Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Петък... точните думинови [re: Poшko]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.09.09 11:13



мъж който обича една жена, уважава, изпитва секси, физическо и всякакво привличане към нея, разбира се с нея спокойно му е, готино му е да се прибере у дома и да намери там своя пристън и уют не изневерява,

както и обратното за една жена, осталите варианти са ....скука





Тема Re: Петък... точните думинови [re: ти]  
Автор Demon. (мистичен)
Публикувано04.09.09 11:23



Някаква идея от какво зависи дали ти е интересна?

Мисля, че има и други неща освен това да сте си интересни. Например, общи победи, общи поражения - въобще, усещането че се борите заедно с нещо.



Тема Re: Петък... точните думинови [re: dymo]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.09.09 11:31




Веселяшко!
Не разбирам много само защо връхта на щастието се предизвиква от гаранцията/доказателство за моногамност - има толкова хора, които са много моногамни, но вгадяват живота на партньорите си по др.начини..тормозят ги психически и физически, държат се безучастно/студено/дистанцирано/охладняло и пр безсмислия.

Инак..да, колко му трябва на човек - една дума, ама казана на място, в точния момент, когато е готов да я чуе, осмисли със сърцето си и да отреагира. По - рано или по - късно..не е моментът, отишъл си е.




Тема Re: Петък... точните думинови [re: Demon.]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.09.09 11:33



именно...
ако в началото на връзката на мъжа , респективно жената са му били интересни супер секси гащите и якият бордо сутиен или пък адски му е интересно че и е сложил морковче в дупето или тиквичка в писаната и това гое възбудило и неа на супер ННННН степен, то след това пък му е интересно да види корема и как се увеличава и как и с епроменя тялото като майка или пък да види детето им което има общи черти на двамата или пък да му е интересно как тя го възпитава говори с него илипък как внуците им растат и им се радват или как след като е взел първата виагра на 80 г. пенисът му е станал огромен:)) то ина жената ще й бъде адски интересно и така в интерес си отиват от този свят...



Тема Re: Формулата на моногамноста енови [re: Aлиca.]  
Автор ти (Rainmaker)
Публикувано04.09.09 11:33



Изневярата е труднa за рационално обяснение, мислеше той вперил поглед в ритмичните движения на женския задник. В лице тя бе значително по-грозна от жена му, но на задна ставаше идеално. Защо ли се бе захванал с нея, запита се той сигурно за стохиляден път. Животът на човек зависи от толкова много неща, просто няма начин всичко да се анализира до такава степен, че да се проследи причината за дадено действие до самото й начало. Всичко изглежда съвкупност от фактори, някои закономерни, други случайни. Все пак, времето бе последното нещо, което му би хрумнало, ако трябваше да назове причината за изневярата по принцип. Но ето че точно то бе причината сега да се намира в тази хотелска стая, на път да напълни трети презерватив в рамките на половин час. Нещо, което никога не му се случвало с прекрасната му съпруга, в която продължаваше да е влюбен.



Тема Re: Петък... точните думинови [re: Demon.]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.09.09 11:37



аз пък на един купон някога си паднах яко по един пич, пичът така бе хлътнал и той по мен та явно от "страх" от това да си даде кураж ли пийна малко повече от допустимото за него

след това запалени от луди страсти и двамата се скъсахме от целуване на балкона и насам натам, най накрая решихме лягаме си:))) ....хооп изненада не му стана ако щете вярвайте така се бе наточил, че като легнахме не му стана заспахме кротки и омайни:)) на сутринта се хилихме като луди и след една готина закуска с кифли и кафе се наебахме като луди ...най накрая ...бе гот



Тема Re: Петък... точните думинови [re: dymo]  
Автор Demon. (мистичен)
Публикувано04.09.09 11:41



Димо, не знам дали е откритие за тебе ама след много алкохол на мъжете не ни става, никаква изненада не е. Всички така казват, но в интерес на истината това не го знам от опит, явно в малкото случаи в които съм достатъчно пиян не ми е до секс...





Тема Re: Петък... точните думинови [re: impulce]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.09.09 11:41



е явно този ти пример за моногамност иде да покаже че тези хора не са един за друг





Тема Re: Формулата на моногамноста енови [re: ти]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.09.09 11:42



Дотук добре.



Но имаме омръзване /взаимно по подразбиране/ и възможни действия или бездействия /не ги подценявай бездействията/ в зависимост от времето /какъвто и неизяснен смисъл да влагаш в тази дума/.

Сюжетната вероятност на авантюрка с грозна жена, без лирическият герой сам да знае защо се набутва, я отметнахме от списъка. Той дори хабер няма защо се чука като ученик.
Друго?



Тема Re: Петък... точните думинови [re: Demon.]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.09.09 11:47



има и друг ефект на някой мъже им става така яко, така им е здрав и корав и не могат да свършат помпат до откат

аз констатирах, че след като съм пийнала в смисъл не пияна , а приятно отпусната от 1, 2 питиета по силни оргазъмът ми закъснява в смисъл хаааа да дойде и пак не става, хаааа и пак не и така докато настъпи, та да бе и в този смисъл ако щеш хората мъжъти жената трябва да се намерят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.