:52



Предлагам да вземем за мод Изабела от "Любов"... Желая я тая жена и за модератор и за мастурбатор.... искам си я и това е.... мое даже да я назначим на хонорар....

Extra ecclesiam nulla salus!
Caritatem autem non habuero nihil sum!


Тема Ами секса?нови [re: Taleiran]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 11:22



Мда.

Тя от секс отбира ли, след като я желаеш за мастурбатор?





Тема хаах...(смях)...нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 11:30



Ся, доколкото мога да събера две и две и, изглежда, се получи точно четири, миналия век или нейде тогава тук е имало модераторка, която никой не е бръснел ни за слива, ни за кестен(конски поне)и, май, ...няма нищо чудно в това. Но дамите, предложени от теб са на светлинни години, дето има един изтъркан лаф, от тва предишно недоразумение, и са доста заети и обвързани наистина, както и в блестящо ментално здраве, пу-пу-пу, та надали ще се навият...ама, айде поне, да им попеем съвсем заслужени дитирамби и на Половинката и на Разбирачева.

[жълта муцунка, която пее дитирамби, макар и фалшиво донемайкъде]





Тема Re: хаах...(смях)...нови [re: Heли.]  
Автор lzbg ()
Публикувано20.10.09 11:33



Абе и ти ставаш... хм...



victoria per caudum

Тема Re: хаах...(смях)...нови [re: lzbg]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 11:40



Не, не ставам, хич не ми се подмазвай...



Твърде много съм Близнак, за да съм обективна, търпелива, толерантна (пфуй, че мразя тая дума в български условия), бяла и добра и само тук-таме строга, но справедлива лилА.



Тема По-долунови [re: Heли.]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 11:40



постнах едно мое вълнение

по случайност тематично съотнасящо се към твоя пост..

И не, няма да се навият което е за жалост на клуба..



Тема Re: хаах...(смях)...нови [re: Heли.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 11:51



толерантна (пфуй, че мразя тая дума в български условия)

И аз, защото де факто означава мухъл без мнение, мърморещ непрестанно зад гърба на "толерирания" и трупащ омраза и агресия, изливана по форумите.

На тва му се вика толерантност у нас.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Айденови [re: Lady Likes Sex]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.10.09 12:21



като стана дума, dymo вероятно е с бан, защото не може повече да пише тука



Тема Re: Айденови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 12:22



Обяснявам ти веднага, няма нищо тайнствено и никакви смени на никове. Пиша отскора в клуба, да, но преди година попрочитах, знаете сигурно че чукчите читатели околовръст са доста(е, отскоро съм и чукча-писатель, спорадичен чукча-писатель) и си спомням, че попадах на лафаджийски теми, пресилено инфантилизарани и профански, напомнящи ми смътно нещо, нещо... лепкаво-осукано....които и сега могат да се видят в склада.
например, ето това прашасва в склада, извинявам се че го вадя в този революционен момент, но това плювна търсачката на прима виста



мед от кестени, аман, бре!, само не разбрах дали са конски или що ...даже и "класиците" се поизчерпват откъм идеи




Сутринта доизчетох в заключената тема на администратора и други са имали същото дежа вю...казах ти, просто събрах две и две.Винаги има възможност да не е четири, по изключение, но по-вероятно е да е точно толкова...никът не съм си сменяла, стар е , от началото на 2007 година.



Тема Re: Айденови [re: DarkSide]  
Автор lzbg ()
Публикувано20.10.09 12:22



Ауууу... И ся кво ша ги праим зеленчуците?

victoria per caudum


Тема Re:нови [re: paзбиpaм]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 12:30



Аз пък като чуя за толерантност в България и се сещам за крещящи агресивни тълпи от цигани, неработили и един ден в живота си, ревящи или дори размахващи колове " дайте, бееееееееее, даааааайте!!! десетте чавета с кво шъ ги раним, че и още две са на път?!" на фона на съсипаните мазолести ръчици на българските пенсионери, особено тези по селата, които си броят стотинките пред касите за ток.





Тема Re: Айденови [re: lzbg]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.10.09 12:47



към момента имаме почти 10 бан-а и клубът е разделен на две



Тема Много милонови [re: Heли.]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 13:04



Благодаря.

