Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано13.10.09 13:19



Мислех да ти отговоря и да те разсипя както си знам, ама е заради това
изречение - платоничната любов е безръчна безкурна и безезична - няма да ти отговарям изобщо. Отказах се.



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: Khosrow]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.10.09 13:22



Не проумявам защо тази нахъсаност и амбиция да разсипваш Далия? И кво му е на изречението?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 13:27



от налудната му кратуна идва;
нека се чеше
той ако беше нормален, пред угрозата да е подлайващ смешен и неадекватно безпомощен-би си мълчал и заобикалял темите в които лъсва като въшка на чело кво е куку





Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано13.10.09 13:27



идЕмЕ ...идЕме...
аз от моя скромен девичи опит има- нЕма..35 гОдини ...ми не съм ги срЕщала тия двете любови може би щото не вярвам хич в любовите...били те платонични, вечни или физични...
обаче в обичта вЕрвам...има я...дажИ без секс...даже без пари...даже без условности аз поне като обичам май...така обичам и да ти кажа имам приятели мъже дето не ни се иска да се ебем...и не щото съм грозна или пък те са
да зема ли и аз да пусна една тема...сексът не върти света..истина или лъжа????



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 13:30



разбира се, че е хубаво да пуснеш , колкото повече мнения , толкоз по-добре;

р.р. обичането да не го закачаме , то там е ясно





Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.10.09 13:33



обичането да не го закачаме

Нали? Щото като се знам каква съм обичлива, няма курва да ставам, я!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано13.10.09 13:41



абе просто не съм в състояние да обичам всичко, което бих наебала
да не говорим ,че във всяко начало ебането идва много преди чувствата , аз на чувства съм скъпа и стисната направо; какво стисната , направо бавнорастежни чувства имам !
колко , дали има 4-5 мъжки човека да съм обичала в живота си?!


може и да няма толкова;
и кат стане въпрос и като кажа: "аа..мен в обичането ме няма хич !" и голямо блещене и чудене настава, после облекчена въздишка че "тази няма да им се лепне" ,после себичното "Кой ма , мен ли? ми аз съм неотразим , в мен всичките са влюбват безпаметно" , па по нататък не знам що , ама и докривява им чак от чакане........
излиза че мъжът тайно си мечтае да обере любови и апотеози, включително и такива , които не възнамерява изобщо да споделя , и като не ги получи е малко като дете с празна опаковка от подарък в ръцете...



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.10.09 13:51



излиза че мъжът тайно си мечтае да обере любови и апотеози, включително и такива , които не възнамерява изобщо да споделя , и като не ги получи е малко като дете с празна опаковка от подарък в ръцете...

Ъхъ.



абе просто не съм в състояние да обичам всичко, което бих наебала

Аз пък съм, е, почти всичко, ама не съм в състояние да го покажа.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано13.10.09 13:57



ми то излиза, че аз съм още по-необичлива от теб щото от мъжовете дето това в онова или друго яче казано сме се познали библейски...са 2 ма/двама/ за един друг се колебая..и щом се колебая...начи нещо не е било обич
аз обаче твърдо си тропам с крак, че може да се обича без секс...така обичам/то е по-скоро бартска обич/ но е обич ....мъжкУ същество ...аз имам само сестри..много сестри родни.
Сега се замислих, че май хич не ми се иска да бъда обичана на основа секс../не ме разбирай погрешно ..аз обичам секса..дори много го обичам/ но без секс може...но май без обич не може...даже се замислих кое бих предпочела ... съжителство с гей, с който се обичамедемек няма секс...или живот с Пешо дето секи месец ново легло ще купуваме...ама няма да сЪ обичаме...познай какво си избирам



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано13.10.09 14:05



Аз като съм влюбена в нещо искам да го изчукам


...и обикновено го правя,дори и след това да няма винаги продължение,защото доста често се оказва разочарование както казва хот айската




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.