Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано18.08.09 10:04



абе..глупости, ама айде


ти колко града и адреса смени и колко пъти почва от нулата?!
не става въпрос да се примиряваш , а да си способен да се избориш за нещата които искаш и които смяташ че си струват , а не да търчиш 50 години като глуха кучка да гониш михаля , щото това било предизвикателство
Предизвикателство е да си упорит, настойчив , целеустремен и ефективен.
Номад и чергар колкото и да им рисувате разликата -все тая
Да дам пример с мангалите-джелем джелем и няма проблем-днес установявам катуня до река Кална бара , другия месец кова наелони и тенекии и сглобявам барака до Околомръсното
Системното непостоянство винаги е индикатор за съответната характерова и личностова непригодност.Невъзможността да се установиш е червена ламба не само за това че си "разкрепостен" демек нямаш мозък и нищо материално , което да ти тежи при воаяжите , а че не си съпричастен към никого и никой не е към теб. Накрая излиза че си бегал от тебе си....



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Bиkтyaлия]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано18.08.09 10:04



Номад по душа


Правим нещо различно, внасяме нещо ново, разделяме се с нещо старо ... за да има интерес, тръпка, да усещаме живота как тече във вените ни. За да има винаги какво още да се опознае, какво още да се развие, какво още да се изживее

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор Sordo ()
Публикувано18.08.09 10:08



Тогава с чисто сърце ще ти пожелая успех в намирането на ново "твое" място и този път за по-дълго!

воден пистолет ... със заглушител


Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.08.09 10:15



Абе, номад, номад, ама след 10 дни преход в планината искам да вляза в баня и да се изкъпя като хората.


Не съм си местила местожителството, но бих го направила, ако това ще ми донесе нещо добро. Само за идеята и за да избягам от скуката, не виждам смисъл.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Sordo]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 10:16



Благодаря ! Много мило от твоя страна.Казват, че домът е там където е сърцето...
Ако пък и споделиш как така с две изречения ми напипа меката част на душата

п.п.Намерила съм 3 места на 3 различни континета, които съм сигурна, че са мои Само да ми стъпи крачето на едно от тях и ще се закотвя

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Номадски живот....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано18.08.09 10:18



Оооо.....въобще не търся къде да избягам от скуката ....
При мен по-скоро е търсене на място, където да си умра от скука....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор Sordo ()
Публикувано18.08.09 10:19



ако има безбрежна водна шир до това място... прати ми картичка !



воден пистолет ... със заглушител

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.08.09 10:20



Значи нещо не търсиш качествено. Мисли къде грешиш с картите.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: dalya_night]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано18.08.09 10:20



Защо трябва да е по принуда?
И след като на 25-30 примерно си намерил себе си , хората си , мястото си ... следващите 40-50 години само с тях ли ще си останеш? И защо?
И как точно разбираш че си ги намерила и от къде идва сигурността ти, че след някоя и друга година няма да се окаже, че всичко считано за даденост не е една илюзия? Кое ти дава сигурност, че живота няма да ти поднесе лимони? И тогава какво правим? Ривем за мястото си под слънцето или си намираме ново (дори по-добро)?
Моргана много добре го каза. Важното е не фактическото движение, а това да си позволиш да се движиш - да бъдеш 'номад' в сърцето си, за да можеш да покоряваш нови територии.
Номадството е антидепресант и антистрес терапия


Дори християнството ни учи да сме номади в душите си

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: dalya_night]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано18.08.09 10:32



Далия, ти беше човекът, който каза че хората не са равни, а сега ги слагаш под общ знаменател "простаци", защо?

Както вече казах, разликата е в съдържанието, а дали ще го разбереш ... ами не мога да ти помогна докато си забила поглед в ромските катуни.


Колко града съм сменила и колко пъти съм започвала от нулата ... доста пъти

Но това не ме прави глуха кучка и определено не гоня михаля.

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.