Значи ти си си нелито с кученцето, а не примерно аргипинила



Е, радвам се. По някаква причина никога не можа да усетя старите ора под новите никове, вярвам им като една.. гугутка



Тема Re: Много милонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 13:11



Ъхъ...

п.п.Агрипинила.....уоууууу, че хубав никнейм, тя не беше ли майката на Нерон ли, Калигула ли, дето спала с Нерон ли, с Калигула ли, ...и с още хиляда души. (И с пет кучета и два коня).Eй, това е за ГЗС, а не морна чехова героиня с име на португалска поп-певца.





Тема Re:нови [re: Heли.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 13:12



Това не е толерантност, а държавна политика.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Много милонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 13:16



Ебаси и паралела, дето го правиш между двете!

Агрипинила и Нели! Ма недей така, бе, ще получа удар направо.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Тинови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 13:18



вярно СИ голяма гугутка, щото инак имаш усет за стил / и на писане/.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Много милонови [re: paзбиpaм]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 13:25



Ма хора, нИдейта така...пак трябва да пущям търсачка, какво бих била, ако бих била Агрипинила.



п.п.Трябва да проверя, може би никнейм Агрипина е свободен...също бива. Сигурно е или леля й, или сестра й или майка или й се пада и трите едновременно. По римско не са приказвали за секс по форумите, та затова така е омешано всичко.




Тема Re: Много милонови [re: Heли.]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано20.10.09 13:39



Тя първо беше Агрипина, после се прекръсти на Агрипинила.
За нея помня само, че партньорът й не й даваше да се мие преди секс.



Тема Ето точно!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 13:40



Именно заради тези ти преценки ти си новата ви модмечта!!



Даваш ли си сметка каква база данни за клуба требе да имаш, за да направиш това съждение??

Както казах, Нели тъкмо я опознавам...

А от тебе очаквам ЯСЕН отвод, любов... ПОЛУ вече "напусна сградата" както Елвис...



Тема Re: Много милонови [re: _Sheherezada_]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.10.09 13:42



"...партньорът й не й даваше да се мие преди секс"
Мерси за предупреждението, няма да пускам търсачка...достатъчно ми е...





Тема Re: Ето точно!нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 13:44



Карам само по усет аз, понякога ми липсва точно количество в базата данни.

Аз мисля, че си го направих отвода, ма не ма питай в коя тема беше. Не смятам да напусна сградата ... не още. Но ако бях казала дума, както тя направи, щях да я удържа.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Много милонови [re: _Sheherezada_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 13:44



Ама това всеки път ли?Или само, ако е във ...форсмажор?


Бляк..



Тема Re: Много милонови [re: impulce]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано20.10.09 13:48



Не знам дали всеки път, но тя казваше, че той обичал да е немита, т.е. не става въпрос за бързане и внезапен изблик на страст.



Тема Re: Много милонови [re: _Sheherezada_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 13:49



Не бе-е, тя си се душеше нещо и разправяше, че й миришела на майонеза.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Много милонови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано20.10.09 13:50



Дъхава била, викаш?



Тема Ей сладуркинови [re: _Sheherezada_]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 13:52



тука се говори за модераторки



ОТТАТЪКА питат дали ви се говори за секс

И най-вече какво правим сега с празната зала тука????



Тема Re: Много милонови [re: _Sheherezada_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 13:53



Аха.

Тук половината чувствителен клуб отказа за известно време майонезата.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 13:53



Все едно дали жена или мъж. Нека сами си издигнат кандидатурите, които искат!

И не съм съгласна, че 99% не стават за модератори. Навремето, като избраха Сагът, повечето бяхме убедени, че не става, а никакви катаклизми не се получиха. Важното е модераторът да бъде позитивно настроен, да не е развил лично отношение (разбирай негативно) към другите клубари и да има време и амбиция да върши нещо за без пари.



Тема Re: Ей сладуркинови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано20.10.09 13:56



Нищо де, оттатък питат, ние тука отговаряме: говори ни се. И не само


А по въпроса за модераторките ето какво: въпреки всички приказки, изписани през годините, мисля, че този клуб всъщност не иска жена за модератор и няма да си избере такава. А досега избираните модератори си приличат по доста неща, т.е. избираме все едно и също. Което не е учудващо, щото си е човещинка.
Ама защо няма да има жена модератор, не ме питай, не знам. Просто знам, че е така.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: impulce]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 13:56



Ти, например.





