Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано17.08.09 15:27



Заради единия секс, да зарежеш нещо истинско и да нараниш човека до себеси
Накратко, разведена съм, имам переспективна/или поне така си мисля/ връзка с неженен мъж. Всичко е почти идеално ..... само където секса ни ещо не е на ниво. Или поне на мен не ми е достатъчно, не че не мога да живея и така де... ама... все ме гложди от вътре. Та значи има един друг мъж от близкото минало- много си го харесвам, секса ни с него е страхотен. От една година този човек постояно ми говори, че иска да се срещаме и да... подновим контактите си. Но всичко между нас е само секс, а аз искам по-вече. Та се питам дали да си седя на задника при моето си момче/макар е не напълно доволна/ - с него обсъждаме и съжителство или да зарежа всичко и да тръгна да гоня дивото- човека от миналото. Най ме присенява факта, че може да се окажа от двата стола та на земята

Пуснах темата и в друг клуб, за което моля за извинение, но исках да събера възможно най-много мнения.





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано17.08.09 15:42



Питам се друго ....като ги събереш тия мнения ...какво ще правиш с тях ?



Все едно съм сигурна, че ще вземеш предвид само тези, които ти изнасят

Сиреч ти вече знаеш какво ще направиш ...ама не ти достисква ...та търсиш кураж

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Jolee]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано17.08.09 15:46



хем е така, и хем не е така.
Определено, ще направя каквото си реша. Но ми се иска да чуя и други виждания по въпроса.
Абе казано иначе, много ми се иска да си седя на задника при моя си човек, ама нещо все ме дърпа на другата посока. И си мисля, какво пък толкова може да се обърка ако само поне веднъж се видя и с другия.
А има и още нещо, този другия си ми е на сърце- ако съм сигурна в него минавам през всички и всичко за да съм до него, но мисля че нещата за него не стоят така.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:48



Знаеш ли Jolee е права в своето изказване ,но аз искам да ти кажа нещо прави това което иска сърцето ти,не това което мислиш ,расъждаваш че е правилно.Разбира се че секса не е най-важното винаги можеш да го подобриш Питай сърцето си!!!!

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.08.09 15:48



Хм, то ако сега сексът не върви, начи след време ще е още по-зле, ти така ли смяташ да живееш?





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Melany99]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:50



а като остареят във връзката си и секса така или иначе си отива какво?? като е било само секс ??

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано17.08.09 15:50



е хубаво ,като събереш възможно мах мнения,ще си решиш ли сърбежа?
Ако питаш мен ,много се тормозиш-и що така на кантар се поставят нещата или-или ?Все ще измислиш нещо ,пък се наричаш палитра цветна!?Вземи прасни 'дивия",ама хубаво го начеши ,как си баба бае за болен зъб и после отиди си пак при 'истинския'(като чуя всякакви прилагателни на 'истината' и мравки ме лазят навсякъде вече)-кво,само не ми казвай ,че сън няма та хване от съвест и разсъдъци!
А и дори да са изтърсиш на задник-и там си има решение-по спец. шопове продават всякакви форми и размери-демек на сухо няма да останеш...

разкажи повече за 'дивия' и 'истинския'
Дай малко 'за' и против'-иначе нищо не е ясно като цяло!



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Gomorrah]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:53



малиииииии кви са тез съвети



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: hubavkata]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.08.09 15:54



Ама, то верно на милиционер обяснявам!

Значи друго да е имах секс на 6, който с годините просто уляга, др,го е сексът още от началото д е 3 и ти да се опитваш да се примиряваш. Значи с годините немунуемо ще стане на 2...1 и т.н...





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Melany99]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 15:55



тц пак не съм съгласна моя с годините става све по готин да ти кажа едно време незнаех сърби ли ме боли ли ме а сега малиииииииии

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано17.08.09 15:58



Постарайте се и двамата и оправете секса.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: hubavkata]  
Автор Karea ()
Публикувано17.08.09 16:00



Ти зАрежи тая работа! Друго си е да имаш секс поне на младини.





