Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 24.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Как да сваляме жени: рецептанови  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано16.10.09 12:59



1. Можеш да свалиш по този начин само жена, с която си готов да се провалиш (ако я искаш твърде много, никога няма да я имаш)

2. Излъчвай увереност

3. Демонстрирай нещо стойностно, умение или талант, около нея, но не директно на нея. Отначало се прави, че не я забелязваш.

4. Спечели приятелите й

5. Бъди забавен

6. Справяй се с предизвикателствата на мъжете конкуренти с интелект и психология. Никога не се бий.

7. На всички признаци, че тя не се интересува от тебе, отвръщай пренебрежително, "голяма работа"

8. След като си спечелил вниманието й, игриво я засегни. Например, "Харесва ми косата ти, това ли е естествения й цвят?" Колкото е по-красива жената, толкова по-ефективно е това за да спечелиш интереса й, тъй като красивите жени рядко чуват коментари от този род.

9. След като тя вече е привлечена, наказвай всяко нежелано поведение, като се оттегляш с безразличие, но без да се цупиш или да показваш лошо отношение.

10. Превключвай между сигнали за интерес и безразличие, докато тя не започне да се води по свирката ти.

-- колективен автор

Това работи ли според вас?



Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Demon..]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано16.10.09 13:04



Работи ако жената изпитва интерес или докато се събуди интереса й, после жената преценява дали иска и в този момент може и да не работи вече.


А интереса се влияе от други фактори, не задължително от поведението ти.


Аз например в състояние на кефче съм много по-лесна и забърсваема. Определено мъж, който ми прави кефчета, има огромен шанс да ме забърше. И определено мъж, който ми прави сечено, минава в 399 глуха. Примерно. Фактори много. Но старо правило, ако не искаш котката да те издере, требе да я гладиш по косъма, а не срещу косъма.







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Demon..]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.10.09 13:19




Тц, при мен няма да работи в частта си за вниманието, особено.
Сигурно има женски, които много се нахъсват и настървяват да наложат себе си, да впечатлят и да спечелят!на всяка цена..но аз..хичн не съм толкова последователна и устремена, да не кажа, че съм повърностна направо.
И най -малкият намек, че нещо не е споделено като усещане, че съм нежелана, или мога да се изтълкувам като натрапник - просто ме кара да бягам със страшшна сила. За егото ми..е..нема такъв удар..

Взаимността е най - големият афродизиак за мен.





Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Demon..]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано16.10.09 13:41



не, не работи



Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Demon..]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано16.10.09 13:48



Мен лично ако питаш - води до разбит нос на упражняващия 10-те точки.
Не в метафоричен смисъл.





Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: impulce]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано16.10.09 14:03



А ако ти се обади на другия ден, мил и внимателен?





Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Бpeт]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано16.10.09 14:04



Така ли реагираш ако усетиш, че те манипулират?



Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: dymo]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано16.10.09 14:05



За тебе не работи, а за други жени дали би могло?





Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Demon..]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.10.09 14:11



Горчилката остава, безобразно честолюбив човек и доста паметлив за някои неща..сакън да не ма ритнат в кокалчетата.


Не съм свикнала да си прося, просто.
После и на тепсия да ти дадат - не е сладко.



Тема Re: Как да сваляме жени: рецептанови [re: Demon..]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.10.09 14:13



работи ако и тя те е избрала, иначе не






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.