Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "Хубава свирка" - crash courseнови  
Автор sisita (Lady)
Публикувано27.08.09 15:31



Заинтригува ме темата за "свирките".
В смисъл - мъжете не ги кефи (достатъчно), това, което получават от жените и обратното. Но пък и мъжете и жените за себе си са някак убедени, че са много добри в това начинание.
И излиза, че при всичките средства и начини на комуникация, не съумяваме да комуникираме дори съвсем ..... "регулярните" си сексуални желания и предпочитания.
Та, би ми било интересно, ако господата бъдат така добри и опишат, какво е то това "хубавата свирка", как се прави и какво включва - облизване - на члена, на главичката, "препърхване" с език по главичката, поемане на целия член, с ръцете - какво, с топките - какво, как и дали въобще? И - най-важното на финала - какво точно ви празни?
Дами, моля - вие също.





Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: sisita]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано27.08.09 15:36



те не са ли всички свирки хубави ако са от качествено дърво де



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: sisita]  
Автор Melany99 ()
Публикувано27.08.09 15:39



А, бе и аз се чудя...

Скоро гледах едни клип със свирка (северноамерикански) та, там мацката така работеше с ръцете, все едно извива пране за изстискване...и ми стана интересно, май това се счита за правило при свирката. Взех да гледам други специалицирани видео-материали за справка - ами все така вътрят ръце девойките, че чак се уплаших да не повредят нещо ... члена.



Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: Melany99]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано27.08.09 15:44



а ми просто са старателни или просто се заиграват с него мислейки си Моля де де сати по голям и твърд много си мек ощеее



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: hubavkata]  
Автор Melany99 ()
Публикувано27.08.09 15:49



Ами това не е ли болезнено?



Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: Melany99]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано27.08.09 15:58



Чи де да знам щом не се дърпат начи не го боли я да питаме тук присъстващите мъже те най-добре ще кажат

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: sisita]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано27.08.09 16:04



Езиковите занимания винаги започват с познания по анатомия (но не от 8 клас) :)
Изисква се теоретична подготовка и емпирични упражнения с опитни обекти (мъжове). Проблемът е, че както навсякъде и опитните обекти се различават откъм реакция на определени дразнители. Примерно: едни са по чувствителни откъм главичката на члена, други - откъм ствола му. Едни реагират с благодарствен екстаз на масажиране на топките, други рипат кат седнали на котлона. Затова първия практичен съвет е внимааателно да се запознаете със спуцифичните особености на мужкареца, дето ще обсвирвате. При всички случаи употребата на зъби е противопоказна (освен в моменти на садо-мазо настроение). Всякакво ползване на устни и език е добре дошло. Третият момент е ползването на ръце. Желателно е, а при някои по-нечувствителни мъжове си е направо задължително, защото дразнението на устните и езика не им е достатъчен стимул да свършат. Тук има една уговорка. Ако човекОт е напращял и загорял като цигански тиган не му трябва кой знае колко за да гръмне с топа, но ако води редовен и задоволителен полов живот - си изисква по-осезателна стимулация. Естествено едната ръка обхваща (ама не силно ей, да не го удушите хайванчето) ствола на члена и извършва движения нагоре-надолу. Всяко момче може да ви покаже какви точно, защото ги прави от ранно детство. Другата ръка е фрии стайл. Масажира топките (ако не е противопоказно), драска ги с маникюр, тършува тук-таме... бе квото си иска, но да не се умори, че ако първата каталяса, втората ръка да поеме "щафетата". Четвъртия момент е смукането (което неправилно се нарича духане, даже духането е опасно, но това да го изясни лекар). В момента на еякулацията (и ако нямате нищо против да я приемете в устата си) смукането води до едно особено силно приятно усещане. Не съм вниквал във физиологията на този момент, но свършване от свирка без засмукване накрая е като сладолед без шоколада и черешката отгоре му. Кофти новина за любителките на шадраванчета, но... така си е.
Финалът питаш.... Ами най-общо казано (и ако се съобразим с науката) във фаза плато се изискват еднотипни дразнения, които да доведат до кулуминацията. Тоест ако в началото шариш насам-натам, пробваш осморки с език и други трикове, то към края бъди по- ... елементарна в "изказните средства" :)
Тук възниква важният въпрос какво да правят девойките когато салютите започнат. Това е мнооого тънък и фин момент. Чувствителността е на върхово ниво (справка - клитор при и непосредствено след оргазъм). При всички положения стимулацията не трябва да спира, но да не е толкова интензивна както преди да почне зарята.

Оф, ама и аз съм един разказвач...

Дано поне усилието ми да бъда полезен се оцени!

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: _Brave_]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано27.08.09 16:10



как хубаво разказваш чак ми се прииска да се пробвам мамка му



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Ехеянови [re: _Brave_]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано27.08.09 16:13



верно краш абеве изложение.. алфа и омегата на свирката.

алиса ще ти каже пасирана кашичка



Кажи сега какво те е изненадвало суперприятно при духане..

Щото другите не говорят... тебе те питаме...



Тема Re: Ехеянови [re: Lady Likes Sex]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано27.08.09 16:19



хиххи малеееееее каква съм ужасна само простотии ми ражда мозъка днес пък не съм русо Ще го изненада ако когато си отвори очите в момент на екстаз и види мъжко лице м/у краката си сигурно .Не ми връзвайте разлигавих се

Ангел в очите ,кучка в мечтите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.