Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 18.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Контролнови [re: kotaranko]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.09 15:01



Май не си ме разбрал - под контрол имах предвид човек да направлява нещата в секса - алюзията ми беше в сцената в Irreversible. В смисъл ти направляваш, избираш позата, движенията и т.н., но не прекрачваш границата, като лишаваш отсрещния от избор. Тя/той има право да каже "не" на твоето желание и ти си ДЛЪЖЕН да се съобразиш, да усетиш че отиваш там, където не бива и да спреш.

А за ченгетата в първия си пост в темата съм написал какво ми е мнението. Едва ли някой ще оправдава деянието им.

п.п. Моето разбиране за контрол е нещата да вървят в посоката, в която искам със съгласието на хората, от които също зависи крайния резултат. Ако не убедиш отсрещния, няма и контрол - не говоря само за секс.




Тема Re: покорствонови [re: Dakota]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.10.09 15:04



Мдааааааааааа
Винаги съм подозирала, че заради някакви кухи лейки, страдаме останалата част от жените.
Затова ми се е случвало да не се вярва на моето НЕ. А аз рядко казвам не, защото не я обичам тази дума. Отказва с "може би", което си е изцяло "не". Виж "да"-то може да се приеме като "може би".

мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти



Тема Re: Хм,нови [re: kotaranko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.10.09 15:04



Не, съзнателно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Контролнови [re: alessandron]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.10.09 15:07



Едно е игра на контрол, друго е да се прилага наистина и без нужда само защото някой изпитва удоволствие от това. Това имам предвид.
Иначе си прав, а горе, в друг пост, си писал едно изречение с което съм напълно съгласен.



Редактирано от kotaranko на 16.10.09 15:08.



Тема Re: Хм,нови [re: paзбиpaм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.10.09 15:10



Несъзнателно си го гледала???







Тема Re: покорствонови [re: Dakota]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.10.09 15:13



И пак дойде моментът на отдаването и пречупването й, сякаш й харесваше все пак?...

Има един лаф, цинично-брутално звучи, но става за този случай: "Ако не можеш да избегнеш изнасилването, наслади се на секса." Нещо като за лимона, който ти поднася животът и лимонадата, която да си направиш от него. Свързано е с оцеляването - физическо и най-вече психическо, с преобръщането на ситуацията в друга посока и мога да го разбера .

А и кое женско "Не" изобщо може да бъде прието за дефинитивно?

Моето.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: покорствонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.10.09 15:18



Винаги съм подозирала, че заради някакви кухи лейки, страдаме останалата част от жените.

Добрутро! Аз пък винаги съм го ЗНАЕЛА. Да не говорим, че мъжете, които не харесваме, обикновено са продукт на кухи лейки.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: покорствонови [re: paзбиpaм]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано16.10.09 15:50



Признавам, че и този момент го има. Дори, ако не се лъжа, това е и съветът към жените, ако попаднат в такава ситуация - да се отпуснат, за да не бъдат наранени физически.

Уважавам твоето не, разбирам.



Отлично разбираш, обаче, че има женски "не"-та, които всъщност крещят - даааааа, набий ми го до дъно, скъсай ме от чукане и така нататък.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишна [re: Dakota]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано16.10.09 16:27



Ако идеята на тая тема е била да се натирват муцуни в сцена от филми ( явно погрешно акцентирани) и да се търсят абсурдни ползи в нескрито и болно страхопочитание - нямаше нужда!

Ако е било друго - де да знам -или аз съм недоразбрал или всичко е било както всъщност си изглежда изначало - неразумно, емоционално дебилно и обречено .


= = =
Тоя забоден изчервен 'фейс контрол' на входа на темата също е толкова безсмислен,колкото и вътрешната полза при така създалата се натровена атмосфера вътре в 'заведение' -то.



Тема Re: покорство [re: Dakota]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано16.10.09 16:47



В отговор на:

На мен ми се е случвало да пренебрегвам успешно много женски "Не"-та, че и физическа съпротива, за да доставя взаимно удоволствие и да се получи жесток няколко-часов секс.




Виж ти, дали не , само че ти наистина си стигнал и до това да го правиш в реалността. Пак ти, няколко часа по-рано:

В отговор на:

Случвало ми се е да прескоча границата и то с жена, която обичах. Тогава не знаех, че наистина е било така. Разбрах за това след години. В първите дни след като разбрах това исках да се издрайфам... съвсем физически ми се драйфаше. После, в продължение на месеци го преживявах. И тази история все още продължава да ме мъчи.




Почти те съжалих тебе, измъчения... Какво да разбираме, в крайна сметка си решил че шанса за "жестокия" (хмм) секс си струва минусите да бъркаш понякога?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.