Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Диамант или да?нови [re: kotaranko]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано21.08.09 21:20



Класни- интелигентни, образовани, готини , поддържани с пари и самочувствие.

Не гово за т. нар. хай-- лайф пачи а за жените които обикновенно ти връщат питието ако директно се опиташ да ги почерпиш.
Другия модел никога не са ми били интересни - дето са на черешата на петата водка.

Si vis pacem,para bellum.

Тема Re: Диамант или да?нови [re: iosarian]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано21.08.09 21:27



Оуу.. ако сте някой оцеляла от ония първите дето ги правиха, ще ви схрускат с парцалките след няколко години, новите алчни корпорации и новите капиталисти. Много са овълчени ще знаеш



Една позната работи в подобна фирма от старите създадени още по соца или малко след това (баща и е бившо ченге от ДС, голям измамник и я уреди понеже ги познава) та тя разказва - Фирмата е чисто семейна, а в управителния съвет са роднина-милиционер-роднина-милиционер, само аз външна и съм като в необрано лозе. Накрая ги заряза и си отвори неин си бизнес, понеже видя, че са само парашутисти и нея няма да я издигнат, а само я ползват, без гаранция, че някой ден няма да я изритат. Ония се цупиха малко, ама им мина. Де ще идат.

Но всеки си знае де

Редактирано от kotaranko на 21.08.09 21:35.



Тема Re: Диамант или да?нови [re: XищниK]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано21.08.09 21:28



хубави са... 2 думи няма. и мен ме кефят, ама тук се броят на пръстите на ръцете ..
Виетнамче, китайче или някаква друга е тази?

ПС: Иди до Тайланд . Поне ще си начешеш крастата.. Пък след време, може и една такава булка да си вземеш (азиатка), да ти тропа с краче като я ядосаш

Редактирано от kotaranko на 21.08.09 21:31.



Тема Re: Диамант или да?нови [re: iosarian]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано21.08.09 21:42



Класни- интелигентни, образовани, готини
Такива всеки харесва

но и те са жени като всички други, с положителните качества които нежния пол притежава.



Тема Re: Диамант или да?нови [re: kotaranko]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 22:13



Двама колеги са били командировка до виатнам искам и мен да ме пратят, те във виетнам като видят бял американец.......и става едно хубаво.
Един приятел от тези колеги всеки ден получавал по 20 предложения за брак и секс въобще......еххх ще си поискам аз командировка във Виетнам скоро време аз, 1 месец да се отеба хубаво с азиатки да ми мине крастата.





Тема Re: Диамант или да?нови [re: kotaranko]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 22:15



Аз съм бил общ работник

Не се срамувам от това.
Пък и няма срамна работа, само за мамините синчета има и тези които не знаят как да се борят в живота.



Тема Психопрофилактиканови [re: XищниK]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано21.08.09 22:27



Спокоймо драги - вече на всички стана ясно от кой точно тип комплексари си - не се мъчи за повече


Няма да ти пречим да си правиш психопрофилактиката
Тука из форумите на дира всякакви сме ги виждали.... Само дето най големите хвалипръцковци обикновенно се оказват пълни мишоци като се появят на живо.
Ама ти си в Калифорния колко удобно

Пиши си не ми пречиш

Si vis pacem,para bellum.

Тема Re: Психопрофилактиканови [re: iosarian]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 22:47



Ти си толкова могъщ и богат, туко виж съм стала обратен и почнал да те свалям

Как да устоя на мъж с айфон и ролекс

А иначе да, аз тук мия чинии, търкам подове, въобще такъв е трудния живот на
такива като мен работници

Лошото е, че някакви пожари сега има те ме притеснявам, ама здраве да е, дано оцелея аз пък за материалните неща те се постигат



Тема Re: Диамант или да?нови [re: Obstinacy]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано21.08.09 23:47



аз само ш'та ебъ



Veni, vidi, vici

Тема Re: Диамант или да?нови [re: kotaranko]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано22.08.09 00:08



абеее аз ако те искам ща тръшна и по джапанки и то от пазаря, не маркови
какво ми пука какъв ти телефона, няма с него да се връткам, нито ще живея с него, или пък часовника ти
а, нямало било диамант, голяма работа, ако ......ай няма какво
да не разправям какво си мисля за тез, дето само диамнта ги прави щастливи, че ще стана груба



Влюбена в теб



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.