Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: втори път -не?нови [re: _Brave_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.09.09 12:21



Аз например не обичам да завтарям. Предпочитам един дълъг тек.

А така, кажи им!

Завтарянето е за ... неотличниците, в най-добрия случай за луди-младите, дето не ги бъркат разходи на енергия и си мислят, че тя е неизчерпаема.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: втори път -не?нови [re: _Brave_]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано17.09.09 12:27



виж сега, изказала съм се малко емоционнално, щото тъкмо бях дискутирала подобен прооблем и бях така доста ядосана на един подобен такъв крехък
и съвсем не съм казала, че всички мъже са с креххка душевност, само някои и продължавам да го твърдя, макар сега вече да не съм така под силно емоционално влияние
според мен има хора и хора, с едните става ""диалога" ( кавичките са щото нямам неппременно предвид разговор, а диалог под всякаква форма), с другите ЦЪ
и не, не захвърляме всеки, който не може да повтори, нито пък ако съвсем не може да те изчука, затова и съм казала, "ако искаш да си наебана"
инак смятам, че трябва да си претеглиш нуждите и желанията и да прецениш дали можеш да караш с това, което ти предлага човекът, или като не можеш- да си хващаш пътя
мен ако питаш, условно ми е това един, два, три пъти, щото нямам нищо против да го броим за един с всичките му прекъсвания за раздумка, за гушкане и каквото там се случва, особено ако имаме време да се търкаляме в леглото цял ден



Влюбена в теб


Тема Re: втори път -не?нови [re: _Brave_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 12:34



Понякога прекалявате с тази въображаема "крехка мъжка психика".

Тц! Доста мъже злоупотребяват с "крехкостта" на мъжката си психика по въпросите на секса. Съм забелязала. Ти му правиш деликатен намек, че го желаеш още от цялото си сърце, душа, джигер и задник, то ти се начумери като тъмен облак и ти се тросне, че толкоз може. После се дърпа като ударен от ток, колчем му посегнеш към пакета, за да изрази обидата си още по-ясно от това колко е недооценен.



Не си заслужава винаги усилията да се вживяваме в ролята на пърхащи около деликатната му мъжественост пеперуди. Хем изморително, хем глупаво, погледнато отстрани. Същият този, ако не му осигуриш пИрфектна програма всеки път, когато му дойде музата, пак ще опищи орталъка колко е онеправдан и недолюбван. Все повече се убеждавам, че грижата за сексуалната култура е повече на дневен ред при жените, отколкото при мъжете като цяло. Толкоз, може един мъж, ако иска да се изучи как да си контролира еякулацията и да направи секса си по-качествен. Не живеем в гората, все пак - информация бол.



Тема Re: втори път -не?нови [re: paзбиpaм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 12:37



Не се втелясвай. Завтарянето е за който си го може. Аз си го предпочитам и след 2 часа сефте. 10-20 затихващи и неоползотворени миниоргазма няма да си ги слагам на влог в банката я.





Тема Re: втори път -не?нови [re: Aлиca.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.09.09 12:43



Ами ... можели са го, могат го и дано да го могат и за в бъдеще, обаче пак съм на същото мнение.

Който го може добре единия път, не ми оставя за влог, пък авоари дал Господ при мен.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: втори път -не?нови [re: Aлиca.]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано17.09.09 12:52



А, кой ти е обещавал, че при секса всичко ще е лесно, бързо и качествено? Нима мъжете не правят същите пеперудени пърхания за да вкарат в леглото и да осъществят някакъв секс с девойките? Нима те не се сблъскват с настроения, очаквания, неразположения, усуквации и модерации от всякакъв тип? Просто такава е играта. Вероятно някои сте прозрели, че мъжът не е секс-машина с надървен по женско желание хуй и с копче ОН-ОФФ на гъза.
Воден от вроденото ми разбиране за равноправието между половете аз зная, че ако съм недоебан, трябва да положа усилие за да променя това положение. Опитът ми досега ми казва какво и как да направя. Аналогично допускам, че и недонаебаните женки трябва също да положат усилие, което техния опит ще им покаже какво е. Да, може да е изморително, може да е глупаво погледнато от страни, но... има цел.

Сега аз не мрънкам, че има лигли в перманентен ПМС и дрисли по- претенциозни от самата Претенция. Приемам ги такива, каквито са. Ако са ми цел - съобразявам се с тях и вадя съответния... "инструментариум", ако не са ми... пука ми на мандрахулката.

За съжаление обаче съвременната жена за първи път се сблъсква с нуждата да мисли по въпросите за секса си. И предпочита да намери вината в другия пол, вместо в собствената си неподготвеност. За това си права за грижата и сексуалната култура на жените. Всичко което си написала, относно мъжовете може да се приложи 1 към 1 и към женките.

И този ми пост изобщо не е конфронтация по линия мъже-жени. Напротив, целта ми винаги е била да кажа, че разликите между хората не са толкова големи, нито толкова полово диферинцирани както някои се опитват да представят. Има крехки психики - да. Но не крехки мъжки и крехки женски, а просто крехки.

Надявам се това тук да не се превърне в повод за поредното надцакване кой е по- по- най-, защото това НЕ решава проблеми, а само ги създава.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Редактирано от _Brave_ на 17.09.09 12:53.



Тема Re: втори път -не?нови [re: ari1234]  
Автор Aйшa ()
Публикувано17.09.09 13:35



За мен така като чета, става дума за сексуално несходство.
Ти казваш, че сексът поначало е нередовен, добре. А имало ли е случаи на редовен секс? Примерно на почивка, когато сте нонстоп заедно и либидото се нагорещява, правите го всеки ден - пак ли е така?

qui nimium probat, nihil probat


Тема Re: втори път -не?нови [re: ari1234]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано17.09.09 14:00



Аз и в поста на Веселка разправях, че имах една такава връзка, продължила почти 3 години, в която имах подобен на твоя проблем, който, за съжаление се задълбочи, вместо да се оправи. Изводът му накрая беше, че проблема е в мен, тъй като съм свършвала бавно. Ами не мога да свърша за 2 минути, бе, мамка му!



Редактирано от copadevino на 17.09.09 14:01.



Тема Re: втори път -не?нови [re: _Brave_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 14:01



А, кой ти е обещавал, че при секса всичко ще е лесно, бързо и качествено?

АЗ!



Щом аз го обещавам и го мога, значи и другият е длъжен.



Тема Re: втори път -не?нови [re: ari1234]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано17.09.09 14:01



Ами като не може да държи повече, колкото искаш, тогава увеличете предиграта .... за да се опече хубав хляб, трябва добре да е загрята фурната



Мисля в движение


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.