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Karea]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 16:02



да бе нека живее с хуя му в ръка другото майната му

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Coнaтa]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано17.08.09 16:06



Да оправим но не става. Всеки път като подхвана темата се започват едни самосъжаления от негова страна- не ти е работа. Преди няколко дни дори си тръгнах след едни такива сълзливи изпълнения от негова страна и си казах - край приключих с него. Да ама не, обичам си го, приятно ми е с него и все си мисля, че заради единия секс не си заслужава да губя човека до мен. Как да кажа- той е човека който винаги е заставал зад мен и до мен, помагал ми е във всичко, а аз какви ли не магарии съм му правила. И той пак си остава с мен.
А този другия си ми е тръпка, неизживяна- знаем се от зама години, преди няколко годинки за кратко си имахме забежка, после се мояви моя човек и аз прекъснах всякакви изпълнения- само се чуваме по тел и си говорим, пусками си съобщения, но избягвам да го виждам. Виждали сме се само в града, когато той си дойде и то случайно. Но нещо ме дърпа към него и това си е.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: hubavkata]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано17.08.09 16:11



не,аз съвети не съм давал и няма да,ама понеже 'палитрата 'е цветна и пита ,за секунда се усъмних ,даль ние праснала вече 'човека' с тъмно минало се сега търси цер ,да сбере кураж пред благоверния си,което ми се стори достатъчно тъп извод ,за да не го пиша и да се излагам,както сега



Виж са ,човек като иска да направи нещо ,обикновено го прави,а не сяда да се тръшка по форуми-в нейния случай ,де да знам- и което и решение да вземе -все другото ще и се струва по-сладко и ще поема негативите от резултата в полза на обратния,пропуснат шанс(нарича се 'ефекта на пепрудата) в ква посока и кви луди ще я фанат ,не мога да гадая.

Аз и затова я питам да прати линкове към фантазиите си ,че и ние да намажем малко



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано17.08.09 16:12



Да, със самосъжаление не става - както не става и само от едната страна.
Ако не се напъне - няма да го бъде. Всичко друго е оправдания.
Изобщо хубавата и стабилна връзка е резултат на доста усилия от двете страни, много лесно е да си безотговорен към партньора си и неговите нужди, а после да се оплакваш как, видиш ли, жените били курви, а мъжете - простаци. Ако твоят човек желае истинска и пълнокръвна връзка с теб, трябва да се постарае.

Честно казано обаче от думите ти оставам с впечатлението, че той е също толкова мекушав в живота, както и в другите неща (секса). Помисли си за общото ви бъдеще с такъв човек.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано17.08.09 16:13



Хахахахахах

Сривам се от смях ....ще знаеш


какво пък толкова може да се обърка ако само поне веднъж се видя и с другия
Такава боза може да настане, че ум да ти зайде

Ся щи кажа ...."истинският" ....тоя дет му намираш маана ...ще вземе та за зъл твой късмет / разбирай щот си го просиш /да разбере за дивите ти трепети ...и такъв див шут да ти набие в смелото д...че да те сърби още дълго време

Все едно де ...това е песимистичната прогноза ...

Оптимистичната е да си начешеш крастата ...всички да се потули ...да разбереш, че питомният с нищо не отстъпва на дивия ...и някой прекрасен ден той да те зареже

Уф ама и това много песимистично май ?

Бе в крайна сметка ....няма застрахователни полици за тези неща ....затова знай ...каквото и да направиш ....каквото и да стане ....твое си е ...и ще си сърбаш я сладкиша ....я киселата попара

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Jolee]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.08.09 16:17



Джолкааа, ама ако той е истинският, ти въобще би ли се замислила за други мъже? Щото, аз като съм влюбена (голяма, бяла птица, кво да се прави)другите мъже престават да съществуват...поне като сексуални Ибекти де...



Цунк Номадке!

А, бе модераторите, кога най-накрая ще има целуващо емотикончееее....



