Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 03.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: _Brave_]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано28.08.09 12:42



Съвсем нисък, стилен и перфектно поддържан.





Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: sisita]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано28.08.09 12:44



Значи не е от това :) Сигурно си падаш по определен тип мъже, за които типов белег е аналната недопустимост :)))) Затова пък сигурно имат цяяяяяял ред други достойнства, дето те кефят

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: "Хубава свирка" - crash courseнови [re: _Brave_]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано28.08.09 12:53



Е с т'ва направо ме утрепа.


"Аналната недопустимост" като типов белег. Ще ми трябва време за анализ.
Но да ти кажа, за моето сексуално удоволствие е абсолютно индеферентен факта, дали ми дават или не да се заигравам с анусите им. И след като тях пък хич не ги кефи - значи сме в една лодка. А достойнствата, дето мен ме кефят, са изцяло офф топик тук.




Тема Re: Е ненови [re: Lady Likes Sex]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.08.09 13:18



Взависимост от темите, футболния и тенис календара, като последните две заемат доста време в други клубове на ДИР-а :). Не обещавам, но защо пък да не наминавам с перото и оттук понякога. И мерси за комплимента







Тема Re: Добренови [re: dalya_night]  
Автор lzbg ()
Публикувано28.08.09 13:43



Позовавам се на пакта за ненападение, петата поправка, бедният ми речник и любовта ми към тебе.


А, и на двете бири, също.
И аз те обичам...

victoria per caudum

Тема Re: Хххлъцнови [re: sisita]  
Автор lzbg ()
Публикувано28.08.09 13:45



Тия с големите размери, да си носят кръста... Не стига, че Господ ги е надарил с патки, ами сега и аз ще им бера гайлето...



victoria per caudum

Тема Голям?нови [re: lzbg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 14:06



Тоест да разбираме ли, каквото се разбира?





Тема Re: Голям?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано28.08.09 14:07



Не голям...



victoria per caudum

Тема дами, не забравяйте топкитенови [re: sisita]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано28.08.09 14:17



Първо, обичам да съм прав, а тя седнала или коленичила пред мен. Това е много важно!

Второ, идеалната свирка започва с галене и хващане в шепичка на топките. Изобщо, през цялото време е хубаво с една ръка да се придържат нежно или галят топките - това действа много стимулиращо!

Трето, с другата ръка се обхваща стълбът на истината и се започват леки движения нагоре-надолу (или напред-назад, в зависимост от позицията). Може и леко въртеливи около оста.

Четвърто, в никакъв случай не трябва да се допуска изсушаване, иначе става болезнено. С уста трябва да се прилага необходимата влага - колкото повече, толкова повече. Без излишни лигавщини, разбира се. Една от най-добрите в занаята дори винаги преди да започне да ме обслужва с уста взимаше чаша с вода до себе си, така че устата й да не изсъхне прекалено. Това е показателно.

Пето, с устни се обхваща сладоледа и се започва леко и нежно движение в синхрон с ръката. Това също е много важно. Пърхането с език е много точно попадение, браво!



Шесто, трябва да ме гледа в очите докато свършвам. Това е и единственият момент от цялата свирка, в който трябва да се приложи повече сила в стискането и да се намали скоростта на движение до минимум. Така свършването е най-сладко.

Седмо, това че празненето е приключило, не означава, че оргазмът е свършил. Поне при мен той продължава още около 10 секунди след това.

Това е в общи линии.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Дълбокото гърло!нови [re: paзбиpaм]  
Автор nerazbiram ((!))
Публикувано28.08.09 14:21



"не мога да тренирам дълбоки гърла."-щот не щеш за туй






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.