Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.09.09 11:23



поне кажи че дишаш тежко!





Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: Poшko]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.09.09 11:24



Роше теб да не та е страх че некоя ша ти гепи маторя?
или после се разгръщаш в рокерския вариант ?!





Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: ти]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано03.09.09 11:25



Бе ти, откакто Цайко пусна статия, че програмистите ебат като богове, много стиснат си станал на приказки.


Земи изпусни малко въздуха.



Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: ти]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.09.09 11:25



айде да разкажеш ама така -с подробности...интимна прическа нещо? бакембардчето? ланци часовници?!





Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: dalya_night]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано03.09.09 11:26



Аааа, за "вътрешните" реакции ли питаш...

Стомахчето ми се свива и крачката ми се разтреперват и ми е едно такова отмаляло... Забърквам си една чувствена каша от кеф и шубе.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.09.09 11:26



Лисчо кажи за теб ,нема ви обикалям кат сервитьорка





Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: dalya_night]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано03.09.09 11:30



Какво да ти кажа - изненадват се като ме видят на матор ... пък и обичам да го карам екипиран ... не да се развявам по парадна унифрма на матор ...
аз не съм типичния рокер. Тия събирания и изпълнения по групички не ме кефят. Карам си сам заради кефа от карането ...


по-добре жена кучка - отколкото овца!


Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: Aлиca.]  
Автор ти (Rainmaker)
Публикувано03.09.09 11:36



нищо особено няма, един душ, който така или иначе винаги взимам след бач, бельо, риза, костюмарата и чепика, никви вратовръзки и парфюми, часовници и дрънкулки не нося, слизам с асансьора до гаража, мятам се на измитата и ръчно почистена мерджана и съм готов



Тема Котаканови [re: dalya_night]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.09.09 11:45



чакам аз, той ше ви каже що е то аут-фит - за среща и има ли почва той у нас..



Гледам масово хората тъй си ходят ката ден, дет се вика, тю..може пък да е щот много често имат срещи..

Тц, тц..ей ся са издадох вече...
Мъжете..малеййй..има таквизи кокони и там, и вълнения, и трепетно очакване...ма не щат да кажат..



Тема Re: Декорации при нова авантюранови [re: Poшko]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.09.09 11:46



чакай да ти разкажа за една моя среща с матор
хем не беше хич либовна , ами по бизнес
значи чуваме се , разбираме се , нещо ще обжалваме , ще борим един застраховател че не му плаща.
Човека вика-де да се чакаме и аз му казвам-в градинката лятната на гранд хотел софия , на гурко.
Седя си аз , пия си нещо там в градината , обстановка хубава , луксозна , време топло-юли , хората полуголи в градинката пред народния театър майки деца колички късни следобедни срещи , разни хора по масите си хапват пийват. Хубаво. И нещеш ли се чува грохот. Ама див рев на двигател на матор /не ма питай къв , ама човекът е живял в америка 10 години/ , и изпъква из затворената уличка накрая и гледката след звука-обвит в син дим и мирис на изгорели газове чарвен мотор с много никел , а на моторя-въпросния клиент , с кожени дрехи кожено яке каска , облечен като космонавт , ситен като курнишон .Синия дим застила равно градината , после кафененцата отсреща , хората бърчат уши и носове.Аз и хабер си нямам , че този човек чакам , а всички го гледаме като голяма нахална гнусна зелена муха , която еба майката на целия пейзаж. Вади телефон и набира и аз почвам да звъня.

Подпря мотора на едно каче с озеленяване в градината на хотела и се изтърсули на масата, като по пътя помоли майките с количките да си ги приберат...
голям срам брах с тази мравка-моторист.(.....

р.р. така дойде и в съдебно заседание




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.