Тема Модераторка тип Саганови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 13:58



Да трябва да призная това, че Сагът се оправя отлично на принципа, че приема, че "модът винаги е педал", но пък да щажа че има позитивно отношение....

. То не му трябва.

Обаче Сагът на практика се отказа от клубното си потребление като клубар - откак стана мод, няма теми или кой знае какви неслужебни участия..

Жертви се искат.. и то за какво - за такваз л.йняна служба..

Тезата на Дакота беше, че иска и да си е клубар със всичките си патологии, които всинца имаме.. но не на всинца са ни откровени..



Тема Re: Модераторка тип Саганови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 14:12



Напротив, пускал е дълбокомислени теми с снимки на мацки без бельо и по... ануси. Дори и в качеството си на модератор не се научи, че подобни снимки не бива да се изтипосват направо в темата, а на линкче, ама пусти мързел и подражание (на Киро, щот и той така прави).



Лейде, много насериозно се взехте в този клуб! Кризата идва оттам, че че се изчерпа секса. Поразгледай други форуми за секс и ще видиш, че току-що са открили свирките.
Е, не става така. Или ще сменяме темата, или клубарите (нови, росни и ентусиазирани). Старите кучета мятат офтопици, режат новите "такава тема сме имали, да беше видял в библиотеката". Новите... сега не е ясно как и дали ще влизат тук, откак сме вип (да го е.а и випа). Много ясно, че като оставаме само старите кикерици, от които поне 10 имат бан незнайно до кога, трябва да търсим начин да си правим интересното, а по-интересно отдавна не е било. Ето, дори и аз прописах, а от известно време не се и сещам...





Тема Re: Модераторка тип Саганови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано20.10.09 14:13



Според мен Саг пише и като клубар с друг ник, т.е. предпочита да не злоупотребява с "пагона".

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Редактирано от _Brave_ на 20.10.09 14:13.



Тема не ставам..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано20.10.09 14:19



Нямам свободното време, което е задължително...има периоди, в които работя по 20 часа и не мога да отедля време и за децата си.
Не съм критикувала..изказах желание за жена модератор защото наистина смятам, че не само е справедливо , но и ще подобри общуването ни тук ..малко или много ще облагороди обстановката.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Karea]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 14:20



Не, аз съм лигава, разнежена и наивна - не ставам.


Освен това - вече имам формирани впечатления - което ме прави небезпристрастна.



Тема Е тинови [re: _Brave_]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 14:23



вече ми разби виртуалното срце



Вчера удара димо=лаф, днес сага пишел под псевдоним или псевдоник..



Тема Против!!нови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 14:25



Импулс-ивна е



И прекалено много оргазмира не е представителна извадка ..



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 14:25



Ставаш, ставаш. Ти и Шехи много ставате даже.


Аз ще се съобразявам и няма да безобразнича, ако си ти, щото либофта е едно, ма сирен'то с пари.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано20.10.09 14:27



Аааа, мен ич не ма намесвай


Аз съм чюфствителна и няма да понеса да ма обявят за педал.
Плюс туй чистосърдечно признавам, че министерското постановление ми разваля преценката за няколко дни.



Тема Re: Против!!нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 14:30



Аз съм за, защото е младо и модерно момиче.

Сега ми хрумва, че и Brave би се справил, не по същите причини, де. Казах, че и мъж може да е, нямам против, от мен да мине.

Ти, мадам, също.

Не ти разбирам високите (т.е. невъзможни) изисквания, кво като сме вип.





Тема Каранови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 14:31



не се е изчерпал секса..

Ето имаше тема с аспект силовото доминиране, което вади неподозираните ни същности, но беше лошо поставена, във формат все едно валидира изнасилието, и от неподходящо под пагон клубар.. аз исках да пиша по нея, самата тема си беше он топик...

Добер дошли на новите, ала да знаят място се завзема тука с качествено участие, както Нели с кучето примерно... Фанфари и червени килими тука нема..

А аз не пускам нова тема за силовото доминиране, защото нема кой да пише в нея, иначе искам да продължа он топик...



