Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 16:03



Хей Вив

Маце ....

Що се втелясваш толкуз не мога да разбера баси ?

Баш съм автора на темата /нищо, че си трая /

То впрочем аз си трая щот знам, че само моето мнение не е най-правилното ....

.... ако имаше нещо притеснително/обиждащо в мненията на хората щях първа да гракна

Интересни и обогатяващи са всички различни позиции...


Пийс Бабо Пийс



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано18.08.09 16:05



знайш как обичам ,някое розово 'хъси' да ми разяснява понятия и абзаци от живота,които нито разбира ,нито пък скоро ще и се изяснят ,ама пък ревно ги защитава и то само ,щото й звучат много куул и някак геройски като накапано малиново сладко върху бримка от чорапогащи...

Не е нужно да ми се доказваш,че разбираш кво ми е познато и кво не -няма нужда-не ти отива на хубавата детинска усмивка





Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 16:07



Да ми плащаш за говорител, че успявам да налучкам какво си искала да кажеш, чак като напиша нещо, пък ти вземеш го цитираш оцветено.



Нещо пробваш да ми правиш парчета на тема семейни-несемейни, с деца-без деца. Кротни топката, щото никой не ти знае семейното положение. И като се пишат мнения за номадстване с деца и кат свободен електрон, пишат се и плюсовете, и минусите на двата варианта.

Най-хубавото номадстване е като това на Хищника - кеф ти на тоз континент, кеф ти на оня - виждаш свят, опознаваш култури, имаш си занаят в ръцете, нямаш грижи къде ще работиш - купон. В някои случаи е до време - човек и добре да живее, се жени, че и деца развъжда.

А понятията не търпят развитие в зависимост от интелекта, ами някои им дават различен наклон на кукиша поради собствените си щения и необходимости за оригиналност към днешна дата.



Тема Re: Номадски живот....нови [re: nerazbiram]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 16:08



Сям да си кажа що са ми проблеми ....

Щот на местата дет баш ми се живей ....нЕма много работа за мени ...сиреч или ще трябва да се преквалифицирам...или да умра от глад....

На местата дет има работа за мене ....няма къде точно да свия гнездо и да си завъдя и отгледам челядта ...тъй както ми се иска ...на спокойствие и чист въздух ...


Ся става ли ясно, че ми се живее на село ...а няма как



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 16:10



Наистина ли мислите, че след като вие се грижите за 1-2-3 деца сте нещо повече от хора, номади по душа, които се грижат за децата по света?

Ето, това е вече интересно. Разкажи повече за тези номади по душа, които се грижат за децата по света. Сериозно.



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано18.08.09 16:12



ай остави я сега, нека розовее


и тоя сълзлив рефрен , направо разбрида аудиторията на вътък и основа
обаче много бързо върти трътката-намира цитати , намира и "обидни" думички , добре че демона сере редовно че иначе от къде внос на лайна?!



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано18.08.09 16:15



Преди 10-ина г. чувствах абсолютно същото,дори си мислих да зарежа всичко и да стана овчар някъде в Родопите.Понякога,май наистина когато човек желае много нещо,то се сбъдва!Сега живея в едно селце в полите на Родопите,прекрасната природа ми е само на няма и десетина км.,а големия град също на толкова.Но да се случи това си беше просто един много голям късмет!



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор dalya_night (())
Публикувано18.08.09 16:18



има има , Жолка ,ама е рано /май/?
то само ще дойде



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 16:20



Ти си лесна. Само за едно село ако ти е мечтата, на 10 км от който и да е град, почват селата.



Абе тоз мъж твоя /не, че ти се бъркам, де/, не може ли да бачка, където на тебе ти се живее, пък да ти купува ляба и салатата?
Щото аз пък съм вързана в нашенско заради професията на моя. А така ми се живее на някой малък гръцки остров, дето само кози, мотопеди и лодки има за каране!



Тема Re: Номадски живот....нови [re: dalya_night]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.08.09 16:22



Далино, що го БДСМваш тъй Демона, ма? Че не съм в час с предисторията на вашта циганска любов..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.