Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Цената на връзкатанови [re: LadyMorgana]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано01.09.09 17:45



бе извинявай, все се каня да те питам, ама само от един опит ли доби тази житейска нагласа?
не ме разбирай грешно, изобщо не я осъждам, даже обратното, но на мен ми струва повече опити

Влюбена в теб




Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано01.09.09 17:55



.... имам повече връзки на сметка - не е само един опит, споко.

Живяла съм 'полусемейно' само веднъж - това ми струва усмивката и ми остави детето. От тогава обаче си 'стъпих' на краката и някак не виждам какво повече мога да дам на някой мъж - аз не съм весела и безгрижна жена, сприхава съм, заядлива, мъжки мислеща и по-начетена от поносимото за мъжете. Поне сега оправдавам това, в което ме упрекваха докато бях уж нечия избраница!




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: LadyMorgana]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано01.09.09 17:57



ее, не съм казала, че имаш само една връзка, питах само този опит само от нея ли доби
иначе, аз мисля, че равносметката си е добра- едно дете е най-доброто, което може да имаш, независимо каква е била връзката



Влюбена в теб


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.09.09 18:26



Обикновно нерви.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано01.09.09 18:28



колко?
колко нерви плащаш преди да резнеш?



Влюбена в теб


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.09.09 18:46



Не бе Глупи, аз нерви го казах най-общо, защото колкото и добре да върви една връзка, тя най-общо казано се крепи на разбирателство и компромиси. А компромисите, колкото и да са взаимни, са си баш нерви.
Иначе зависи, забелязвам, че прагът ми на поносимост е бая намалял....

Но все пак определящото са чувствата ми към човека.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Цената на връзкатанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано01.09.09 18:50



ааа мани ги тия
те чувствата са до едно време, после кат стане непосилна тегоба тва с компромисите, ебала съм и любов и чувства, да ма прощават за езика
ти земи ми са качи на главата с кубинките и пак ела да ми говориш за чувства
бе, днес малко мразя мъжете, ма сигурно е преходно


и чакам от теб една информация, де е?

Влюбена в теб

Редактирано от glupcho на 01.09.09 18:51.



Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.09.09 19:11



Е, ясно, че почне ли да ти скача по главата, ебем ти любоФ, ебем ти тръпка, такъв сиктирмарш му се пуска, че му дават заето ушите.
Не съм те забравила, споко

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано01.09.09 19:22



Доста нерви и след това липса на всякаква търпимост. Сега си пробвам последното, колко търпение имам да си играя на котка и мишка с един господин





Тема Re: Цената на връзкатанови [re: glupcho]  
Автор XeйЖивoт! (no way)
Публикувано01.09.09 19:36



Има неща (и връзки), които си струват цената - и колкото и висока да изглежда, получаваш нещо толкова безценно, че чак не я усещаш тая цена... И дори с кеф я плащаш и си подрипваш и подсвиркваш.

А има и такива неща (и връзки), дето са си живо менте и нищо не струват, въпреки че плащаш непосилна цена - е те тогава определено усещаш тежестта.

Има и такива, дето са уж чиста аванта, пък после ти излизат през носа...

Във всеки случай, ако усетя, че плащам с изкривявания на личността, че спирам да бъда себе си, че си променям драстично навиците за нечий кеф, че правя твърде болезнени компромиси или премълчавам и търпя нещо уж в името на мира - това ще рече, че плащам твърде висока цена и връзката не си струва. Е те тва е, много съм безценна, за да продам-предам себе си...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.