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 14:32



Ей каква уклончивост... всегодна..

Вземи знамето, като ти се предлага

!!

Райна Княгиня ако беше като тебе...



Тема Re: Каранови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 14:38



Аз пък искам да пиша тема за некрофилията, разбира се, след предупредително изречение в червено. И никoй да не се сърди, след като съм предупредила.
Шегичка, хи-хи!



Постави я като хората, и ще има кой да пише!



Тема Re: Против!!нови [re: Karea]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 14:39




Тц. Хайде не се втелясвайте - то клубът се опразни - остали сме сал някви кокошки тука 10 на брой - че и два мода..за къв чеп?
Не, че не можем вдигна гирултия за 100на..ама..я да си стои Саго засега и толко. Кусур сега нова дандания за избори пък..



Тема Re: Против!!нови [re: impulce]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 14:45



Предвид последните събития, смятам, че не е излишо всеки да си има мод. Ей, така: роднина, полицай, роднина, полицай... И на мода - мод.





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 14:46



Мина ми отдавна и Данковския, и байрактарския период.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Против!!нови [re: Karea]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 15:03



Милиционер!Роднина..


Абе ще раздуем щата ного..мани ти..личен мод - бодигард.
То ще направим дабле на клуба бре...осъзнаваш ли тогава какво ще настане с цялата жажда за ривенч и съвестно изпълнение на задълженията, ами за по -по - най възможностите на гардовете - те ще надхвърлят многократно калфите си..?
Хлъц.



Тема Re: Против!!нови [re: impulce]  
Автор Karea ()
Публикувано20.10.09 15:08



Стига, ся, милиционери няма. В България поне.



Нямам против да ме модерираш, де.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 15:14



Ааааа...да бе, аз искам да те свалям, пък веднага ще кажат, че злоупотребявам със служебно положение..да не говорим, че ще ме налазят терзания - дал си с мен зарад душата ми бездънна, или по тънкосметни халваджийско тефтерени.



Знаеш ли кой би бил добър женски мод - Хей Живот !



Тема Re: Против!!нови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 15:15



Ако иска - и аз съм за. Става Импулската...

Никоя не иска. Кьопави сме и кекави... за тая мръсна и неблагодарна работа.



Тема Пак противнови [re: impulce]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 15:16



Против на принципа на ниското присъствие..

А вие, госпожа?



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.09 15:17



То хубаво Хей, Живот! ама не дава признаци на живот, поне тук. Иначе едва ли е за мислене.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано20.10.09 16:16



Райната не е носила знамето. Само го е шила по поръчка.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: Пак противнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 16:17



Аз..какво..госпойца, все още.


Айде бегай, или не..стой и ела да изядем по едно фондю, ю?



Тема Re: Пак противнови [re: impulce]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 17:01



Фондюто отделно, искаш ли да си модка?



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: ABe]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 17:02



Ахм. Точно "модерира" възстанието с ушиване на знамето





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано20.10.09 17:03



А не, нямам време.



Тема Re: Пак противнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.10.09 17:17



Не, пиленце, мерси за идеята, но май повеке искам една водка..че ракиено време станА.


Не ни трябва др.за момента, мисля - ако ли пък щем - да е отвън нейде, тук няма смисъл - кадаифът е твърде. Ако ще целим обективност, де.

Момент....Рошко - ето едно читаво момче, спокойно и приземено поне по писаниците му, ако му се занимава.



Тема Re: Пак противнови [re: impulce]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано20.10.09 17:30



Заключение - тука няма нито една модка.



Които могат - не искат.
Които искат - не ги знаем.
Които знаем - не могат..

Нито една жена не каза аз искам да опитам, имам времето, присъствието и куража, останалото вие преценете.

То и клуб вече нема... за днес



Тема Ахмммм ....нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Kepecтeлиeв (Хуест)
Публикувано22.10.09 00:29



Полу ... е като Полу ибание...

Ако енергията (и времето) за толкоз писане бе вложила в ибане... щеше да се родиш...

амааа... не та не... дръж си токазз .. .оназз работа... тя накрая ше паяжиняся!!!






Мама ти недоклатена, да изклатя!