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Дeлиkaтec (долно тире)
Публикувано17.08.09 16:24



виж сега, добър любовник винаги можеш да намериш, но добър съпруг ... трудна работа
аз бих задържала и двамата, докато се яви така нужното ти според мен трето лице, което скоро ще цъфне на хоризонта, оглеждай се
и най-важното - избий си от главата, че от двата стола на земята е някаква трагедия, напротив, сама независима, без да се тормозиш че лъжеш някого и с куп нови хоризонти насреща
един път се живее, ебати, за тоя кратък живот трябва и да се чукаме готино и да раждаме деца и да ни е спокойно в различни периоди от време, нищо лошо няма да се опитаме да надхитрим съдбата



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Melany99]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано17.08.09 16:26



Цунк и за тебе



Виж ся ...за големи бели птици като мене и тебе си требе отделна тема ...

Има хора, които не уважават и ценят това, което имат ....и вечно им се струва, че тревата в съседният двор е по зелена ...
Да ама това при тях не е до влюбеност или калпав секс Това си е характер...начин на мислене ...възприятие на околният свят и вътрешен ...мир

Никога не съм си задавала и няма и да си задам този въпрос ....щот отдавна ще съм изритала тоз дет не ми е угодно с нЕга и чак тогаз с пълни сили ще си гоня вятъра ...

Жената иска мнения и ги получава ...ама моето искренно мнение....е че проблемите и за решаване са някъде другаде ....не във секса с този или онзи ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Coнaтa]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано17.08.09 16:28



ами и аз това предложих- значи ,след като разбрахме ,секса в чия полза е и към какк и къде клонят везните ,остава да разберем ,защо и заради кое, и какво точно ,художникът предпочита тоя толкоз 'мекушав ' и несигурен човек... и да стигнем най-сетне до развръзката

Ако ли не -стигаме до жалостива (уж) солидарност и мнимо подсмърчане с ленена кърпичка и тайното убеждение + предчувствие за сеир!



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Serenity Knight v 4_78 (Винаги Щастлив)
Публикувано17.08.09 17:04



Аз не познавам идеални семейни двойки.

Трудностите могат още да са в парите, в свободното време което изкарват заедно, в децата - някое да е болно и т.н.

Само по себеси това не е повод да 'уволниш' човека до себе си.

Познавам родители, чието дете може да яде само безглутенов хляб. Иначе алергичосва. Но те се грижат за него и изобщо не мислят да го изоставят и да си вземат за отглеждане нормално/здраво дете.

По същият метод - защо да търсиш 'нормален' секс извън връзката ти с този човек? Защо не пробваш вибриращ пръстен или някаква друга играчка от сексшоповете?

Може да пробваш и билки или хапчета за стимулиране на ерекцията...

Най ме присенява факта, че може да се окажа от двата стола та на земята
Точно това ще се случи, ако започнеш да си правиш харем от мъже, па ако ще вместо от 7 джудженца да е съставен от двама великани...

Мечтая-Живея-Успях!


Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Дeлиkaтec]  
Автор Karea ()
Публикувано17.08.09 17:15



Сори, но това е един от малкото случаи, в които две половини не правят едно цяло.



Тема Re: няма да го бъде с този...добрия))нови [re: palitra_cvetna]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано17.08.09 18:35



от мен да го знаеш))...еле па като прочетох и този ти пост))

ти го обичаш повече от чувство да не си самотна...и просто ей така, заради съвестта си и т.н.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор smileagain (непозната)
Публикувано17.08.09 20:09



."..този другия си ми е на сърце- ако съм сигурна в него минавам през всички и всичко за да съм до него..."

Какво правиш с онзи, който не ти е на сърце тогава? И какъв е този страх да не би да седнеш между двата стола и да останеш сама - това последните двама мъже на света ли са, светът ли ще свърши ако останеш сама?

Аз, ако някой ми е на сърце, се боря на 100% за него - и не ми трябва да съм сигурна в нищо и съответно не живея в този момент паралелен живот с някого, само и само да не съм сама.
Според мен изборът е ясен. Разбира се, всеки сам избира, но сме длъжни да бъдем честни поне сами със себе си (като се научим на това, се научаваме да бъдем честни и с околните). Успех.





