Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови  
Автор Alice(iw) (регистрирана)
Публикувано01.10.09 18:35



Драго ми е да посетя този весел и добре осведомен клуб.

На моя приятел му предстои голям юбилей. Мина вече епохата, когато редовно му подарявах ултрамодерни високотехнологични играчки и той сияеше от щастие.
Решила съм да го изненадам с приятно прекарване в СПА център, с бани, масажи и глезотии. Разбира се, порових по мрежата и си отбелязах някои възможности. Живях няколко години в чужбина и там ми е ясно положението, много напред са с материала. Но тук още не мога да се ориентирам, макар да виждам определен напредък в тази област.
По-конкретно ме интересуват тези центрове, където се споменават 'азиатски терапевтки', чувствени наслади и.т.н. За информация, не съм ревнива - важното е той да е доволен от подаръка и в двата смисъла.
Ясно ми е, че от сайтовете не може да се разбере до къде се простират тия чувствени наслади и бих искала да попитам за лични впечатления.
Обаче на сайта на един СПА хотел имаше и СПА етикет - сред правилата пишеше, че трябвало да си задължително с бански на масажите. Това няма как да се хареса нито на него, нито на мен, разбира се.

Може и на лични бележки да ми кажете, ако ще се сметне за брутална реклама тук в темата или нещо друго. Не давам конкретни връзки, пак по тази причина - и аз мразя спам по клубове.
И още, за предпочитане да е в София или съвсем близо.

Малко дълъг се получи въпросът, ама моментът е твърде отговорен.



ad infinitum ...


Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: Alice(iw)]  
Автор Цap Изpoд ll (лалаист)
Публикувано01.10.09 18:42



Освен да му завидя, друго не мога да направя!




______________________________

21.12.2012 наближава!

Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Alice(iw) (регистрирана)
Публикувано02.10.09 18:39



Тези думи ми подсказват, че съм на прав път с подаръка.



ad infinitum ...


Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център. [re: Alice(iw)]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано03.10.09 00:53



ултрамодерни високотехнологични играчки

- Страхотен речник Ако попаднеш на следващото си четиво, какво ли клише ще добавиш, за да си ултрамодерна



Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: Alice(iw)]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано03.10.09 14:32



Що не му подариш романтично джакузи за двама? Адкси е гот!





Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: kotaranko]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.10.09 15:23



А аз се замислих какво е ча па толко ултрамодерно в днешни времена. Да не му е купила ДжиПиЕС, който не бачка в България и още се смята за ултрамодерен по тази причина?

Да не би да му е купила електронна везна да си мери килограмите? На някои хора това им изглежда последна дума на техниката



А може би го е снабдила с портативно ДВД плеърче за колата, и сама го е монтирала? По-ултрамодерен подарък от това, здраве му кажи, подаряващата да извърши сама ултрамодерния монтаж?


Извън плейстейшъните, остана само космическа техника да не сме споменали още, но освен да му е подарила някой сателит ?


Каква ултрамодерна загадъчност, а?

Разбирам защо мъжете се смеят на жените за ултрамодерните им технични способности точно в такива случаи и мен ме избива на ултрамодерен и високотехнологичен смях

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: kotaranko]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано03.10.09 16:02



За жените е нормално да не различават подробности в техниката, за това клишето е оправдано. Все пак е наблегнала на важното :-)

--



Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.10.09 21:30



Само да не се окаже, че вторият е Митьо Пищова, че кофти тръпка.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Въпрос за чувствен подарък в СПА център.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор wiski (с лед)
Публикувано03.10.09 21:36



не,беее...тая е тайн полицай!търси секс клубове,дет не си плащат данъците.





Тема Трудна задача и все пак -нови [re: Alice(iw)]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано04.10.09 18:24



Виж си пощата.

И един коментар - не знам в коя чужбина си живяла, ама това не е до напредналост/изостаналост на страната, а до други фактори.

Извън няколко страни (всички - МНОГО по-бедни и изостанали от България) в южната и източната част на Азия, добро съчетание на търсеното от теб просто го няма.
Или ще са секс-жрици, които правят някакъв масаж, или ще е някаква друга, къде по-добра, къде по-лоша, като съчетание, посредственост.

Така че - недей с тези банално-досадни (и много често - не особено верни) вметки на тема "изостаналост".

~*~



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.