Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 08.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано17.08.09 15:27



Заради единия секс, да зарежеш нещо истинско и да нараниш човека до себеси
Накратко, разведена съм, имам переспективна/или поне така си мисля/ връзка с неженен мъж. Всичко е почти идеално ..... само където секса ни ещо не е на ниво. Или поне на мен не ми е достатъчно, не че не мога да живея и така де... ама... все ме гложди от вътре. Та значи има един друг мъж от близкото минало- много си го харесвам, секса ни с него е страхотен. От една година този човек постояно ми говори, че иска да се срещаме и да... подновим контактите си. Но всичко между нас е само секс, а аз искам по-вече. Та се питам дали да си седя на задника при моето си момче/макар е не напълно доволна/ - с него обсъждаме и съжителство или да зарежа всичко и да тръгна да гоня дивото- човека от миналото. Най ме присенява факта, че може да се окажа от двата стола та на земята

Пуснах темата и в друг клуб, за което моля за извинение, но исках да събера възможно най-много мнения.





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано17.08.09 15:42



Питам се друго ....като ги събереш тия мнения ...какво ще правиш с тях ?



Все едно съм сигурна, че ще вземеш предвид само тези, които ти изнасят

Сиреч ти вече знаеш какво ще направиш ...ама не ти достисква ...та търсиш кураж

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Jolee]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано17.08.09 15:46



хем е така, и хем не е така.
Определено, ще направя каквото си реша. Но ми се иска да чуя и други виждания по въпроса.
Абе казано иначе, много ми се иска да си седя на задника при моя си човек, ама нещо все ме дърпа на другата посока. И си мисля, какво пък толкова може да се обърка ако само поне веднъж се видя и с другия.
А има и още нещо, този другия си ми е на сърце- ако съм сигурна в него минавам през всички и всичко за да съм до него, но мисля че нещата за него не стоят така.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:48



Знаеш ли Jolee е права в своето изказване ,но аз искам да ти кажа нещо прави това което иска сърцето ти,не това което мислиш ,расъждаваш че е правилно.Разбира се че секса не е най-важното винаги можеш да го подобриш Питай сърцето си!!!!

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.08.09 15:48



Хм, то ако сега сексът не върви, начи след време ще е още по-зле, ти така ли смяташ да живееш?





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Melany99]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:50



а като остареят във връзката си и секса така или иначе си отива какво?? като е било само секс ??

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано17.08.09 15:50



е хубаво ,като събереш възможно мах мнения,ще си решиш ли сърбежа?
Ако питаш мен ,много се тормозиш-и що така на кантар се поставят нещата или-или ?Все ще измислиш нещо ,пък се наричаш палитра цветна!?Вземи прасни 'дивия",ама хубаво го начеши ,как си баба бае за болен зъб и после отиди си пак при 'истинския'(като чуя всякакви прилагателни на 'истината' и мравки ме лазят навсякъде вече)-кво,само не ми казвай ,че сън няма та хване от съвест и разсъдъци!
А и дори да са изтърсиш на задник-и там си има решение-по спец. шопове продават всякакви форми и размери-демек на сухо няма да останеш...

разкажи повече за 'дивия' и 'истинския'
Дай малко 'за' и против'-иначе нищо не е ясно като цяло!



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Gomorrah]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:53



малиииииии кви са тез съвети



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: hubavkata]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.08.09 15:54



Ама, то верно на милиционер обяснявам!

Значи друго да е имах секс на 6, който с годините просто уляга, др,го е сексът още от началото д е 3 и ти да се опитваш да се примиряваш. Значи с годините немунуемо ще стане на 2...1 и т.н...





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Melany99]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:55



тц пак не съм съгласна моя с годините става све по готин да ти кажа едно време незнаех сърби ли ме боли ли ме а сега малиииииииии

Ангел в очите ,кучка в мечтите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.