Тема Малиии, клубЪТ...стегнете се!нови [re: Karea]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.08.09 20:35



Извинявай, че към теб...към всички е!

Тази тема в КНР има 54 мнения, ниЙ експерти ли сме или?
Да ни бият по брой на мнения от КНР-то, то срам, срам...





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор dalya_night (())
Публикувано17.08.09 20:35



време е да си заминеш и от двамата...



и да ходиш да намериш тебе си, щото си се позагубила някак

Редактирано от dalya_night на 17.08.09 20:36.



Тема Е,нови [re: palitra_cvetna]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 20:49



какво толкова го мислиш. Където един развод - там и два ... гювендията си е гювендия






Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор ventil ()
Публикувано17.08.09 20:51



разкарай ги и двамата,и си бий камшика с някой...на чисто,така е най добре за теб,въпроса е дали ти стиска да го направиш

По-страшен от руския танк е пияният му екипаж.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор koafioryt ()
Публикувано17.08.09 20:54



Айде холан не губи кураж, пробвай следващия "тираж".


Ако пък не се вържат др. на "твойта"/щот и туй го има/, тоГЪЗ единия за едно, ... другия за друго/бях писал преди време на една с таквизи терзания/, .......по предназначение ги ползвай кът ти съй паднало, и доволна ша останеш, шъ знаш.

А бащата на детето ти ...на него къф му беше КУсуРА?...... ИЛи кво да ти пука за детето, кът си с двама и ненаебана



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано17.08.09 21:02



преди години и аз щях да се чудя като теб, но сега хич не бих се и замислила какво да направя


взимам си хубавия секс, без да си пълня главата с глупости, че може да има нещо друго - щом преди не го е имало, няма и сега да до има
същевременно си стоя и до "свестния" тип - никога не се знае как ще се променят нещата

както ти казаха вече в темата, няма лошо от два стола да паднеш на земята - те и без това са куци столове



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.08.09 21:57



Мне, не си заслужава.


Страхотният секс точно след н - време ще се превърне в добре познатия секс, ако ще и на челна стойка да застанете и да приложите всякакви стратегии и тактики. Такъв е животът просто, така сме устроени. След това време ти отново ще се запиташ, ама сега какво стана?
Гледай къде ти лично се чувстваш добре - като взаимотношения.
Хората от миналото са там поради някакви причини, едва ли са щели да бъдат, ако не е трябвало и без основателна причина.
Хубавите отношения са добра почва за приятен секс, а само готиният секс - не е сигурна гаранция за добри взаимоотношения. Не бих заложила само на него - калпави отношения не се компенсират с амнайсе оргазма. А за столовете..то нищо сигурно няма на този свят да ти кажа.И да го направиш, и да не го - все тая - гледай ти къде се чувстваш на мястото си като усещане за самата теб. Това е най - важното.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано17.08.09 22:39



Направи си лист с нещата, които искаш, степенувай ги по важност. После с нещата, които те правят щастлива. И трети с тези, които те правят нещастна. Само без клишета - както го чувстваш. След това кръстосан анализ и... не се ограничавай до избор между две или три опции - възможностите в живота са неограничени.




kick me, hike me, don't you wrong or right me


Тема не си манови [re: palitra_cvetna]  
Автор Cl ()
Публикувано17.08.09 22:58



кво се мориш толкова, та чак в няколко клуба пишеш, като накрая ше си питаш путката?



Тема Re: не си манови [re: Cl]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 00:09



Може и така да е, ама който й прави путката щастлива, дали ще може да направи и придатъка към нея щастлив?


То като че ли всички не са така ... абе карай!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Файле, в колко клуба ощенови [re: palitra_cvetna]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано18.08.09 08:32



ще се изакаш с това си писание?



