Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Tрима полицаи с 15-годишнанови  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано15.10.09 16:12



Предупреждение! Темата представя нетрадиционна гледна точка, свързана с насилие над личността. Ако някога сте били жертва на изнасилване или тази тема е болезнена по какъвто и да било начин за вас, моля да преустановите четенето й още сега. Благодаря.
























Онзи ден бях тръгнал да пиша тема, за това как ме дървят историите за изнасилвания, но впоследствие се отказах. И ето, че днес дойде удачен пример:



Трима полицаи ще бъдат уволнени за сексуални действия с непълнолетно момиче... Момичето се оплакало на полицаите, че срещу него е било извършено сексуално посегателство. Тримата, вместо да я защитят, я завели в бунгало, в което са имали сексуален контакт с нея... заснели с видеокамера случилото се в бунгалото.

Е, този път нямаше как да се въздържа. Паралелите с Жюстин и манастира изплуват съвсем естествено, а съответната книга за Жюстинските неволи откровено я четох с една ръка.

На вас тази история с бунгалото как ви действа? Намирате ли нещо възбуждащо в идеята за (групови) изнасилвания от горния тип?

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Редактирано от Dakota на 15.10.09 20:29.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано15.10.09 16:19



Цък! Пък и ченгетата не за това вземат заплати.
Нямаше да има значение дори момичето да е искало. На работа са, още повече в моя град. Тя са за пандиза и тримата.

Редактирано от kotaranko на 15.10.09 16:21.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано15.10.09 16:33



Насилието във всичките му форми може само да ме ужаси...да ме възбуди-НЯМА КАК. Замислих се защо теб това ти го вдига и стигнах до заключение, че просто изключваш възможността ти да бъдеш жертва...защотото си мъж. Искам обаче да се замислиш ако си жена как ще ти подейства сцена на изнасилване?



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: Dakota]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.10.09 16:48



нали ти беше с мечтата главата и да е защипана и обездвижена някъде , а тялото и гъза достъпни?!
имаше ти и разни други мокри мечти ненормални , но сега не мога да се сетя за подробности ....но си беше извратено отвсякъде;

и какво те дърви в идеята че тия тримата "блюстители на реда" са завлекли това момиче/ няма значение циганка българка и дали доброволно е тръгнала първоначално/ в служебно бунгало и са снимали актовете, а тя е искала помощ-без значение жалбата и дали е основателна или не ?!
ти си модератор , в този клуб пишат и четат жени ставали жертва на изнасилване , според теб те как ти четат темата?!

впрочем, след онази тема на тошо тошев нищо не може да ме учуди тук...





Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: CлънчoГлeд]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано15.10.09 16:49



Че е мъж - мъж е, но... ще си проИма деца, живот и здраве. Нищо чудно даже и момиче да му се падне, пък и повече от едно може. Силно се питам тогава каква песен ще пее



+1 към позицията за насилието - и изобщо, но най-вече в контекста на секса: не само дето не ми го вдига (либидото), а ме прави бясна и огнено-жупелна-всепомитаща

Дакота... що така, бе Миме?!?





Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: Dakota]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано15.10.09 16:54



Дакота, верно, що пишеш провокации?

Фикшън или ролева игра може да те дървят, ама като е репортаж и новини - не вярвам.



Според мен искаш да видиш какво е да си модератор с бан.

Редактирано от Demon.. на 15.10.09 17:02.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: CлънчoГлeд]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано15.10.09 17:12



Ами не знам ако съм жена как ще ми подейства. Нали затова всеки изразява мнението си от собствената гледна точка.



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема айдеее [re: Taigun]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано15.10.09 17:20



Много сте ми интересни. Като описвате колко вкусни са свинските пържоли, примерно, поставяте ли се на мястото на прасенцето, или на бройлера, който три месеца е бил тъпкан с антибиотици, с отрязана човка, натъпкан неподвижно, за да затлъстява? Или пък на дървото, родило ябълката, от което насилствено е откъснат плода? Е?

За к'ъв чеп тогава ме карате сега да влизам в ролята на жертвата? Или пък да проявявам съчувствие?

Тука не е нито клуб "Говорим си за морал", нито "Говорим си за служебните задължения на полицейските служители".

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк


Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: dalya_night]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано15.10.09 17:22



Е ти ме изкара ебаси извратеняка.



Не, че не съм де.

Кое ме възбуди? Именно беззащитността, наивността и това, че тя самичка е поискала помощ от тях. А после трима са я завели в бунгало.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Редактирано от Dakota на 15.10.09 17:23.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: Dakota]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано15.10.09 17:34



Не ми се вярва да си толкова повърхностен...кажи ми, че си провокатор..моля те






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.