Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Желаниетонови  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.08.09 13:30



... какво най-много ви кара да желаете човек до вас/или около вас? Или какво ви възбужда дотолкова, че да решите да го имате някой си/някоя си на всяка цена в леглото си?

Ясно е, че ако е само до физически дадености е различно, ама ако е нещо повече от физика може да е различно, може и да е еднакво - знае ли човек




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Желаниетонови [re: LadyMorgana]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано24.08.09 13:43



Казваш да изключим физиката ...
Тогава приемам, че обекта е с нужната физика и какво остава ...
Като за начало ...взаимният интерес....
Странна работа е, че ако обекта не споделя първоначалният интерес и желания ...не мога да се ентусиазирам...
Втора точка е да предлага нещо "различно" ...поне за мен де


Трета точка да ми се е мярнал пред погледа в подходящият моментда съм в настроение ...щот може нещо да съм станала с левият крак от дясно на креватчето и тогава всичко описано по-горе ...губи смисъл

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Желаниетонови [re: LadyMorgana]  
Автор Apassionata (куча марка)
Публикувано24.08.09 13:48



Възбуждам се от интелигентността и добротата (не става дума за крайни състояния, граничещи с налудничавост и слабохарактерност).

Кара ме да желая отношението към мен (съжалявам, но съм себична и егоцентрична).

Външният вид също не ме оставя безразлична, но без други качества ми омръзва доста бързо.

Понякога думите ме разсмиват, но действията ме покоряват.

Победният удар е чувството за хумор!





Тема Re: Желаниетонови [re: LadyMorgana]  
Автор dalya_night (())
Публикувано24.08.09 13:48



на ниво "на всяка цена" сериозно мисля, че съм импотентна


не че съм против да се преодоляват пречки и да вземеш когото толкова много харесваш, ама някак си зависи от съпротивата:))

виж , на ниво "добър избор и взаимен сексуален интерес"-нещата са си нормални
отдавам възбудата на темперамент и изначална нагласа за сексене -мъжът насреща е просто провокиращ интереса и участващ в преставлението...
На практика успешните пробвани ебачи са в пъти по възбуждащи от очевидно неебимите , или от хипотетично претендиращите да са такива;
Но да ти кажа :да , кат вида остър нос или лилави очи и потичам отвсякъде-тва не е било никога....т.е. подозирам че сексуалните им вторични полови белязи като физически облик са без значение при пожелаването; може би участват в предварителното секундно сортиране? или пък после , на тепиха-нямам представа

Ти на какво кълвеш предимно



Тема Re: Желаниетонови [re: Jolee]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.08.09 13:48



... и приемаме, че това за теб е 'постоянния обект на желание' към момента - т.е. любимия на сърцето ти мъж, а не някой нов и нарочен за сваляне мъж? Нали правилно мисля, Джолка?

Щото включи и настроението си в 'обекта на желанието'




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Желаниетонови [re: LadyMorgana]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано24.08.09 13:48



Няма човек, та ако ще и най-най-най-не-знам си какъв, който да си струва да бъде ебан от мен НА ВСЯКА ЦЕНА.
Всеки си има цена обаче. Плащам я само в рамките на поносимото.

Имала съм моменти на лудост, но не чак толкова устойчиви. Едно желание колкото и да е силно, трябва и да бъде споделено. Оттам и първото "изискване" към обекта: податлив на сигнали. Не е ли податлив, заеби останалото.

Не може да се етикира желанието според мен. То не винаги носи на етикети.



Тема Re: Желаниетонови [re: LadyMorgana]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано24.08.09 13:53



условието за игнориране на физическата компонента налага провеждане на стaтистически валиден брой експерименти





Тема Re: Желаниетонови [re: LadyMorgana]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано24.08.09 13:53



Май не ....
....щот настроението играе важна роля дори обекта да не е стигнал ниво"постоянен"....



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Желаниетонови [re: dalya_night]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.08.09 14:02



ми, кълва на повечето от това, което Апасионатата описа, ама с тройно мое измерение:

- да има достатъчно ум и знания - сега не претендирам за Айнщайн - теорията на относителността едно ми е трудно смилаема, второ тия са така самовлюбени, че не мога да се уредя и с моята любов към себе си при тях



- да е добър човек - ама не плазмодий, дето се нарича добър щото и муха не може да убие, а просто добър и с чувство за реда в тоя свят. И в живота показал, че тая добрина за него не е само 'речта във вечерта на наградите', а нещо направено ...

- да има хъс за необичайност - да си направи шега с какво ли не и в най-шибания момент, да намери път, където никой друг не го вижда или да хване положението в ръце, когато другите смятат, че няма дори 'положение'

Ете, това като го усетя ставам ненаситница абсолютна. Е - прибавям и твоето - да не е някоя 'нова звезда'. И аз съм импотентна в смисъла на 'на всяка цена' - има толкова много жени, които могат да я свършат тази работа вместо нас наоколо


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Желаниетонови [re: DarkSide]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.08.09 14:03



а какви са критериите за валидност на експеримента?




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.