Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 03.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Оха!нови [re: dalya_night]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 10:30



Евала Дал! Потвърждавам от-до!

Особено плътното смукане.. и мъже в отрицание за анала си..

И на мен ми потекоха лигите от всички усти





Тема Re: Дълбокото гърла!нови [re: _Brave_]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 10:32



Ако щеш вярвай но в момента преси известно време ми се иска да пусна тема - мислите ли и какво, за другия, докато ви прави френска?

Аз твърде много..



Тема Re: чакай сега!нови [re: Kиpo]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 10:34



Шефе, искаш да кажеш че свирката не е минет ли?

Отделни "сиса" сама ми подкара да съм описвала обратната страна.. иначе аз за свирки искам да..





Тема Re: Дълбокото гърла!нови [re: _Brave_]  
Автор lzbg ()
Публикувано28.08.09 10:35



Сър!

Позволете ми да не се съглася с Вас.

Мъчително за партньорката е, ако тя няма предварителна подготовка. И може би подготовката е само за настройка на партньорката, че ще и се наложи да изтърпи известни неудобства.

Но!

Ако тя е съгласна да достави удоволствие на партньора си с тази техника, доверието и към Вас, че няма да я нараните, готовността и да достави наслада, заедно с физиологичната стимулация е нещо, което си струва всеки грам усилие.

Не съм фиксиран към нито една специална техника. Фиксиран съм към множеството техники, общото при които, освен всичко останало е - взаимно удоволствие, споделяне и ненасилие.

victoria per caudum

Редактирано от lzbg на 28.08.09 10:36.



Тема Re: Дълбокото гърла!нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано28.08.09 10:37



Да ти кажа мисленето по време на секс понякога е доста противопоказано, но... да, аз поне мисля. Уф... мисълите са много и различни и следват естествения развой на събитията. Варират от - дали и е удобно като съм застанал така, до - дано не спре да смуче в най-неподходящия момент :))))) (алтруизъм <->егоизъм)

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Не щат викаш в гърлото..нови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 10:37



Аз пък искам да знам дали има нещо останало в главата на мъжа, който вкарва хуя към.. хранопровода на.. някой..



И какво е в главата на лизана жена, качваща към оргазъм, към партьора си?

Освен ако не са в 69 де..



Тема въпрос нанови [re: Lady Likes Sex]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано28.08.09 10:41



терминилогия


Но да, не е.
В други езици също няма ясна терминология: Ето, на турски "педераст" е гьотверен, демек дупе-поверяващ, очевидно манафите(ебачите на мъже) са изключевни от тая група, докато модерните педали сами се причисляват там.
По същият начин не може да наречеш "дудук" или "свирка" едно близане, докато наистина "минет" се ползва и за свирка. Хубаво е да има разграничаване, за да няма терминологичен хаос.



Тема Пиленови [re: zemnovodno]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 10:42



офтито е,че аз много не обичам да правя френска,а ако получа,ше трябва и аз да се отблагодаря подобаващо!И не знам как ше ти се отплатя,ако кажеш кък я обичате вие....с подробности,не че не ми е обяснявано,но ти си гений!?!?

Вярно е кофти, че не обичаш да слизаш, ала е още по-кофти, че се смяташ длъжен да го правиш, без да си я заобичал...

Жената или френската - ако трябва да избереш кое да обичаш за добра френска, по-добре е нея..

Нека не правим нищо щото трябва, щото провала и за двете страни е почти гарантиран, баси





Тема Re: въпрос нанови [re: Kиpo]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано28.08.09 10:42



Ти, ти какво имаш предвид?



Тема Re: Дълбокото гърла!нови [re: lzbg]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано28.08.09 10:43



Принципно си прав. Но съм говорил с доста опитни и практикуващи тази техника жени и всички до една са ми казвали, че не им е приятно и, че - да, правили са го само и единствено за да доставят удоволствие на партньора си. Споделяли са за конвулсивно свиване на гърлото (рефлекс), за чувство за задушаване, обилно текнали сълзи (то човек като се задави си е така де). Само тази "първична информация" ми е достатъчна за да не я искам като техника. А, и практически не съм усещал кой знае какво по особено. Виж умелия език ясно го разпознавам и със затворени очи


Пък и аз не налагам мнение. Просто обосновавам моето си отношение към въпросната "техника". Убеден съм обаче, че има мъже, които я харесват, щом толкова жени се пънат да я прилагат или поне пробват...

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.