Тема Re: Ахмммм ....нови [re: Kepecтeлиeв]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано22.10.09 10:53



Мрежата и тя си има функция - да оплита заблудени мухи



Мисля в движение

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано22.10.09 13:00



да ти кажа...вече знам че няма нужда нито от жена модератор..нито от мъждиктатура му е майката
Обаче пък какъв интересен клуб си спретнахме...трафика е огромен...участниците в дискусиите многоо..многооо...и интересни.Браво!!!Бравоо!!! гледам да изкажа задоволството си преди да ми е изтрит поста...както и темата.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 13:03



Дръж се слънче



Мадлен от съпротивата

Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано22.10.09 13:09



съпротива има когато насреща има нещо...нещо срущу, което да се съпротивлявам в случая се оказва, че таквоз нещо липсва...
абе..като дете да си чела приказката за голия цар???




Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 13:11



трети ден не мога да изцедя нито една сълза за никого
даже по-ми се реве за некои от присъстващите , отколкото за липсващите
познавам на живо неколко любими жЕни и сърцати мЪже , дето ми не трябва клуб да ги видя , нито писмен повод да ги чуя;
за сетен път разбрах , че тук сме събрани не е ясно какви сексолози , но със сигурност много лоши психолози ;
дадох си сметка , че за петте години тук/извън споменатите горе любими хора/ аз съм разпиляла слънчева енергия стигаща да образувам червен гигант по сульо и пульо , а за мен едва ли всички общо да са похарчили и една хилядна -като настойчивост , като подкрепа и като съвети , ум и т.н.

и нещо ме е обхванала персонална апатия и презпутия кой дали и кога ще пише , а не вярвах това да се случи....
понеже такава ми е ролята/челно/ ,да ти кажа откровенно-вярвам в истинките ти намерения , но методите ти са плачевни включително и като резултат...

И обратно на прогнозите че тук умрело убано и трупове и загиващо ще ви кажа че съм сигурна , че клубът ще си се развива със, или без вас /нас / ние/ вие/ те-защото сексовете имат безброй адреси....





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано22.10.09 13:16



винаги ли вярваш,че твоята гледна точка и изводи са най-точни и правилни?? никога ли не допускаш, че може би грешиш..питам ей така щото спомена психолози..та се замислих


и да..вероятно са плачевни...ама толкоз мога самотолкова,но от сърце.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 13:21





Освен това, поради опасността да ни изтрият мнението се научихме да пишем и четем бързо. Много полезни умения!

Редактирано от Karea на 22.10.09 13:25.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 13:52



не вярвам че все съм права, или най права , че даже и не искам да съм права;

тематиката е по щекотлива от претенциите на всеки един от нас , та даже и от групови претенции , които имаме
любопитството на хората да надничат и пишат тук е по-могъщо от вербалните закани , клетви , сръдни , упреци и заричания



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано22.10.09 14:06



Е хайде сега



Слънчевата енергия ,както много добре знаеш ,се връща от една определена с-ма на 'огледалата в пространството" ,през лупата на която ,ако по кол-во ,то поне по качество , си почувствала многократно един определен 'ритъм енд пулс' енергия в най-изчистен вид ,така че за себе си не си права!

= = =
Виж ,макар ,че нещо като "любов насред чума" - няма място за съжаляване или съжеление- на улицата пак ще грейне -бъди сигурна!



Отговори ?
Върпоси някакви ?




Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Gomorrah]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 14:16



Слънчевата енергия ,както много добре знаеш ,се връща от една определена с-ма на 'огледалата в пространството" ,през лупата на която ,ако по кол-во ,то поне по качество , си почувствала многократно един определен 'ритъм енд пулс' енергия в най-изчистен вид ,така че за себе си не си права!


На фона на откритието, че със слънчева енергия можем да създаваме червени гиганти, уеееко издребяваш.





Тема Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 14:22



за мен едва ли всички общо да са похарчили и една хилядна -като настойчивост , като подкрепа и като съвети , ум и т.н.

нищо ли ли не получи за себе си, умът си и душата си оттука, встрани от забавата и от няколкото познанства?

То ако е така, все едно на просветна мисия си пратена тука



Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Karea]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано22.10.09 14:24



О ,и времето на откритията пак ще дойде , след като поотшуми малко 'ерата на алхмията по опитите на създаване на нова виртуална сплав - малко по-надеждна на якост и твърде по- хубава на опън!