Тема Re: не си манови [re: paзбиpaм]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано18.08.09 08:43



Туй щастиету йе измамну нещу.
Уж лъскаву са прай ино таквоз
и цял жувот са мъчаш да гу срещниш,
пък са укажи на нуса ти, чий било.
Ма нАуката другу са изказва.
То проста рабута е кай- идин хурмон.
Кат тий ф нидостиг блъсва та пураза -
дипресия и дрън-дрън нам-си-ко.
Убаче къкту да й. Дан са утплесвам.
У селу додаф да гу ‘злъча тоз хурмон,
идин такъс разчорлен и нифчесан -
да мой и двамцата да сми във тон.
Наблягам начи язе най-ридовну
на тос хурмон във вид на шукулад
и после испрустявам са дуволну.
(явление страничну е ф акъла спад)
Ут щастие пунякугиш са углупява
и дофтура да питати – ши ви риче,
чи с шукулада, койту прикалява
акъла му ней баш кат да сиче.
Кугат са фкисна ногу пуумнявам,
амЕн билежа ентелектуален скок
и селскити тиртипи си забраям.
Тугаз серотонина ич ни мий висок.
Е, сЕга питам яз: Ентелектуалну
зако да кисним ф ногу умуве!?
У селу кат прустейм како ний харну…
С акъла не…,
ама с хурмонити сми ф ред!



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Файле, в колко клуба ощенови [re: A$$A$$lN]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано18.08.09 09:58



Асасин, не съм този за който ме мислиш- бъди сигурен.
Още в началото написах, че го пускам и в този клуб.
Това са двата клуба където могат да ми дадат мнения


И в двата клуба познавам хората виртуално и сме си говорили



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: koafioryt]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано18.08.09 10:04



Хей не говори така за детето ми.
Тръгнах си от съпруга ми защото той забрави за нас с детето- намирайки си друга приятелка и емоции с нея.
Аз вкарах приятеля си в живота на сина ми, детето го харесва, дори мога да кажа че го приема за баща... И коя съм аз за бога да му открадна за втори път бащата само защото нещо си в секса с него не ми допада.
Е сега разбрахте ли всички.
Аз определено съм ИДИОТ





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 10:28



И коя съм аз за бога да му открадна за втори път бащата само защото нещо си в секса с него не ми допада.

Ей, алооооо! Земи се усети малко каква вина си отглеждаш на себе си, че и на детето си. Този мъж не му е баща, колкото и добре да се отнася с него. Не живееш с някого, за да бъде заместител на липсващия мъжки образ в къщи, а защото искаш да имаш бъдеще с този човек. И то пълноценно бъдеще, не с компромиси "в името на детето". Ти направо си прехвърлила цялата отговорност за твоето недоволство върху това детенце, бре. Какво ще му кажеш един ден - "аз го търпях тоя заради ТЕБЕ, маме", така ли?





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Aлиca.]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано18.08.09 10:52



Нее в никакъв случай.
Аз искам да бъдем щастливи, да имаме дом и семейство. Всеки има право на това да бъде щастлив. Е понякога не се получава....
Абе въобще няма 2 добрини на едно място.
Когато човек има едно, то му няма или се лищава от нещо друго.



Тема Re: само да вметна!нови [re: palitra_cvetna]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано18.08.09 11:00



Забелязала съм обаче, че мъже например, на които нещо им понакуцва в СЕХА))...това им е комплекс и вземат да се озлобяват или стават досадни мрънкалници или терористи направо...въобще нещо се изражда...това им е слабото място и като нещо вземе там да не става като хората....става кофти за околните...помисли и над това...той си знае болката и недостатъка!

Редактирано от LlRA.. на 18.08.09 11:01.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 11:01



Ми ко си се нахендрила тогава като кучка в каручка?



Стисваш си шундичката, доработваш се ръчно, ако трябва и не мрънкаш.
Бе да те питам пак и тук, понеже оттатък забрави да ми отговориш, тоз велик ебач що му позволяваш да те търси, щом имаш ясно очертан план за действие със сегашния си приятел?



