Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.10.09 19:45



аз ще ти кажа от още една гледна точка как е-за толкова години стаж и ровене в този бранш съм отказвала без изключение два типа дела-наркоманските и на изнасилвачите;
при убийствата все се намира и някое смекчаващо-предизвикателство , нападение , масова свада и меле , ревност , накърнени имуществени интереси , вражди тлели години наред , афекти , психотизми и какво ли не

при изнасилването и при наркоразпространението дори моя иначе гъвкав и трениран /циничен шкурка и етц./мозък не е в състояние да преведе нито един приемлив аргумент "ами защото" и да се получи довод...

Дори социалната тиня и най големите боклуци мачкат и трепят изнасилвачите , педофилите и наркоманите. За нормалните хора е още по неприемливо написаното.Тъй че не се учудвай на реакциите , и се благодари че дискусията е онлайн. На живо не знаеш кого от публиката ще настъпиш по болен мазол и какво от това ще последва-я дъщеря , я жена , я сестра -насилието изобщо не е толкова рядко срещано , колкото си мислим. На балканите мълчим и таим тези срамни тайни , но разплатите избухват и без точен адрес и без предизвестие.Та някъде може да го отнесеш и само като любопитен любител .

Впрочем , ти само с фантазии и дървене ли се ограничаваш , или правиш опити да откъсваш плодчетата?!


описваш и "понабитата Белучи" във филма-понатрепването част от причините за дървене ли е?



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Demon..]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано15.10.09 20:36



Като оставим психо-диагностиката ти настрана (благодаря все пак), смятам, че нямаш правото да се изказваш от името на всички жени тук. Визирам следното ти твърдение:

В отговор на:

Пишеш тук неща, които на практика за всички жени са мъчителни за четене, защото се поставят в ролята на жертвата.




Не, с това твърдо не съм съгласен.

Прочие, поставих допълнително предупреждение в червено, в началото на първоначалната ми тема, така че смятам този проблем за решен. Който иска да чете, да чете, който не иска, да не чете. За другото Джордано Бруно се е изказал вече.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема а искаме ли да мълчим? [re: dalya_night]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано15.10.09 20:48



Написах убийство, защото това според мен е най-голямото престъпление срещу личността. Изнасилването и наркотиците се... преживяват.

Всъщност в самото наркоразпространение също не намирам нещо чааак пък толкова престъпно спрямо личността, стига то да е доброволно - разбирай, искаш дрога, получаваш си я, тровиш се и си сърбаш попарата после. Изборът си е твой.

При изнасилването нямаш избор. Гадно е, тъпо е. Но идеята за това ме възбужда по определен начин. Това е положението. И съм достатъчно искрен, за да го споделя, обирайки всички негативи от това. Че и заплахи за физическа саморазправа и проклинания даже си получих. Което се обяснява донякъде и от твоите думи, че на Балканите мълчим и таим тези срамни тайни. Е, аз не мълча. Ето, имаме си тема за изнасилването и можем да я обсъдим открито. Стига да искаме. Или пък можем да я изтрием, да хвърлим Dakota на кладата и да продължим да си мълчим. Изборът си е напълно наш.

Прочие, в

, от която започна всичко, изрично е посочено, че "не става въпрос за насилствено задържане или изнасилване". Всичко, което е станало между 15-годишното девойче и тримата полицаи е било с нейното съгласие. Неслучайно заглавието на статията не е "Трима полицаи изнасилиха 15-годишна", а "Уволняват трима полицаи за секс с 15-годишна". Има съществена разлика.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Редактирано от Dakota на 15.10.09 20:51.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.10.09 22:03



може и секси да е:
1. ако девойката не е на 15, т.е непълнолетна
2. ако всичко това бе по взаимно съгласие

иначе е ....доста зловещо



Тема Re: а искаме ли да мълчим?нови [re: Dakota]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.10.09 22:19



чукали са я с белезници вързана и са блудствали с палките...блудствам е да пъхаш предмет или пенис в отвор който не е влагалището....
например анус и уста

ти хубаво не мълчиш
но съм сигурна че ще имаш проблеми , дано само сам с обуздаването на тебе си ; в едно си прав , говоренето определено помага и на двете посоки -на едната да се пази и съпротивлява и да разпознава индикаторите , предвещаващи това което описваш , а на другата-да се обуздава и да знае какво я чака...



