Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Хм,нови [re: alessandron]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.10.09 14:16



Това пък усещане за контрол как може да кефи някой ми е чудно?!
Ако се замислите малко от усещането за контрол до манийката за величие има само една малка крачка.



Тема Re: Хм,нови [re: paзбиpaм]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано16.10.09 14:16



Страстите Христови е много тежък филм, който също гледах на голям екран. В продължение на часове след това не знаех къде се намирам.

Необратимо също е тежък, но поради разместването на сцените, краят (началото) изглежда щастлив. А и като добавим тази

в края, изобщо, нещата за възприемането на тази трагична история стават поносими.

Излизането на хората ми беше интересно, защото освен гадната история, нещата бяха поднесени по допълнително умишлено неприятен начин - постоянно въртяща се камера, блицове... и то с нещо, което представлява единствения източник на светлина и ориентация в кино-салона - екрана, а всички тези хора изобщо не оцениха брилянтната операторска и режисьорска работа, за да се постигне този ефект. Откровено в началото ми стана лошо изключително заради тези похвати. И въпреки това, тези неща толкова спечелиха уважението ми, че ми изпратиха и съответното послание - че филмът си струва.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Хм,нови [re: paзбиpaм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.10.09 14:19



"Апокалипто" гледа ли?



Тема Re: Хм,нови [re: kotaranko]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.09 14:21



Що да не може - зависи от характера. Теб не те кефи - ок




Тема покорствонови [re: alessandron]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано16.10.09 14:32



А кой е авторът на въпросната книга, ако не е тайна?

Това ми напомня донякъде "Изпепеляване" - доста посредствен български филм, според мен, но отново с военен и редовно изнасилвана от него жена. И пак дойде моментът на отдаването и пречупването й, сякаш й харесваше все пак?...

А и кое женско "Не" изобщо може да бъде прието за дефинитивно? На мен ми се е случвало да пренебрегвам успешно много женски "Не"-та, че и физическа съпротива, за да доставя взаимно удоволствие и да се получи жесток няколко-часов секс. С много повторения в следващите дни. Хем сърби, хем боли.



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: покорствонови [re: Dakota]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.09 14:34



Ами руснак е, но трябва да погледна вкъщи, забравил съм - довечера ще я потърся и ще ти пиша тук.




Тема Re: покорствонови [re: Dakota]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано16.10.09 14:44



Това ми напомня донякъде "Изпепеляване" - доста посредствен български филм, според мен, но отново с военен и редовно изнасилвана от него жена. И пак дойде моментът на отдаването и пречупването й, сякаш й харесваше все пак?...

А и кое женско "Не" изобщо може да бъде прието за дефинитивно? На мен ми се е случвало да пренебрегвам успешно много женски "Не"-та, че и физическа съпротива, за да доставя взаимно удоволствие и да се получи жесток няколко-часов секс. С много повторения в следващите дни. Хем сърби, хем боли.


Ох, пиле благооо... жена ще си ти в следващия живот - жена с фередже и рЕзнат клитор

! Но преди това - в този си земен път - ще го докараш и до мамула в гЪзЪ (твоя гъз!), а нищо чудно и да те попребият до смърт, като допълнителен бонус... кофти се държи кормилото за контрол на тъмната страна, докато едната ти ръка е все в гащите.

Все се надявам да кажеш, че всичко писано от теб дотук по темата е кьопав, дебелашки, непремерен майтап...




Тема Re: Хм,нови [re: alessandron]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано16.10.09 14:47



...незнам кое е до характер...но ми се струва, че такива теми има голямо значение как са поднесени ....

...наскоро четох съвременна автобиография на английска писателка ...
...беше описала изводите породени от всичките форми на психическо и физическо насилие претърпяни от нея от ранна детска възраст....
....обърни внимание ...само изводите ....фактологията беше завоалирана ...

Незнам....не... тоест знам, но не намирам точните думи как да го обясня ... ще пробвам ...

Насилието се проявява дори в подхода към нещата ....изкарването на душата на човек пък било то и само с приказки ....

Насилието ражда насилие ....или поне защитна агресия ....нищо хубаво не съзирам в това ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Контрол [re: alessandron]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.10.09 14:49



Контрола е необходимост, работа, бизнес, дисциплина, а не удоволствие или мъчение.
Тоест, нещо което се върши защото се налага. Без страст и без емоции.
И напълно вярна е онази поговорка - Ако искаш да изпитай някого, дай му власт!

Половината хора се провалят точно тук - Малки сталинчета и хитлерчета, смешни, но и опасни за тези под тях и околните.
Защото, ако е иначе, обясни ми каква е разликата между някой който иска да контролира всички аспекти от живота на близките си и някой който затворен в психиатрия крещи - Аз съм вицекраля на Индия, доведете ми веднага моя боен слон!
За мен и единия и другия са психо, единия с диагноза, другия без.
В противен случай, ако мъжът ти те пребие, би следвало и него да оправдаем. Той прост се наслаждавал на усещането за контрол. Ха.. С изнасилването е същото, с отнемането на избор на някой предумишлено (както е в този случай) също.
Имаме 3 ченгета и не е важно дали момичето на 15 г. е искало или не да е с тях - Като избягала от къщи тя е НЯМАЛА ИЗБОР, друг освен да е с тях след като е попаднала в ръцете им. Къде да отиде ако дори полицаите не и помагат? Не е ли логично да предпочете по-малкото зло (В случая да остане при тях?)
Ако това момиче имаше къде да отиде мислиш ли, че щеше да стои в някакво вмирисано бунгало цяло лято?
Съмнява ме.
В случая, те вместо да си свършат работата, залавяйки този от когото се е оплакала, са задържали нея, без да и дават друг избор (социални служби, родители - Все пак е непълнолетна), за да я задържат под контрол.
За мен това са болни мозъци и в случая на сериозна проверка би се наложило да се подложат всички тези задължителни психо-тестове които минават ченгетата.
Тоест, вместо един вид контрол - служебен и вменяван им от закона, те са приложили друг.

Точно тук виждам разликата и много-много жалко ако тя убягва някому.

Редактирано от kotaranko на 16.10.09 14:52.



Тема Re: Хм, [re: Jolee]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.09 14:53



Съгласен. Аз НЕ оправдавам НЕПРЕДИЗВИКАНО насилие - казал съм го. Изнасилването още по-малко. Но човешката душа е нещо многопластово и не мисля, че я познаваме докрай Когато говорим за "човешко същество", аксиоми няма - хората са различни. Аз лично вярвам в едно - не нарушавай личното пространство и убеждения, които не ти пречат. С други думи - не ме закачай и аз няма да те закачам





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.