Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано01.09.09 21:49



Майстори - смърт! (само за Мечката няма смърт - той е безсмътен)
Трябва да се изправят до входната врата, да с нашибват с камшик преди да ги пуснеш вътре да си вършат работата. После като приключат да правиш преглед на свършената работа и пак с камшика.
Ето ти компания за глупости. Ще мастурбираме и ще си говорим глупости. Днес ми е тъпо и на мен ... няма такива идиоти на работа.

Това най-долу в синичкото е апсолютно буквално. Изтущен съм. Имам нужда да презаредя. Връзките изискват в момента. Най-малкото внимание. Което нямам сили да им отделя. Имам нужда да бъда сам рогат и намусен известно време. Да пребия някой (може и на волейбол). Да се напия зверски с 2мата батки, които много обичам. Да си поправя шибаното БМВ на което разглобих извадих двигателя в неделя и тн и тн ...
Та както виждаш изобщо не ми е до жени. Бактън




по-добре жена кучка - отколкото овца!

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: paзбиpaм]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано01.09.09 21:50



и то като се замислиш егоистична.
Това са така наречените от мен хора катализатори ... отключват в нас непознати дълбини - мамка им аз на тях.
срещал съм само една такава жена и тя беше 1вата.
от тогава - суша


по-добре жена кучка - отколкото овца!


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.09.09 21:51



Какво са 2 км като за моя кракомобил? Ма пък като ме домързи, ще се уча да фотосинтезирам от теб.

Мале-е, сериозно взех да си го мисля, ама не мога по-рано от 9-ти май, даже изобщо не съм сигурна, инак имам отпуск неползван и от миналата година. Аз, ти и дечица?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано01.09.09 21:52



За мен 2 бири и една подлютена супа топчета.


по-добре жена кучка - отколкото овца!


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: Д.Ц.K.]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано01.09.09 21:53



Баш се радвам!
Уроците са 2рото най-ценно нещо което получаваме - след спомените




по-добре жена кучка - отколкото овца!

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: Poшko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.09.09 21:53



Това са така наречените от мен хора катализатори ... отключват в нас непознати дълбини - мамка им аз на тях.

Вярно, че мамка им, освен дето да са благословени.

После почват да намазват и не дотам заслужили.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: Poшko]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано01.09.09 21:54



ми аз ги изгоних преди камшика, баси каква съм загубена, отиде ми екшъна


хм телето, то няма лошо да си помастурбираме малко за разтуха, е ся ша извадя вибратора, щото както се разбра, нямам наоколо мъж, та мастурбация ще е
чакай малко, двамата батки какво значи, ти не беше ли средното?
тва мотора ли е?
има ли нужда от помощ?
не аз де, ма.....
кво стана с жената?

Влюбена в теб


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано01.09.09 21:54



ша даваш без причина , ама то вътрешния ти глупомер /всеки има такъв/ ще се счупи като видиш, че наливаш в празна каца без дъно...

сега , има един трик с даването , има безнадеждни инвестиции , и ако човек изсипе много ресурс после му е трудно да си тръгне заради собствените му усилия , даване , разсипия...! И остава бе , остава , и си самонабръмчава главата :
"Не , не може Пешо да е такъв гъз , Пешо е понякога кофти , малко пие и ме бие , ама е имал тежко детство и е видел сигур баба си по килоти и от там се е чалнал - за тва Пешо не е лош ами ще поостана аз , той ме бие щото ме обича , утре ще му направя една баница на Пешко и сигур ще се усмихне кат му покажа биричката от хладилника...."

Тека се жуми за истината. Щото ще избоде цената очите , за това по-добре кьорав-за мен това е абсолютен социален феномен , и се среща много много често...



Тема Re: Цената на връзкатанови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.09.09 21:56



Добре, де.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: paзбиpaм]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано01.09.09 21:57



ами оливат се ... пък на теб като ти поприключи химичният процес па вземеш да се поосещаш, че десния ти горен кътник се клати от преживяне ...
абее ... мазане да има


по-добре жена кучка - отколкото овца!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.