Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: kotaranko]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано19.10.09 13:53



Ако прочетеш по-внимателно, ще забележиш, че не става дума само за фантазии.



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Karea]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано19.10.09 13:57



Ти как смяташ? Насилвал ли е или не е?
От къде да знам! Мисля си, че най-вероятно не, макар и в най-безободното създание да може да се крие един нов Калигула. Шанса обаче просто е малък.
Аз си казах мнението - Подобни фантазии не ме възбуждат, но пък който го не ми пречи стига да не пречи на останалите (и на 15 годишните момичета включително)
А че ченгетата са за съд, спор няма, но и за това съм се изказал вече



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: XищниK]  
Автор Karea ()
Публикувано19.10.09 13:59



въпроса е че нормалните не стигат до там наистина

Нали точно за това сме възмутени?





Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: XищниK]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано19.10.09 14:05



"Особенно с безащитни азиатки"

Ти какво направи с онова дръпнато в очите цепеняче



Тема ...мхм...нови [re: Dakota]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано19.10.09 14:41



Здравей!

Не исках да участвам в темата, защото съм предубедена и мислех само да проследя развитието, за да намеря определени обяснения, защото да речем, че и аз имам някаква биография.

Но в момента съм подтикната от "крещящо-възмутената" реакция тук на някой, чийто наклонности са ми познати от първо лице. Не за фантазии просто, а за наклонности става дума.

Та само исках да кажа, че с онзи пост на "някой", писаници тук се превръщат за мен в пълна бутафория.

Бутафордистан. Чак инквизицията бутафорна. Смех!



Тема Re: Tрима полицаи с 15-годишнанови [re: Karea]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано19.10.09 14:58



Не, това, което всъщност казваш, е: "Нормалните не грешат".



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема секс = моралнови [re: Фoтoн]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано19.10.09 16:09



Не съществува такова нещо като абсолютно добро и абсолютно зло.

Има неща, което обществото осъжда като лоши, според общоприетите (на нашето общество) морални ценности. Има други общества, на същата тази планета Земя, за които това не е така.

Също, струва ми се съм пояснил достатъчно ясно, че постъпката на полицаите от морална гледна точка е безотговорна - защото полицаите са постъпили в разрез с отговорностите си като такива. Не, те не могат да претендират за наличието на морално оправдание да го направят, нито г-н Махвес е имал моралното оправдание да изяде друго човешко същество. Отново напомням, че има общества, за които канибализмът не е проблем от морална гледна точка. Може да се поспори и по въпроса дали катастрофиралите през 1972 г. в Андите ръгбисти са имали моралното право да изядат загиналите си приятели, за да оцелеят. В продължение на 72 дни.

И всичко това са все хубави морални въпроси. Откъдето стигаме и до въпросът, който е от ключово значение. Вярно ли е следното тъждество:

Секс = морал ?

Всичко ли, което правим в секса, е оправдано от морална гледна точка? Всичко ли, което си представяме и фантазираме и което ни възбужда е морално?... А може би всъщност е вярно точно обратното - а може би ни възбуждат морално-неправилните неща, може би ни възбужда да си представяме как изневеряваме, например, за да смачкаме морала, да плюем на него. Да го унищожим.

Колкото до книгите, не. Съжалявам. Никоя книга не заслужава да бъде изгорена. Това, което си описал, че "в цензурата няма чак толкова лошо" е ужасяващо. Също и че издателите били "по-малко мъдри". Тъкмо напротив - преиздаването на Сад е изключително свидетелство за зрелостта ни. На нас и на издателите.

Да, вярно е, че книгата се намира на най-долния рафт, в ъгъла на раздела за Чуждо-езична художествена литература (в Столичната Бибилиотека на площад "Славейков"), но също така е вярно, че книгата е там. И то в няколко екземпляра. И когато ходиш в библиотеката никой не те кара насила да четеш точно тази книга, но имаш правото и избора да я прочетеш или да не я прочетеш. Също както и настоящата тема.

Ти, разбира се си свободен да отидеш в библиотеката, и да обясниш на ръководството й за това колко малко мъдри са. Да позвъниш в издателство "Народна култура" и да ги научиш на морал. Или пък направо да намериш всички екземпляри на тази книга и да ги изгориш. Това би била една наистина "морална" и особено "мъдра" постъпка, нали?...



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Редактирано от Dakota на 19.10.09 16:11.



Тема Re: секс = моралнови [re: Dakota]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.10.09 16:16



абе да те таковам и тебе в мъжа , заради твоите глупости и дървените ти философии и чекиджийски оратории тука се карат и спорят и противопоставят хора дето никога не са се държали така един с друг;

трети ден дакота та дакота , айде вземи си фърли оставката и си пиши каквото искаш да веселиш дамите и да ги караш да се чувстват пълни и щастливи от победата над мракобесните сили , дето искат да те ограбят от най милото ти-модераторството ти!

наместо да ходиш се обясняваш на всеки един поотделно вземи запази малко достойнство.
хич не ме интересува горещата демократична защита на пищящите ти фенки.
не те знам , ама кат те гледам каква си слива непоръбена и какъв си ораторстващ фарисей и за садист не ставаш , па за изнасилвач да не говорим -излишно те набедихме . Май





Тема Re: секс = моралнови [re: dalya_night]  
Автор lzbg ()
Публикувано19.10.09 16:18



Е сега си еба мамата...



victoria per caudum

Тема Ама той иска ли?нови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано19.10.09 16:18



Оттатъка го питах иска ли да бъде модератор?

Аз не мога да разбера.. Каза ли то някъде?

Отделно принципните въпроси...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.