Тема Хм,нови [re: Dakota]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.10.09 22:51



айде и аз да се включа, не да си говорим с теб отвреме навреме само по футболни въпроси в Дир-а
Значи мога само да предполагам какво те възбужда, но мисля че не бъркам - усещането за контрол. Специално в Irreversible сцената в подлеза е ужасна - аз гледах филма сам, не отидох с приятелката си, защото знаех за какво всъщност е този филм. В началото, когато оня натисна Алекс в подлеза, действително има възбуждащ момент и точно заради контрола - но брутализмът, в който се изражда цялата сцена, предизвика в мен точно онова нещо, което се случи в началото на филма - с пожарогасителя в главата на оня изверг.
И не си прав, че убийството е най-лошото човешко деяние - за мен е изнасилването, защото то убива душата. Аз не бих те заклеймил като някакъв изрод и прочие, защото едно е да си мислиш нещо, друго е да действаш - нека и адвокатите не забравят това, за мислене и фантазиране никого не са осъдили и не трябват да съдят. Но насилие в сексуалните отношения - само доколкото позволи партньора и то в смисъл на доминация, довеждаща другата половинка до екстаз, а не до ужас и желание да мрази света. Границата е тънка и затова имаме глави на раменете - да си ги ползваме.

п.п. Забравих, за тримата ушеви - уволнение плюс дълга порция затвор. Аз лично бих ги дал един по един на бащата на момичето да изпробва същите тия техники от Irreversible върху тях ...


Редактирано от alessandron на 15.10.09 22:54.



Тема Не съвсемнови [re: Demon..]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано16.10.09 07:32



неща, които на практика за всички жени са мъчителни за четене

Само да вметна - не съм съгласна, че на всички..

Материята е тегава и мъчителна и много натоварена социално-политически.. и много полярна. И в реалността не е толкова черно-бяла.. доброто вс. злото.

Както е видно от развитието на темата.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано16.10.09 07:47



... баси, ако не беше женен щях да река, че битуваш ошашавен около някой монитор и цялата реалност за теб се свежда до потресаващи клипове, кола и някакви чипсове!!! Или си битувал така бая време и сега конструираш още 'мазни пристрастия' към някакви ненормалности и екстремности в секса и отношенията.

Ще ти кажа само да се сложиш на мястото на девойката (гадно ми е, че е и само на 15 години - мозъкът и се е увредил по някакъв начин със сигурност вече от това). На теб, брато, също може да ти се вържат белезници, да ти тикнат палката (нали знаеш колко е дебела като диаметър) в задника и някой да те насили да му правиш свирка. Няма да има сексуален акт по закон, само блудство, както ти обясни Далията. Обаче това ще те възбуди ли и дали писъка ти (щото надали ще ти предложат лубрикант другите участници в масрафа) дали ще е от доволство или от болка?

Ти искаш да сложиш всичко под контрол ... ама много шибано се случва и да си жертва в тоя живот! Всичко е относително, мамка му, и не дърпай дявола за опашката - ползва си жокера, пич




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.10.09 09:38



Е ти ме изкара ебаси извратеняка. Не, че не съм де.

Май се правиш или по-скоро се надявам. Отдавна си го мисля.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Dakota]  
Автор lzbg ()
Публикувано16.10.09 10:30



Думите...

Думите са оръжие жестоко. Това, че владееш писаното слово, не ти дава право да го размахваш като пиян самурай катана в претъпкан трамвай...

victoria per caudum



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.