= = =
"...за дааа изгрее маалка ...,червена звезда!"





Тема Re: Е нищонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано22.10.09 14:26



Разбира се, че лъже :) Не била получила нищо... Да, бе да. Толкова любови (платонически), фантазии (фантастически) и откровенни сексуални намерения към себе си, деклариране в прав текст от мъже и жени, надали е получила някъде другаде :))))) При това не броя усмивките, хилежите и лиготиите дето и оцветяват понякога скучните делници.
Верна на професията си - не признава нищо и това е :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Karea]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано22.10.09 14:28



колежке, за да стане ясно трябваше да цитирате диаграмата на Херцшпрунг-Ръсел:





Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: DarkSide]  
Автор lzbg ()
Публикувано22.10.09 14:35





Пък ти отиваш в другата крайност - силно детайлизираш...

victoria per caudum

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Gomorrah]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 15:30



Опън звучи много... научно.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.10.09 15:34



За якост на опън ли ти напомня?

Много секси звучи.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Karea]  
Автор lzbg ()
Публикувано22.10.09 15:36



Като - "Не се опиняй, оти че те опна..."



victoria per caudum

Тема Re: Е нищонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 15:37



ама какви сте всичките.....



аз съм разпиляла слънчева енергия стигаща да образувам червен гигант по сульо и пульо

в смисъл че съм пръснала адцките усилия да убеждаваме и или разубеждаваме този и онзи в каквото и да било по темите, хабене на писане мастило бе , дееба вашата кожа -и това го написах в контекста на слънчоглед , дето вика че трябвало да се продължава борби и не знам какво си в името на този и онзи...

Вижте се , маскари! веднага фимия физика квантика кинетика механика статика и накрая риторика



Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор lzbg ()
Публикувано22.10.09 15:39



накрая риторика

Таман се чудех с какво да завършва хубавата свирка...



victoria per caudum

Тема Re: Е нищонови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 15:41



Брейви ти кво сега искаш да кажеш , че тука у гзс мен ме единствено любят?! тва ако е любов не знам другото как би трябвало да изглежда


добре че дебелокожо телешки тапир и не гнои дълго

И как да не признава?! Сексуалните си намерения към теб признах , друг е въпросът че ти ги остави несподелени , подсмрък



Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.10.09 15:44



То щото се разсъхна Хелоуинският купон.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 15:44



Бе, то е ясно, бре! Ама слънцето ще си стане червен гигант без наша помощ след... известно време, т.е. каквото и да правиш, сульо и пульо ще си следват природните закони и ще си еволюират (и полюират) на собствен ход.
Ама и ти се изхвърли, де, защо да не се похилим?





Тема Re: Е нищонови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 15:48



Направо се изтри този купон...



Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09

Тема Re: Е нищонови [re: Karea]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 15:48



ох , щот гледах да забърша с хавлийка слънчогледова , па то излезе както обикновенннно


и щот тия маскари тука -лайдито тя е такава -докат разбива ядрото на атома постоянно си върти гъза , и брейвито и то-откак е боядисан в цветовете на войната е ръфлив , ей за тва се получават заблудени кванти /млъквам/



Тема Re: Е нищонови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 15:49



това е заговор , киро мрази хелоуин





Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор lzbg ()
Публикувано22.10.09 15:51



Да не е имал кофти анален от нещо тиквоглаво?



victoria per caudum

Тема Re: Е нищонови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 15:52



Вместо да обясниш ти защо не бойкотираш, ще се хилиш тука..

аз оттатъка с пот на клавиатурата се обяснявам САМА...

И това НЕ Е ВЕРНО, че каквото и да правиш, сульо и пульо ще си следват природните закони и ще си еволюират (и полюират) на собствен ход.

Нещата си завлизат, хората си четат, опита се споделя, казусите вървят - въпреки че тука се дуят как не четат и не им влиза и излиза..
Не мисля че е умрял форума, може да не ме кефи без мъже или без непишещите никове, ама да го трепем лично..



Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09

Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано22.10.09 15:53



Далия, наистина ли не ти пречи това, което се случи? Аз гласувах Дакота да Не бъде модератор, но не мога да приема факта, че не беше зачетено мнението на болшинството от хората. Необяснимо ми е последвалия наистина геноцид...който остави клуба без доста стари,мъдри и ако щеш нормални клубари лишени да пишат насилствено или доброволно лишили се от това. И на мен ми омръзна да обяснявам, че това не е борба и не знам какво си в името на този и онзи... щото както и сама написа изглеждам плачевна...това много не ме обижда...а съм доста обидчив човек по природа щото съм доста горда. Все ми се иска да мисля, че не ти е все тая за непишещите.. а от логично и за духът на този клуб...за порядките му...абе за живота му. Много мислих дали да не замълча ..обаче не мога...сгурно и това ще стане като се изморя и видя, че наистина няма смисъл щото на повечето хора вече правата са върнати..но те не искат да се върнат..тогава наистина няма смисъл



Тема Re: Е нищонови [re: lzbg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 15:53



Ало, петте човека от бързата помощ...

Ама е много речовит дарксайд..



Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09

Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано22.10.09 15:54



:) Ръфлив... баси и кефа :) Та ръфна теб, по дупето да та ръфна та да видиш близане кво се казва, ама айде... :)
Пък и нали съм казвал вече, най-много се занимавам с тези, дето най- са ми близки, та...ще търпиш :)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Е нищонови [re: dalya_night]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 15:55



Бегом по окопите, да не ни удари някои заблуден квант!





Тема ъъъъънови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано22.10.09 15:55



нямам нужда да ме забърсва никой...моля!кое те кара да го правиш?



Тема Re: Е нищонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано22.10.09 15:56



Другата форма на бойкота - речовитостта - по ми допада...

Бойкот със свирка - ей това ми и е любимия...



victoria per caudum

Тема Re: Е нищонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 16:01



Аз мислим, че оная история за клубърката, дето тук научила как да прави (или харесва, не помня) аналния секс, е легенда. Лейди, какво става с темите, в които някои споделя проблем? Ами обикновено точо тези теми обръщаме на панаир.
Кое да бойкотирам?



Тема Re: Е нищонови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 16:07



Ако знаеш тези панаири през колко очи съзнания и сърца са минали...

Не е легенда.

Оттатъка ме клеймят, че се кефя тука на говоренето за свирките и не бойкотирам, а аз казах, че съм твърде влюбена в клуба, за да го оставя в тоз момент..

Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09



Тема Re: Е нищонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 16:11



Ако питаш мен, аз бях за махането на Дакота, така че съм доволна. Морфи сам се махна. Остава само да разжалваме Сага, за да е пълно щастието.



Отатъка в попържни ли?

Тези неща не се постигат така.
Ако дакота беше останал, други щяха да бойкотират, бъди сигурна.



Тема Re: Е нищонови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 16:24



В темата поздрав за Сагчо - там.

Не стои въпроса дали да бъдел мод Дакотата. Този въпрос отмина. АЗ бях против, но го приемам.

Стои въпроса за протеста на достатъчно клубари и достатъчно баннати по техно твърдение, или непоискали си влизане във вип списъка по същите причини.

Аз лично желая клуба преди випа и да няма баннати в момента.

Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09



Тема Re: Е нищонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано22.10.09 16:47



Другари, ако правите бойкот - с вас съм.

Обаче, бойкот значи да спрем да пишем тук за определено време и докато не се изпълнят някои искания.



1.Да се върне пред-ВИПовото положение.
2.Админът да се извини на тези, който е обидил, пък те да си решат дали да се върнат.
3.Да си избираме модератори демократично и за определено време, а не само, докато направят гаф.

Друго не се сещам засега.



Тема Re: ъъъъънови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.10.09 17:40



олеле мале
абе това е другия ми израз за прегърнал и утешил бре , забърсва с хавлия сълзици , майко мила ...
Слънчогледова
девойке
ела си





Тема По-практичнонови [re: Karea]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано22.10.09 19:30



да подходим..

В крайна сметка, препрочитайки темата да остане ли дакота мод, става ясно, че гласуване (още) няма, а се търсят позиции и мнения за вземане на решение. Е, получиха се мнения. Повечето мнения, изказани изрично, наистина бяха за, на брай 23. Изрично изказаните не-та бяха 12, като още едни трима не са изрични, но ясно се подразбира не-то им в постовете, лили тайсън, куратор и фотон, та да речем 15. Изричните въздържали се са две. Останалите, взели участие по темата, с неизказана там позиция, и аз вътре, сме 6.