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Aлиca.]  
Автор palitra_cvetna (непознат)
Публикувано18.08.09 11:37



Май правя точно това - с негова помощ разбира се старае се човека-
А за другия- да съм казала че е велик ебач, е по добър е но чак пък велик Тръпка ми е, от онези за които все си казваш, ех ако бях останала с него.... Да ама не. Не ми отърва да застана пред целия свят до него, а и май при него също е така.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 11:45



Начи, малко ми неудобно да обяснявам, като на първолак, ама да ти припомня правилата на играта: като не ти отърва да си с някого, преустановяваш всякакви контакти с него и си налягаш парцалките при този, който ти отърва. Кифленски постановки са това, "боли ме, сърби ме, не зная какво искам".
За класна курва не ставаш да си изработиш чистичко играта единият да се упражнява в бащинство, пък другият да е отговорник по оргазмите ти, затова не се и напъвай с експерименти. Щото накрая наистина ще си паднеш на задника сам-саминка.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: palitra_cvetna]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 11:52



Не знам точно какъв е проблемът ви в секса, много малко е информацията, но дали повдигаш темата достатъчно тактично и щадящо за него? Вие сте, които можете да си направите нещата по-добри. Я кажи, за ориентиране само, какви зодии сте двамката?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 18.08.09 11:54.



Тема Re: не си манови [re: hubavkata]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 11:54



Много гот!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: paзбиpaм]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано18.08.09 11:56



ако четеш по-внимателно ще разбереш))...всичко си е казано





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: paзбиpaм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 11:58



Разбиркова, чети и в Разведените. Там има допълнителна информация.



Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Aлиca.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 12:04



Подбуждате ме към изневяра на ГЗС, мръсТнички!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: paзбиpaм]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 12:08



Ходих и четох /изневерих на ГЗС/

Мога да ти преразкажа.
Накратко :
1)...авторката не си говори с партньора ...на деликатните теми ...

2)....набила си е някакви чувства за вина, дълг...които съвсем логично са довели до ниска самооценка ...изключително пасивна и самокритична е ...

Да не ми се сърди ...щот аз с добро ги констатирам тез факти ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: paзбиpaм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 12:10



Аре, на ква се прайш, ма! Сичкото КНР редовно киризи тукА и се учи на мурафети. Сме си омешали обущата вече.





Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Aлиca.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 12:13



Ни съ прая! Аз съм клубно /поне/ моногамна

Само га бях в гипс и друго не можех да правя, покиризвах в КНР, Медицината и други клубенца. Сега пак влязох в пътя на моногамията. Те обущата да са омешат, страшно няма, лошо е кога омешаме въшките.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 18.08.09 14:19.



Тема Re: да разбирам ли?нови [re: paзбиpaм]  
Автор LlRA.. (РВД)
Публикувано18.08.09 12:14



че в ГЗС проявявате синдрома- коне с капаци...и друго освен тук, не четете





Тема Re: да разбирам ли?нови [re: LlRA..]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 12:15



Само аз май.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: да разбирам ли?нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 12:18



Лир, не и се вързвай на разбирачева, умре да са прай на перде.





Тема Re: да разбирам ли?нови [re: LlRA..]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 12:19



Не е тъй ....аз чета в клуб Гоблени



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: да разбирам ли?нови [re: Aлиca.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 12:22



Е че кво? Аз други интереси, освен сексуални, нали нямам?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: да разбирам ли?нови [re: Jolee]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 12:24



Ти, Джол, да не мислиш, че бодакането по панамата с гобленов бод изключва секса?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: да разбирам ли?нови [re: paзбиpaм]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 12:27



Напротив мила ....докато тихо и мирно си бода с иглата ...знаиш каква сексуална енергия акумулирам



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: да разбирам ли?нови [re: Jolee]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.08.09 12:32



Боц, игличке, в дупчицата ...



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: ПИТАМ СЕ ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА...нови [re: Jolee]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано18.08.09 14:08



У, пък и ти... Може тук някое мнение да й преобърне живота








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.