Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Диамант или да?нови [re: Obstinacy]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 18:33



Да разбирам значи, че ако тръгна да ти предлагам да се женим.....
ще избереш един диамант за мой 4 заплати вместо равностойността му едно хубавичко порше примерно?
Това жените не разбирате от истинските ценните неща в живота.





Тема Re: Диамант или да?нови [re: iosarian]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 18:35



хахахха, да така е наистина тук правилно си усетил жените.


Викаш дал ли си 5-6хил долара за нещо такова по добре да си преглътвъш жената и да си я траеш - значи си сериозен, хахаха



Тема Re: Диамант или да?нови [re: iosarian]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 18:38



За какво браво?
Това е нормално - при условие, че пътувам доста а милейди си стои в къщи - все някак трябва да се откупвам.
Имаме си негласна уговорка - от всяка командировка - подаръче ....

Si vis pacem,para bellum.


Йосарине много бъркаш с жените ти.


Защо не бъдеш егоист направи и си купи нещо за себе си отколкото за друг човек. Така ще те обичат повече.



Тема Re: Диамант или да?нови [re: caiko]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 18:39



Абсолютно на едно мнение сме после.
Те жените се гушкат с тези дето им подаряват подаръци а се чукат с такива като нас.





Тема Re: Диамант или да?нови [re: XищниK]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано21.08.09 18:40



с тебе
аз такива не ги еба
гнус ме е от тях



Тема Re: Диамант или да?нови [re: caiko]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано21.08.09 18:43



Аз не подбирам само да е от различна страна.
Харесах си седа една от Швеция.


Ех обичам интернацонализма.



Тема Диаманти и други камънинови [re: Obstinacy]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано21.08.09 19:17



Нямам нищо против диамантите, дори напротив, но понеже чета тезата, че това е доказателство (така и не разбрах за какво точно), то питам следните неща:

Ако това е доказателство, че един мъж е уж сериозен, то може ли така:

Той да и подари диаманти, а после да и каже както много майки и бащи казват на децата си - Виж сега пиле! Имаш си всичко, какво мрънкаш и все се мусорчиш?! Купили сме ти всичко, храним те обличаме те имаш всякакви играчки, за това млък, а аз отивам на вън и какво правя извън къщи и като ме няма не ти влиза в работата - Задоволена си от всякъде.

Втори въпрос и много-много съществен:

По какво се различава жената на която сте подарили диамант от тази на която не сте подарили такъв?

Не питам за чувства към нея, а по какво тя ще е по-различка след диаманта от поведението си преди него?
Ще се промени ли тя като в рекламите - Преди (показваме шкембе) - След (шкембе йок) Преди - След...
Съмнявам се..
Никога няма да ви се мусорчи? Ще ви се надупва само като мръднете вежда, ще ви готви всяка вечер мусака, или какво????

И понеже не мога да си отговоря, смятам диаманта за вложение (ако е купен поне със 100 -150 % на по ниска цена от тази в магазина), камъче което е красиво или парите си в брой. Тоест той поне според мен е не по-ценен от всичко на тази цена, а дали човек с тези пари ще си купи камък или ще ги изхарчи за нещо друго е въпрос на личен избор.

На iosarian бих казал, че и цената е доста относително понятие.
Около миналата нова година, бяхме с едни познати в подобен магазин. Понеже мъжът реши да купи на жена си камък (рубин за да и отивал на колата :))))- бе решил да се заяжда малко с нея, нищо, че си я обича), се започна една. Първата цена на единия пръстен бе май 150 0000 евро. Почнахме да се смеем. Продавачът бързо свали цената (след консултации уж - Ох-, аз не мога да реша ще питам нагоре шефовете :)) на 75 000

)
От тази цена на юг почна един пазарлък. Накрая се споразумяха камъка да се прехвърли на друг пръстен + много малки камъчета наоколо. Финалната цена накрая бе около 12 000 евро мисля. Де ги 150 000, де ги 12 000 вярно достигнати с клизма (ама явно в магазина бяха на зор)
Добре, но в мига на покупката аз попитах за сертификат (беше ми интересно как ще реагират). Настана смут. Оказа се, че има "някакъв проблем". Изведнъж цената на пръстена отново скочи, но моите хора твърди като керпедени (и на тях им стана интересно) си държаха на цената за която си направиха договорката. Хайде ново чакане :) и след около 40 минути същия пръстен цъфна, но с нов камък (с документи този път).
Приключение си беше, а като ни изпращаха на лицата на всички се четеше и облекчение, че имат сделка все пак (май нямаха моного клиенти), но и известно неориентирано изражение (абе май ме прецакаха нещо, ама вече е късно)
Истината, е обаче, че тоя камък с пръстена едва ли струваше повече от 10 - 15 000, а първата цена и тази на етикета е явно за шарани които гледат много филми, а не ровят из Интеренет за подробно инфо и не заплашват, че полета до Амстердам ще им е по евтин за покупка.

Въобще всичко подлежи на договорка и пазарлък, но мисля, че чувствата, секса и любовта, ако я има не подлежат, нито на оценка нито на спазаряване от рода на - "Аз на тебе - ти на мене".

Диамантите са само красиви подробности. Много по-важно е кой би ги носил или ги носи.
Така поне мисля.

Редактирано от kotaranko на 21.08.09 19:40.



Тема Re: Диамант или да?нови [re: Obstinacy]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.08.09 19:20



А, ако ний му преложим на въпросния мъж, какво следва??

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Диамант или да?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.08.09 19:35



Ще купиш златен пръстен с черен диамант за кутрето с дългия маникюр и чак тогава ще се хвърляш в предложения.



С риск, ако е малък диамантът, да ти откажат.



Тема Re: Диамант или да?нови [re: Poшko]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.08.09 19:44



Общи усилия... много модерни мъже сте, признавам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.