Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: Jolee]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 10:04



"Баба ми имаше една голяма либоФ...и това бяха моряците ....."

ше си го турна в подписа и родовия герб това





Тема Re: Зарадинови [re: zlodeika]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 10:06



е де , защо да подхождаш формално...
не се броим , ами допринасяме към научните теории и практики в ГЗС





Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: S|ayeR]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 10:07



демек , предлагаш да не пишем , защото на нечия възрастова група написаното ще се стори смешно /причудливо?





Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 10:08



е как да не си права , тук нали преди време доказахме че връщането по вехтите бойни пътеки по често и по-скоро е разочароващо , отколкото печелившо и очарователно...





Тема Re: Любов е широко понятитенови [re: RyuJin]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 10:11



това , че секс и любов са две различни понятия ние много добре го знаеме


някои не само че го знаеме , ами сме и сигурни
други обаче си остават с едно наум , даже както четеш се разбира че хората ги намират и отделно ; нещо като в мешаната скара на разделно хранене да изпапкаш първо пържолата а после кебапчето. Та , на тия дето приемат СЕКС без любов знам че не им е много кахърно , ама на тия дето им трябва ЛЮБОВ че да имат секс-жална им майка...
от това се е породила и темата



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: Lafcadio Wluiki]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 10:14



Каква е тази велика любов споделена , дето не цепи небето , не преплува океани , не дава мило и драго за заедност?!
Не говорим за временни раздели , а за изначално и последващо неконсумиране на една връзка , споделена платонична любов на мен ми изглежда като да имаме наместо един идиот два идиота , и то в режим на някаква заедност в утопиите и мечтанията...





Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано14.10.09 11:00



Аре няма да чета кво съм писала вчера да не се срамувам .... но гледам Изрода вдигнал темата на Лилит...
.... като се замисля ....има риск никога да не получа ясна представа що е това ...има ли го няма ли го ...и как се ползва...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано14.10.09 12:44



Свят голям и шарен. Има индивиди, които мазохистично приемат страданието като част от "Голямата" Любов. Демек, колкото по- им е гадно, уж толкова по-силно обичали. И затъват в едно поетико-романтично състояние на съзерцание, Ах и Ох... и т.н.н.н...
Много се съмнявам обаче, че дори съзерцателната, страдална и "платонична" любов е лишена съвсем от плътски щения. Все в някой мокър сън, в бърза мисъл ще се мерне голото дупе на обожаемата/ия. Най-малкото защото природата човешка е такава .... вълнообразна. И като дойде голямата вълна (дето и викаме разгонване) се ебават мамите и на Божествата и на Демоните. Та, по тая логика не ми се вярва много да има чиста платоническа любов за вечни времена (поне при здрави и нормални човешки същества).

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.10.09 12:55



Точно!
поради което и моята тема....
имам нетърпимост и необуздан присмех към фарисейските дедови осукваници и пристиснатите лицемерия....



Тема Re: Вечната Любов. Платоничната Любов.нови [re: dalya_night]  
Автор landing ()
Публикувано14.10.09 13:16



Има платонична любов, но с уговорката, че си трайка да и дойде времето да стане неплатонична. Поради обстоятелства разни- далеко ситуирани участници или прочие невъзможности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.