Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: втори път -не?нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 20:31



Слънчогледова, какъв черен цвят те пати? В умрялосиньо си е никът на жената.





Тема Re: Лисооо....нови [re: Melany99]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 20:33



Като не ми свършва, много се подтискам, начи. Все си мисля, че не му се секси с мен твърде, ами само от кумова срама се напъва.





Тема Re: втори път -не?нови [re: Aлиca.]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано17.09.09 20:34



лиске,..аз ли не видА или на теб монитора ти играе номера?? я ми кажи всички нови никове на първа като ги почнеш тия цифрените12..1234..7878787 и дамата маянамсикоя...и те ли са ти урелОсини??? или са черни...питам сериозно, че нещо се размислих



Тема Re: Лисооо....нови [re: Aлиca.]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.09.09 20:38



Ти пъ...мноу важно.

На теб винаги ли ти се готви, пере и т.н.?



Тема Re: втори път -не?нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 20:39



Ма да си сменяваш монитора! И в другата тема бая ти се почудих - баш умрелосини са си никовете, хората още не са се сетили да си избират цвят и карат с какъвто мороникакъв Дирът им слага по подразбиране.





Тема Re: Лисооо....нови [re: Melany99]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 20:43



Ааааа, аз съм перфекционист, на мен си ми е важно. Не стига, че обяснявам надълго и нашироко особеностите на мойте си през един-три тека оргазми, че да не ми се подтискат откъм некадърност, ами и секс за "да минава ред" да търпя. Не мой тъй! Или ще ебе, когато му пращят ушите от мерак, или ще си пием бирата и да не ме юрка излишно!





Тема Re: втори път -не?нови [re: Aлиca.]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано17.09.09 20:45



ни мой да бъде....на Айшето ника е със сигурност черен...и тия са такива. Отивам да си прегледам очните дъна...хахахаха....още ме държи от темата с вицовете
После ще се върна да проуча новите цифрови никове с приблизително еднакви проблемиднес ми е нещо мнително...ти няма ли да се ядосаш ако някой дето си няма много работа почне да си пуска разни измислени проблеми и ти вземеш, че и му отговаряш..



Тема Re: втори път -не?нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.09.09 21:01



Теорията с цифровите никове я оставям на тебе да я доразвиваш. Винаги ми е било интересно защо хората си слагат цифри в ника. Аз си имам теория на цветовете на никовете и даже ги свързвам с определен светоглед, начин на разсъждения и характер. После можеш и тема да издадеш, че да обменим опит.

Повредата е във вашия телевизор. Ако ме виждаш резедава, себе си оранжева, Айшето черна, Далията кръв червена, пък Морганата убиточервена малко като кръвен съсирек, значи или мониторът ти се ебава със синьото, или си развила скоротечен далтонизъм.
Ама може и да е от тревата, тогаз сменяй пласьора.





Тема Re: втори път -не?нови [re: Aлиca.]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.09.09 21:07



Аз си сложих, щото нямаше свободен само Мелани.

Редактирано от Melany99 на 17.09.09 22:23.



Тема Re: втори път -не?нови [re: Melany99]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано17.09.09 21:21



Рекламата е в основата на бизнеса






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.