Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано19.10.09 18:56



чакай малко, девойко, това, че тук споря с теб ни най- малко не значи, че не те обичам, нито пък , че разликата в мненията ни поне за мен би довела до разваляне на добрите ни отношения, обратното, смятам, че е нормално да можем, да си кажем каквото мислим, без страх, че това би ни съсипало приятелството и се надвям това е да е така и за теб
може да не прави връзка, но връзка има, даже да не искаш
няма начин винаги нещата са свързани и да, сигурно искаш жена модеартор, но в контекста на ставащото в момента в клуба, едва ли е най- подходящото искане

, това имах предвид
за всяко нещо си има време и начин
но, разбира се, това е само моето скромно виждане, което само изказвам и не налагам на никого

Влюбена в теб


Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Karea ()
Публикувано19.10.09 19:02



Тц, няма да стане! Аз разбирам от две години я агитирам. Не ще и не ще.

За полуидиотчето не знам. Май и на нея не й се занимава.


А тази храбра жена трябва да е..

Точна, кристално ясна, мъдра, присъства достатъчно, посветена на тоз дълг, обективна достатъчно, чете, слуша, чува достатъчно, безпристрасна достатъчно, пак чете, отново чете, работи безвъзмездно, слуша, пак чете, пак присъства, чете бележки от всякакви... потребители да кажем, понася безстрастно негативи тип "мода винаги е педал", не се води по личното си мнение за юзера или тематиката, отново чете чете чете нощем, опитвайки се да прочете човека. Нерви - корабни въжета, щитове вселенски.. Отношение соломоновско. Писмовна реч кинжал, език ясно достъпен. Аргументация бетон. Логика народна и човешка. Елитарност и снобария - модерна или не - нула. Субективизъм - минимален. Участие и нужната емпатия - максимално.. Чувство за клубна и нетска справедливост - уникално. Негатив - достатъчно толерантен. Форумна оперативност - отлична.. Прагове на търпимост - високи...


И всичкото това за без пари.



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.10.09 19:06



Стига де...направо се ядосах...значи ако плесна някоя извратена фантазия ще е мястото и времето...дори подкрепа ще получа...но ако пледирам за нещо разумно и справедливо не било време и не било нам си какво си.
ми ок...ето...
Хора да знаете, че адски се дървя при мисълта да има жена модератор. Сън не ме лови от месец и четири дни...събуждам се обляна в пот с викове за модераторка. Отказах да се храня и да пия..залинях.
Към кого да се обърна с молба да се сбъдне този ми блян?? Честно към кого и каква е процедурата за да я спазя до последната точка. Знаеш, че съм царица по спазването на процедури и сроковеИскам си жена модератор...Даже ми стана весело на глупостите дето пиша от мерак са...и аз те обичам



Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.10.09 19:11



Абе ти не си добре - за мен дето става дума.


Инак благодаря за оценката за моята безПРИстрастност.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Модераторка мечта..нови [re: dalya_night]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано19.10.09 21:55



Не държа да е яхния, важното е да е гювеч





Тема Re: Модераторка мечта.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано19.10.09 22:10



Момичета, хубаво сте се размечтали, но с този администратор в най скоро време ще останете модератори на водопад...



Тема Re: Модераторка мечта.. [re: mizrahi!]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.10.09 22:14



ай млъкни па ти бе


ходи изнасяй революции оттатъка , стига маха потни мишници тука
който го е турил той ще го слага и маха, админа ;

като не ти изнася гаси компа и излез се поразходи
е за тва сте ми смешни , вечно сте на барикадата с некви тъпи каузи и кресливи мота...



Тема Re: Модераторка мечта.. [re: mizrahi!]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.10.09 22:16



само доказа правотата на първоначалното ми действие. Другата тема- в Попържа.
Аре лпж вече.



Тема Re: Модераторка мечта.. [re: Kиpo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.10.09 22:54



добре де остави една тема народът иска да те псува , трябва да има поне една , па макар и от теб пусната ?
кръсти я "Народния гняв за демократичен ГЗС"
има нужда , трябва да се псува , сега -не става така , вентил трябва!
кат стигне 100 мнения кажи едно мерси и я заключи





Тема Re: Модераторка мечта.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.10.09 22:57




Не лоша идея, Лейде, но се иска човек да се хабстрахира ного, а и да има достатъчно време.
Мисля, си даже, че няма да има нужда от др.освен Саго - с темповете на обезлюдяване тук, едва ли ще е нужен 2ри мод, при положение, че сега остана само 1. И да има..честно казано..може би трябва да е външен човек - който да е безпристрастен, джелезен и необременен от истории и лични познанства, които малко или много влияят на обективността.
Да, може би една жена - ще укроти кокошарника и ще балансира мъжко и женско. Но коя да е тя?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.