Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Вечната Любов. Платоничната Любов.  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 10:23



Елате хиляди младежи /глупости/ и най вече девойки , гълабе , чайки , и да поговорим за тези два феномена , възпалили мозъците на целокупното човечество , вдъхновили всички видове изкуства и прилежащите им изкуствени интелекти към творчество последните 300 години /древните все пак не са били малоумни дотолкова че да вярват в митове, дори Зевс е бил курвар/ , елате възбудени домакини , решили с рязко "СТИГА" да прекратят запръжковия гнет на тихите домашни бомбоубежища , заповядайте лежерни и леко отнесени интелектуалки , да споделите вашите впечатления по тези ценности....


Елате влюбчиви натур/к/и , способни да подсмърчат десетилетия при спомена за щръкналата му адамова ябълка на абитюрентския бал , бъдете поканени и вие мъжете , пострадали от вековната нужда у жената да живее в драма , сополи до колене , всичко да е най-най-сложно, всеки следващ да е Истинският , да дойде и Михаля , дето го гонят с години , и баджанак му Годо , дето па го чакат и лелеят с празни погледи и напращели пазви ; Да пишат и грешниците-магдаленините Марии , дето блудстват и разпътстват нагоре надолу -да споделят и те челен опит, кой ги замерга първи с камъни , носат ли вече каски и т.н.....



Вечната любов и Платоничната любов има ли ги , няма ли ги , срещал ли ги е някой....



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: dalya_night]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано13.10.09 10:28



Платоничната либоф е най-силна, ако искаш да знаеш
стигне ли са до голата истина и са покаже малката пишка, или па недай си боже - да не държи (на малка кандисвам, ако е здрава) - нищо не остава (след време)

п.п. а инак - любовта има много лица
и вечна има - към мен си



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: dalya_night]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано13.10.09 10:33




Лудите, лудите..те да са живи!

Оххх, уникум си ти...на таз мила покана - как да не са включа от отбор Умерена чайка къмту гугутка морна.
Бях 4ти клас, добре завърнала се от др.училище в др.град и заварвам в класа едно ново момче, местният любим хергенин на всички - той е готян, естествено, мятам белтък, пратихме съгледвачи, а после и имах от онез, които сватосваха..отмъкнах го дори под носа на най - добрата ми приятелка, а знаех, че си пада по него.
Безскрупулно хлапе съм била, защото майка ми разказва сценка на рев, тропане с копитце и викове..няма пък, няма да и го дам!

Та..имало е и платоники, но в 4ти клас..и все пак..тогава бе модерно да се играе на шише..тааа..не е било съвсем платоника, защото се наговаряхме как да се завърти бутилката - та да се падне да се нацелуваме с когото требе!

Вечна любов?..не зная - никой не е останал с една любов, но всеки помни по една, така си мисля.

Редактирано от impulce на 13.10.09 10:34.



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: Hot_ice]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 10:34



ох ох ох....


Платоничната любов =биохимичен сетивен заплес + неинформиран избор?!
Вечната Любов към самите себе си....това е генетична класика
Вечната любов към теб самия ти пречи прекалено дълго да яхаш розови облаци, или да гориш в червени пламъци , следователно Вечната самолюбов е хапче против Платоничната любов?!

Моля да се включат химиците , физиците и математиците , без тех нема да стане

към химиците: възможно ли е безкрайно да сипваш катализатори ? като се насити един разтвор не спираше ли реакцията? инхибитори?

към физиците: кажете за хидравликата , кво е тва бутало дет седи само в долна мъртва точка?! то не клеясва ли?!две гравитации като се погнат накрая няма ли догонване и какво се случва?!центробежни и центростремителни?!

към математиците: къв е тоо модел горе?! може ли да натискаш само плюсчето и никога да не сборуваш?! обяснете?!

Редактирано от dalya_night на 13.10.09 10:40.



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: Hot_ice]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано13.10.09 10:35



ах как ми взе това за вечната любов - тъкмо щях да развия темата



"Cute and cuddly boys, cute and cuddly!"

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: Hot_ice]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано13.10.09 10:36



платоничната е най-арна ама все пишки са ви "в устата". Малка, тънка, неиздражлива.

. Ай стига бре. Имаше една песен в която се пее. "Може ли да се обичаме без да се събличаме?" И отговора беше - Е аз да не съм от дърво. Любов без секс не може секс без любов си се случва.



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: Poшko]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 10:37



развий я , аз го заслужавам





Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: dalya_night]  
Автор Sordo ()
Публикувано13.10.09 10:41



чакай да ти драсна и аз от редиците на влюбчивите

.
Да си влюбен е чудесно. Адски е готино. Едно от най-убавите изживявания, без което животът е някак плитък. Аз лично се влюбвам през няколко месеца...ама си налягам парцалите, само от време на време отпускам каиша когат не се трае ... но това е друга тема.
Друга тема са и вечните, нещастните, невъзможните, платионическите и всички разни сълзо-сОполни любови, дето някакси ги има, най-вече защото изповядващия ги много държи да ги има изживявайки чрез тях себе си като дълбоко драматична личност.
Според мен в живота наистина има драми, някои от тях непоправими за съжаление, но любовта не е от тях....поне в моя живот любовта е щастие, любовта е нещо, което те изпълва. Човек може да обича толкова пъти колкото си позволи да го направи.
толкова то....

воден пистолет ... със заглушител

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: dalya_night]  
Автор nerazbiram (db)
Публикувано13.10.09 10:42



аз мисля че има вечна платонична любов!!!

.....за вечна и платонична

не зная....

обяснявам:навремето имах приятелка/не мн.отдавна/ куха лейка ,но пък със

страхотни малки стегнати цици,супер яко дупе,красива ..абе върха отвсякъде...

още и още като се сетя за всичко което тя притежава и се надървям()...Та затова си мисля че платонически вечно ще съм влюбен в всичко това....

сега ще ме разпнете нали?ама е така признавам...ееех времена....

......



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов. [re: Sordo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 10:43



ти си от реалистите-практици-гностици


ти си ходил и на лекции и на упражнения , а после с колежките твъррдо сте преговаряли материала;
така или иначе , целувки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.