Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано16.10.09 13:21



А защо изключваш възможността това с палката да ми хареса? Аз не изключвам тази възможност. И съм напълно сериозен.

Защо сте толкова поляризирани и крайни?


Дакота, ам ти наистина ли не разбираш или само такъв вид даваш

???

Възможността това да ти хареса никой не я изключва, нито я осъжда, по дяволите! Да, твое неотменимо право е да се кефиш на кочан царевица, забит в задника ти, или на бесни чекии из киносалоните, или на каквото ти там изобщо гъз иска!

Гаден и гнусен и Отвратен и пОтресен е моментът с насилието... ай стига се прАи на перде вече! НАСИЛИЕТО Е ПРОБЛЕМЪТ - ОЧИ ИМАШ ЛИ ДА ВИДИШ, УШИ ИМАШ ЛИ ДА ЧУЕШ, МОЗЪК ИМАШ ЛИ ДА РАЗБЕРЕШ?????

Баси... отрови ми джигера, честно
(ама не от любов)




Тема тук си праванови [re: dalya_night]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано16.10.09 13:23



Не знам какви точно са подробностите с белезниците и палките. Може и така да е било, нямам представа.

За другото - проблемите с обуздаването на себе си, да, тук си права. Това е черната сила у всеки от нас. Аз съм я открил и ми се струва, че съм успял да я идентифицирам и уловя в здрава хватка, под мой контрол, засега. Други хора са я заглушили и си мислят, че не съществува. Трети - не могат да я овладеят.

В миналото аз също съм имал проблеми с това. Всичко това, което пиша не е изобщо толкова отдалечено от реалността, колкото може би изглежда. Случвало ми се е да прескоча границата и то с жена, която обичах. Тогава не знаех, че наистина е било така. Разбрах за това след години. В първите дни след като разбрах това исках да се издрайфам... съвсем физически ми се драйфаше. После, в продължение на месеци го преживявах. И тази история все още продължава да ме мъчи.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк


Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.10.09 13:28



само по една причина - никъде не се спомена за взаимност. А за насилие. За това ти писах, че жална им майка на тея ченгенца. Работила съм в системата на затворите, те оттам читави няма да излезнат.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Хм,нови [re: alessandron]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано16.10.09 13:29



Аз го гледах на кино заедно с приятелката ми.

Интересното е, че до 15-тата минута на филма 90% от хората си бяха излезли от салона. Останахме 5 човека на кръст. Но си струваше. За мен лично, филмът граничи с гениалността. И тази

... но трябва да се гледа на кино.

И тази сцена тогавашната ми приятелка също я възбуди. Както и жена ми, вчера си говорихме специално за това... Изобщо, нещата не са черни и бели. Би било прекалено елементарно да е така.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.10.09 13:36



само че няма да влязат в затвора!



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано16.10.09 13:38



Ама това е ясно. Никъде не съм писал, че подкрепям това, което са сторили полицаите, че подкрепям насилниците, както се опитват някои да ми вменят. Постъпката им е изключително безотговорна. Това е недопустимо и трябва да си понесат наказанието.

Но изглежда е изключително трудно да проявим повече интелигентност и да говорим за идеи, вместо за случки и хора. Обичам много тази мисъл:

Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.




"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Хм,нови [re: Dakota]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.09 13:48



Да, при мен се получи същото, 90% излязоха след 15-тата минута, в "Дом на киното" гледах филма. А че филмът е действително впечатляващ, факт е, но и страшно тежък и не за всяка психика - аз считам, че имам стабилна такава, но оня изнасилвач исках горещо да му смажа главата в стената и да пръска мозък и кръв между ръцете ми, докато го правя.

Колкото до изнасилването - не толкова отдавна четох една книга, сега не мога да се сетя как й беше заглавието, но ставаше въпрос за една военно-шпионска история в Русия и взривяването на един самолет с хуманитарна помощ. Накрая "лошите" искаха да премахнат главния герой и му пратиха една жена, която малко по случайност се намеси в цялата история. Та преди да я прати на "мисия"-та й, полковникът от ФСБ я изнасили - брутално отзад, макар и не с жесток бой, като тоя в Irreversible. Та докато я насилваше на задна прашка, тя самата по едно време изпита едновременно удоволствие и срам от акта, "отмалялост и покорство на самка" - май така беше цитатът. И знаеш ли какво беше написал авторът - че дълбоко в себе си, в гените си, жените носят готовността за тази покорност, но самата бегла мисъл, че са готови на някакво подсъзнателно, животинско ниво да изпитат и най-малко удоволствие от изнасилване е най-големият ужас за съвременната еманципирана жена. Според мен има истина в тези думи, но пък и едва ли е автоматична истина за всяка жена. И в крайна сметка всеки има право да се защитава от насилието, щом то е на дела ...

п.п. В края на книгата мацката прецака полковника, естествено. Кофти при това - по бели гащи така да се каже ...




Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: !!Фakличka!!]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.10.09 13:49



Много се разбуча, а идват кметски избори.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Хм,нови [re: Dakota]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.10.09 13:59



Интересното е, че до 15-тата минута на филма 90% от хората си бяха излезли от салона.

Кое му е интересното и чудното? Аз също тръгнах да си излизам, но се върнах, защото реших, че трябва да успея да изгледам всичко, въпреки, че вътрешностите ми се бяха сгърчили на топка и ми се драйфаше от ужас. По подобен начин се чувствах и на "Страсти Христови", там почти през цялото време ревах и главата ми беше обърната.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано16.10.09 14:09



Писал си, че изнасилването те възбужда. И не звучеше никак смутен от това.

Вероятно съм твърде семпло устроена, за да мога да вникна в сложната ти същност, но за мен това е нещо повече от подкрепа. Освен ако възбудата ти не е била съпроводена от срам и мъчителна вътрешна борба, но такова нещо ти не си споменавал.

И едно запомни от мен: насилието никога не е идея - то е винаги конкретно събитие, извършвано от конкретни хора. Насилието не търпи неутралност и многопластови интерпретации, в него няма нюанси. Има само две страни - на насилник, и на жертва. И винаги е страшно лично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.