След такива консултации, решение се взе на управленска база със съответните съображения, както си беше обявено, а не на демократична. В крайна сметка, можеше да има анкета, ако се търсеше гласуване. Ти като една от уж " малчинството"

точно трябва да си доволна..

Така погледнато, на фирмената етика няма морални нарушения.

Естествено, много клиенти могат да не ги кефи фирмената етика и да я бойкотират. Както и правят. Но процедурно както виждаме, няма за какво.

Оттам насетне кой как и какво е писал и е бил трит и баниран за какво, не се разбра вече.. и това е тъжното. Кой сам не пише - също..

Юзерски випапел за всеобща банмнистия - 21 окт 09

Тема Баф мааму ...нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Kepecтeлиeв (Хуест)
Публикувано23.10.09 01:25



Баф мааму ... тук било голЕма шизофрения...

Докато ми говориш за Чърчил, капитализЪми, гезесета и текезесета, другите иеБат!

Ти дан си мъжку бре? Да ми викаш колега?

Мноу начи съм се объркАл. То ... не стига, че в попържа пълно с хюмнета... ами и тук!!!

бЕги ... бЕги ...




Мама ти недоклатена, да изклатя!

Тема Re: Баф мааму ...нови [re: Kepecтeлиeв]  
Автор dalya_night (())
Публикувано23.10.09 11:22



аз не можах да разбера лично теб лейдито в какви качества те заподозря и за какъв уй те домъкна тука , че даже ти обеща и модератор да та прави , ама да те ориентирам-прозд си като печурка , изобщо не се вписваш даже като читател тук и вземи се ориентирай обратно.
сега ще ида да кажа и на любо пенев че тва не е "пороци ", дето си развиваха в спамни форми кретенско хайку по три месеца-дрънкане безкрай



тука може да е кокошарник и лудница , ама чак толкова да залепнете като нож в масло не е станало-смятам



Тема Я вземи ...нови [re: dalya_night]  
Автор Kepecтeлиeв (Хуест)
Публикувано24.10.09 01:05



Я вземи ...

далията... нидей ми се прайш на хентелектуалка!!!

Такива хЕнтелектуалки кат теб ... хехе ... найш колку са ги виждали?

Та просветля ... таквиз кат теб ... когат вече не издържат ... и толкуз ги сърби ... че отврят кълките ... ма то ... представяш ли си ... ква смрад идва от ТАМ?

Емиии ... неа начин ... само някой загорял сиганин мое се прежали... и то ... само затова... щото се е надишал с подобаващо количество лепило!!!

ИСТИНАТА ТЕ ПРАВИ СВОБОДЕН!

Приеми истината и отиди при лекар! Стафилококите, които имаш ще ди донесат проблеми!

п.п. Поне на мен ми създадоха, след като те клатих! За което сега съжалявам!!!

п.п.п. Сайба в глаъта ... и аз кат некой надишан циганин та онодих!

п.п.п.п. Амааа... то акохолът не прощава... Фундаменталният Фъпрос е... тряаше ли да пия толкуз ... та да се прежаля ... да та уфърфуля?








Мама ти недоклатена, да изклатя!

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано24.10.09 16:17



Лейде, остави тия морни мИчти и миражи! Пък аз баш тебе те виждам като една потенциална читава модераторка и ще го деклЕрирам, ако възникне "казус" и е налице желание, ресурс и чалъм от твоя страна.



П.С. Напротив, много ме кефиш даже! И ме забавляваш, освен това.


А по плаца - кръв и... кестени
в дъхави писАнки смЕстени


Тема Re: няма да махам никакви банове,нови [re: Kиpo]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано24.10.09 23:03



Ти не се прави на прекалено ербап, защото и арийците също са се правели на ербап, ама грешката им е била в пропагандата им и в предизвиканото от пропагандата им негативно отношение.
Та внимавай с тая авторитарност да не прочетеш подобни думи и от доста други клубари.
Нищо лично. Просто едно мнение.

Внимание... повишена концентрация на страдащи от дълбока душевна педерастия!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.