Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 03.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: _Brave_]  
Автор Бacтeт (котка)
Публикувано29.08.09 15:37



Много добре познавам всяка клетка от мъжките полови органи и степените на чувствителност при отделните мъже /и хиляда пениса да е лапала една жена, това не я прави спец./.
Мъжете със силна чувствителност са единствените, които имат по-чувствителен ствол, но спрямо чувствителността на ствола при останалите мъже, а не спрямо чувствителността на главичката и тестисите. Когато не са достатъчно възбудени и ги пипнеш по главичката те изпитват чувството 'удряне на ток', което е неприятно и за това предпочитат да им се стимулира само ствола. Но си има техники, които се използват при този тип чувствителни мъже и при стимулация на главичката в определен момент ги изстрелва в космоса.

То е като да те убеждавам, че няма вагинален, а само клиторен оргазъм щото във вагината няма чак толкова нервни окончания
Ако беше следил внимателно диалога. Не че няма ... при клитора са концентрирани, а във влагалището са разпръснати на по-голяма площ, от което е и разликата във времетраенето на оргазма


Но нали целта беше да ми се натрие носа, а не да се обсъждат конструктивно нещата, та за това никой нищо не разбра.

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: Бacтeт]  
Автор lzbg ()
Публикувано29.08.09 17:42



Толкова нищо казано с толкова много думи...

Още преди седмица ти писах, че кур може и да си виждала, ама през кривия макарон. Бравето , щото е възпитан, ти го каза по меко. В интерес на истината се съмнявам, че и клитор си виждала, ама това си е малко крайно, та няма да обяснявам защо.

Изстрелване в космоса, бах маа му, каква си магьосница и удряне на ток - бах маа му, колко тъпня си събрала напоследък.

Това, че се заяждаш с който ти падне мога да го понеса. Ама да ми обясняваш какво ми става на пениса - е, не мога. Мога ли да те помоля да си се заяждаш, но да не ми обясняваш къде ме удря ток, и колко ствола ми е отделен от мозъка...



victoria per caudum

Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: lzbg]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.08.09 17:58



Ти не си останалите мъже, дето ги удря ток, ами най-обикновен средностатистически евач. Безчувствен.



Аз пък съм забелязала, че някои мъже реагират като от токов удар няколко секунди след изпразването. При запитване са ми казвали, че им става много чувствително на силни дразнения мястото под шапката. Около главата, която участва в свирката, не оная безучастната с ушите. Има ли нещо вярно? Ако да, веднага обявявам съответните курове в култивирани до определена височина клитори.



Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.08.09 17:59



ма глюпости-просто му е гумен , за тва





Тема Re: "Хубаво лизане" - Беливърнови [re: dalya_night]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано29.08.09 18:04



Тенкс!

С кафе пред теб,за тези безценни уроци,нема се излагам







Тема Re: "Хубаво лизане" - Беливърнови [re: zemnovodno]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.08.09 18:06



малко бейлиз с ледче ще е супер
сигурна съм че на уискитата тъй или иначе ще има вечно опашка





Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: Aлиca.]  
Автор lzbg ()
Публикувано29.08.09 18:07



Виж сега, имам намерение да подаря на пастетчето, живка или жижи един мангал, да му тренира на кура. Ще научи всичко за клитор, вагина, свирки особено, анал и още какво ли не. И да заповяда след две години, ще я четем в захлас.

А специално на твоите въпроси, ще се радвам да отговоря след час ако имам време, или утре.

victoria per caudum


Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: dalya_night]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.08.09 18:08



И това, дето се фука с дълбокото гърло, всъщност им правел гастроентероскопия със всевиждащото око.





Тема Re: Пиленови [re: Lady Likes Sex]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано29.08.09 18:11



Нема страшно

Много добър артист съм и никога няма да позволя жената да разбере,че не ми е чак толкова приятно.А и това ,че не обичам,не означава,ама в никакъв случай,че не го правя добреСъвсем честно ти казвам,че никога в това отношение не съм имал провал



Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.08.09 18:12



той е професор Гастроентероскопист-патолог-
патос-патка
логос-наука
гастро-черволяци
ентеро-изнавътре
скопия-киризя

разбра ли ма сега?!




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.